Turniej na maksy

Czwartek, 19 września 2019

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
198Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35964.8615
28Tadeusz Wolniczak
Andrzej Kałużny
5.0
2.0
LBLB/7562.3615
399Franciszek Wnęk
Dariusz Głowiński
2.0
2.5
ZPZP/35962.1814
497Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35960.4314
586Tadeusz Cymbalista
Stanisław Klimkiewicz
5.0
0.0
DS
SL/8760.3413
641Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4059.5613
763Marek Nowak
Tadeusz Urbanek
0.5
5.0
WP
PK
MP/4159.4612
847Jacek Kowalewski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.0
MA
DS
MP/4159.2512
9105Piotr Kiełczewski
Jan Purczyński
7.0
7.0
ZPZP/37858.6511
1055Anna Krasińska
Piotr Zamiar
1.5
4.0
PMMP/4158.6410
1135Wit Klapper
Tadeusz Rejdych
21.0
7.0
SL
MP
MP/4058.5810
1269Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4558.389
1378Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPSL/8758.149
1472Józef Turecki
Andrzej Janda
4.0
5.0
PKPK/5157.888
1519Jan Milewski
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MAMA/8857.288
1684Edmund Gabryś
Piotr Drąg
5.0
3.0
SLSL/8757.177
1761Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.5
0.5
SLMP/4157.147
18112Kazimierz Jordan
Lech Klorek
4.0
4.0
ZPZP/37856.356
1983Bogdan Lipczak
Janusz Kuśmierczyk
7.0
3.0
OPSL/8756.306
203Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.5
2.5
LBLB/12756.215
2145Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
15.0
MPMP/4056.095
2216Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/7555.734
2381Grzegorz Kryszeń
Małgorzata Olesiuk
0.5
0.0
PD
SL/8755.394
2418Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WMMA/8855.383
25113Aneta Buze
Dominik Jarmocik
5.0
3.0
ZPZP/37855.343
2666Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4555.223
27102Maryla Nakoneczna
Robert Hase
1.5
0.0
ZPZP/37855.163
2810Stefan Waga
Ryszard Jakubczak
4.0
2.5
LBLB/7554.923
2934Halina Święch
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4054.783
3017Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
2.5
2.5
MAMA/8854.623
3137Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
2.5
MPMP/4054.573
3239Waldemar Rybka
Robert Rostek
5.0
4.0
MP
LU
MP/4054.403
3393Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZP/35954.313
34103Maciej Zembrzuski
Alina Zaręba
7.0
2.5
ZPZP/37854.253
3573Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5154.112
3626Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8853.982
3731Marek Heichel
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4053.942
3812Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LBLB/7553.902
3965Stanisław Wrona
Stanisław Włodek
0.0
1.5
MPMP/4553.342
4022Dariusz Biedrzycki
Jakub Milkamanowicz
7.0
2.5
MA
WM
MA/8853.232
4114Zdzisław Dolata
Tadeusz Marcinkowski
3.0
2.5
LBLB/7553.112
425Czesław Plachimowicz
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/12753.052
4362Zygmunt Kondyjowski
Anna Kondyjowska
3.0
4.0
ZPMP/4152.952
446Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12752.782
4543Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4052.662
46107Hanna Zembrzuska
Marek Siech
9.0
5.0
ZPZP/37852.651
47114Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZPZP/37852.581
4827Dorota Gadaś
Władysław Kaczor
3.0
4.0
MPMP/4052.441
4980Lech Adach
Ryszard Maciąg
5.0
5.0
LUSL/8752.401
5064Urszula Niespodziewańska
Paweł Jakubowski
0.0
0.0
MAMP/4151.691
511Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LBLB/12751.631
5230Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/4051.371
5396Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35951.231
549Jarosław Hołowiak
Zbigniew Wojdak
4.0
3.0
LBLB/7551.231
5559Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSMP/4151.221
56106Edmund Zarzycki
Ryszard Szewczyk
2.5
2.0
ZPZP/37851.031
5776Marek Rusek
Zdzisław Żuber
3.0
3.0
PKPK/5150.66
5821Hilary Ślesicki
Janusz Krzykowski
4.0
0.5
WP
MA
MA/8850.20
5974Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PKPK/5150.16
6032Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.07
6153Jerzy Rudziński
Wiesław Gorczewski
1.5
2.5
KPMP/4149.71
6220Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0

MA
MA/8849.69
6356Kazimierz Namysł
Adam Rydz
4.0
3.0
KP
SW
MP/4149.55
6433Jan Truniarz
Jerzy Jasiński
2.0
1.5
MPMP/4049.52
6571Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PKPK/5149.52
6651Maria Kobyniewicz
Jolanta Okręglicka
0.5
1.0
SLMP/4149.37
6736Stanisław Urbanowski
Robert Podsiadły
7.0
5.0
MPMP/4048.83
6885Stanisław Drwal
Kazimiera Przybyło
2.5
1.5
MPSL/8748.69
6967Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.0
MPMP/4548.43
70104Eligiusz Śmieja
Andrzej Waszyński
1.5
3.0
ZPZP/37848.35
7144Piotr Szewczyk
Aleksander Barylak
1.5
1.0
MPMP/4048.21
7254Danusia Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4148.05
7342Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4047.65
7494Andrzej Doliński
Aniela Jarnutowska
0.0
0.0
ZP/35947.40
7560Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
2.5
1.5
SWMP/4147.21
7690Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35946.61
77110Waldemar Pomorski
Jan Kisiel
5.0
1.5
ZPZP/37846.60
787Józef Sikora
Zbigniew Zalesiński
5.0
1.0
LBLB/7546.24
7982Agata Nowicz
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PM
PD
SL/8746.18
8091Klara Gamrat
Genowefa Grenik
0.0
0.0
ZP/35946.15
8138Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4046.08
8252Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
1.0
1.0
SLMP/4146.05
8350Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WMMP/4145.37
84101Ewa Bargłowska
Zbigniew Sękowski
1.0
3.0
ZPZP/37845.36
8558Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4145.35
86108Bogumiła Kuryj
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.0
ZPZP/37845.30
874Wojciech Felsztyński
Waldemar Prażanowski
1.5
0.5
LBLB/12744.52
8868Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4544.38
8948Ludwik Murat
Grzegorz Kujawiński
4.0
1.5
LU
PM
MP/4144.25
9079Wiesław Dworak
Janusz Bednarek
0.0
0.0
SL/8744.23
9195Jan Czajkowski
Zdzisław Sewruk
4.0
0.0
ZP
ZP/35944.19
9240Hanna Leskiewicz
Tytus Bisping
4.0
7.0
MPMP/4043.70
93100Leszek Pietroń
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
1.0

ZP
ZP/35943.64
9449Jerzy Danel
Anna Bułat
1.0
3.0
SL
MP
MP/4143.37
9523Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8843.17
9689Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35943.06
9725Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8842.51
9846Jacek Jurczyński
Zbigniew Gruszecki
2.5
4.0
MPMP/4041.93
992Lech Lorkiewicz
Krzysztof Gromadziński
4.0
4.0
LBLB/12741.81
10057Renata Koch
Bob Wilson
6.0
6.0
AUS
GBR
MP/4141.37
10170Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4540.24
102111Ryszard Urbański
Robert Lewandowski
5.0
2.5
ZPZP/37840.23
10324Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8839.92
10413Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
1.0
0.5
LBLB/7539.68
10577Małgorzata Janik
Danuta Łazikiewicz
0.5
0.5
SLSL/8739.04
10629Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4038.54
107109Wanda Grochowiak
Dariusz Grochowiak
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/37838.15
10875Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5137.66
10928Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4037.07
11092Bogdan Lipiński
Robert Kirlejza
1.5
0.0
ZP
ZP/35935.93
11111Janusz Starke
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/7532.83
11288Krystyna Kozik
Urszula Sokołowska
0.0
0.0
SL/8731.39

Statystyka ośrodków...