Turniej na maksy
Czwartek, 20 czerwca 2013
Wyniki oficjalne z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Tadeusz Pawlak
Mirosław Tekień
2.0
2.5
MA
MA/58
59.04
20
2
24
Sławomir Patejuk
Maciej Kowalski
4.0
7.0
MA
MA/55
58.87
18
3
9
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MA
MA/55
57.86
16
4
2
Andrzej Kondeja
Jacek Korpetta
12.0
15.0
MA
MA/55
57.70
14
5
31
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
2.5
MA
MA/58
57.60
13
6
33
Jan Kudelski
Ryszard Milczarek
4.0
0.0
MA
MA/58
56.63
11
7
28
Dariusz Gelo
Bogdan Kakietek
0.0
4.0
MA
MA/58
56.44
9
8
7
Natalia Sakowska
Piotr Butryn
13.0
7.0
MA
MA/55
56.21
7
9
1
Tomasz Wiśniewski
Waldemar Burakowski
12.0
13.0
SL
MA
MA/55
55.52
5
10
17
Artur Wasiak
Adam Skalski
12.0
7.0
LD
WP
MA/55
54.73
4
11
35
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
7.0
0.0
MA
MA/58
54.71
4
12
41
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
2.5
2.5
MA
MA/58
54.62
4
13
21
Jakub Różycki
Paweł Szerling
1.5
1.5
MA
MA/55
54.59
3
14
18
Waldemar Radziak
Paweł Chindelewicz
12.0
12.0
MA
MA/55
53.83
3
15
8
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Miszewski
7.0
18.0
MA
MA/55
53.58
3
16
14
Krzysztof Kobyliński
Maciej Dąbrowski
7.0
2.0
MA
MA/55
53.01
2
17
26
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
7.0
4.0
MA
MA/55
52.22
2
18
42
Krzysztof Kwiatkowski
Marek Ploch
2.5
0.0
MA
MA/58
51.44
2
19
15
Agnieszka Jończyk
Hanna Koziorowska
2.5
4.0
MA
MA/55
50.98
1
20
40
Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
2.5
2.5
LD
MA
MA/58
50.29
1
21
37
Wiesław Pawlik
Eugeniusz Treichel
0.0
1.0
MA
MA/58
50.10
1
22
22
Włodzimierz Ilnicki
Tomasz Paluchowski
13.0
12.0
MA
MA/55
50.09
23
3
Jacek Ciechomski
Andrzej Biliński
18.0
4.0
SW
MA
MA/55
49.83
24
19
Jerzy Szczepkowski
Marcin Młodzki
2.0
2.5
MA
MA/55
49.54
25
11
Krzysztof Gołaś
Mateusz Stępiński
4.0
4.0
MA
MA/55
49.52
26
27
Waldemar Grzeczyński
Alicja Rybak
0.0
0.5
MA
MA/58
48.85
27
16
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
2.0
2.0
MA
MA/55
48.56
28
30
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
4.0
4.0
MA
MA/58
48.17
29
6
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
2.5
4.0
LD
MA/55
47.91
30
23
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
7.0
1.5
MA
MA/55
47.88
31
13
Monika Chlebowska
Sławomir Czech
0.5
4.0
MA
LU
MA/55
47.23
32
36
Bogdan Szlacheta
Bogdan Radwański
4.0
4.0
MA
MA/58
45.87
33
39
Małgorzata Jędrzejewska
Edward Kurzela
0.0
0.0
MA/58
45.58
34
10
Anna Makarewicz
Krzysztof Duwe
0.5
2.0
MA
MA/55
45.50
35
25
Tomasz Nowacki
Arkadiusz Chłopecki
4.0
0.0
MA
MA/55
45.27
36
5
Jan Zabrocki
Tomasz Kozłowski
7.0
1.5
MA
MA/55
43.23
37
4
Edward Krusiewicz
Andrzej Klik
7.0
7.0
MA
MA/55
42.46
38
38
Marek Cyliński
Wojciech Kocoń
0.0
0.0
MA/58
42.40
39
20
Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
4.0
7.0
MA
MA/55
41.54
40
32
Wiesław Dzikowski
Andrzej Dachowski
1.5
1.5
MA
MA/58
40.48
41
29
Michał Blutchard
Daniel Wacławek
0.0
1.0
MA
MA/58
37.79
42
12
Anna Morgiel
Rafał Marks
2.5
4.0
MA
MA/55
32.35
Statystyka ośrodków...