Turniej na maksy

Czwartek, 20 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Tadeusz Pawlak
Mirosław Tekień
2.0
2.5
MAMA/5859.0420
224Sławomir Patejuk
Maciej Kowalski
4.0
7.0
MAMA/5558.8718
39Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MAMA/5557.8616
42Andrzej Kondeja
Jacek Korpetta
12.0
15.0
MAMA/5557.7014
531Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
2.5
MAMA/5857.6013
633Jan Kudelski
Ryszard Milczarek
4.0
0.0
MA
MA/5856.6311
728Dariusz Gelo
Bogdan Kakietek
0.0
4.0

MA
MA/5856.449
87Natalia Sakowska
Piotr Butryn
13.0
7.0
MAMA/5556.217
91Tomasz Wiśniewski
Waldemar Burakowski
12.0
13.0
SL
MA
MA/5555.525
1017Artur Wasiak
Adam Skalski
12.0
7.0
LD
WP
MA/5554.734
1135Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
7.0
0.0
MA
MA/5854.714
1241Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
2.5
2.5
MAMA/5854.624
1321Jakub Różycki
Paweł Szerling
1.5
1.5
MAMA/5554.593
1418Waldemar Radziak
Paweł Chindelewicz
12.0
12.0
MAMA/5553.833
158Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Miszewski
7.0
18.0
MAMA/5553.583
1614Krzysztof Kobyliński
Maciej Dąbrowski
7.0
2.0
MAMA/5553.012
1726Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
7.0
4.0
MAMA/5552.222
1842Krzysztof Kwiatkowski
Marek Ploch
2.5
0.0
MAMA/5851.442
1915Agnieszka Jończyk
Hanna Koziorowska
2.5
4.0
MAMA/5550.981
2040Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
2.5
2.5
LD
MA
MA/5850.291
2137Wiesław Pawlik
Eugeniusz Treichel
0.0
1.0

MA
MA/5850.101
2222Włodzimierz Ilnicki
Tomasz Paluchowski
13.0
12.0
MAMA/5550.09
233Jacek Ciechomski
Andrzej Biliński
18.0
4.0
SW
MA
MA/5549.83
2419Jerzy Szczepkowski
Marcin Młodzki
2.0
2.5
MAMA/5549.54
2511Krzysztof Gołaś
Mateusz Stępiński
4.0
4.0
MAMA/5549.52
2627Waldemar Grzeczyński
Alicja Rybak
0.0
0.5

MA
MA/5848.85
2716Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
2.0
2.0
MAMA/5548.56
2830Robert Siedlecki
Robert Sadowski
4.0
4.0
MAMA/5848.17
296Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
2.5
4.0
LDMA/5547.91
3023Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
7.0
1.5
MAMA/5547.88
3113Monika Chlebowska
Sławomir Czech
0.5
4.0
MA
LU
MA/5547.23
3236Bogdan Szlacheta
Bogdan Radwański
4.0
4.0
MAMA/5845.87
3339Małgorzata Jędrzejewska
Edward Kurzela
0.0
0.0
MA/5845.58
3410Anna Makarewicz
Krzysztof Duwe
0.5
2.0
MAMA/5545.50
3525Tomasz Nowacki
Arkadiusz Chłopecki
4.0
0.0
MA
MA/5545.27
365Jan Zabrocki
Tomasz Kozłowski
7.0
1.5
MAMA/5543.23
374Edward Krusiewicz
Andrzej Klik
7.0
7.0
MAMA/5542.46
3838Marek Cyliński
Wojciech Kocoń
0.0
0.0
MA/5842.40
3920Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
4.0
7.0
MAMA/5541.54
4032Wiesław Dzikowski
Andrzej Dachowski
1.5
1.5
MAMA/5840.48
4129Michał Blutchard
Daniel Wacławek
0.0
1.0
MAMA/5837.79
4212Anna Morgiel
Rafał Marks
2.5
4.0
MAMA/5532.35

Statystyka ośrodków...