Turniej na maksy

Środa, 18 września 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
175Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSMP/4164.5321
2118Edmund Gabryś
Piotr Drąg
5.0
3.0
SLSL/8762.9221
3145Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24460.4820
4110Gabriel Szarafin
Jan Ratajczak
5.0
4.0
LU
OP
SL/8760.4319
561Jacek Kowalewski
Ludwik Murat
2.5
4.0
MA
LU
MP/4160.1919
627Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
5.0
3.0
MPMP/4059.8218
722Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4059.7918
837Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4059.6617
9109Małgorzata Olesiuk
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5

PD
SL/8759.4517
1010Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/5559.2616
11122Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPSL/8758.9116
1293Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11858.4115
13126Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24457.5815
1491Ryszard Zdon
Hieronim Furman
5.0
9.0
PKPK/11857.5214
15131Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPWP/24457.2914
1618Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4057.2013
1789Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PKPK/11856.7913
18143Jan Borychowski
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WPWP/24456.7312
1962Piotr Zamiar
Anna Krasińska
4.0
1.5
PMMP/4156.7312
20151Jerzy Bajka
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24456.4911
2153Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4056.4111
2232Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4056.2810
23120Lech Adach
Ryszard Maciąg
5.0
5.0
LUSL/8756.1210
2420Jerzy Pasich
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MPMP/4055.839
25140Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24455.819
26135Zenon Wierzbicki
Tomasz Powęzka
5.0
2.0
WPWP/24455.798
27157Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24455.768
2819Tadeusz Rejdych
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/4055.537
2984Tomasz Twaróg
Jan Kadula
4.0
12.0
MP
PK
PK/11855.286
30107Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.5
2.5
PMSL/8755.196
3181Waldemar Kaszuba
Tomasz Czapkiewicz
3.0
1.5
PKPK/11854.905
32127Hieronim Nowacki
Bogusław Matuszewski
5.0
5.0
WPWP/24454.625
3331Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MPMP/4054.535
347Marcin Walczak
Stefan Knothe
5.0
9.0
MAMA/5554.505
3538Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4054.344
36105Jadwiga Żulińska
Adam Rudyk
2.0
0.0
PK
NZ
PK/11854.294
3796Jerzy Włoch
Jerzy Puchała
3.0
5.0
PKPK/11854.284
38102Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
2.5
PKPK/11854.224
39117Krzysztof Beyga
Tadeusz Sagan
5.0
4.0
LB
MA
SL/8754.094
4056Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
7.0
MPMP/4053.944
41156Andrzej Pietrkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0
WPWP/24453.884
42132Maciej Wybranowski
Zbigniew Przybylczak
5.0
4.0
WPWP/24453.844
439Mirosław Zawiślak
Robert Głowacki
2.5
13.0
MAMA/5553.824
44125Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.5
1.5
WPWP/24453.784
45119Bogdan Lipczak
Janusz Kuśmierczyk
7.0
3.0
OPSL/8753.764
4612Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
5.0
9.0
MAMA/5553.723
4794Tomasz Bajorek
Marek Cyrkiel
9.0
12.0
PKPK/11853.673
4825Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4053.603
49154Maciej Mizerka
Jerzy Mścisz
3.0
13.0
WPWP/24453.513
5049Grzegorz Merynda
Agata Kowal
5.0
7.0
MPMP/4053.483
51142Rafał Milinkiewicz
Paweł Fiebig
1.5
3.0
WPWP/24453.383
521Waldemar Putz
Mariusz Łasiewicki
5.0
4.0
MAMA/5553.293
5392Andrzej Proczkowski
Wojciech Paszko
3.0
7.0
PKPK/11853.223
5469Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4153.033
5598Dariusz Kulpiński
Tadeusz Przybyło
9.0
9.0
PKPK/11852.873
5677Andrzej Gintrowicz
Janusz Zajączkowski
1.5
1.0
SW
DS
MP/4152.863
5715Jerzy Małożewski
Andrzej Fengler
9.0
5.0
MAMA/5552.823
58159Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24452.732
5973Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WMMP/4152.622
6033Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/4052.422
6146Krzysztof Cetera
Mateusz Dominik
3.0
2.0
MPMP/4052.152
6216Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5551.942
6330Maciej Mąka
Waldemar Jaworski
7.0
13.0
MPMP/4051.902
64148Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
3.0
4.0
WPWP/24451.772
65133Andrzej Kędzierski
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24451.752
6634Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MPMP/4051.652
67123Małgorzata Zielonacka
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24451.502
68101Marek Michalski
Robert Kwiatkowski
5.0
4.0
PKPK/11851.292
6948Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4051.271
7014Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MAMA/5551.171
71104Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
5.0
5.0
PKPK/11851.101
7266Paweł Jakubowski
Urszula Niespodziewańska
0.0
0.0
MAMP/4150.901
7351Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4050.851
743Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
13.0
7.0
MAMA/5550.821
75136Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24450.421
76137Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24450.421
77144Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24450.381
7859Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MPMP/4050.341
7945Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MPMP/4050.311
80147Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24450.26
8171Tadeusz Urbanek
Kazimierz Namysł
5.0
4.0
PK
KP
MP/4150.23
8252Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4050.23
8350Szymon Superson
Roman Madej
2.5
3.0
MPMP/4050.21
84139Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.5
WPWP/24450.17
8563Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
1.0
1.0
SLMP/4149.98
86103Henryk Piasecki
Władysław Chodziński
3.0
7.0
PKPK/11849.84
8736Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MPMP/4049.81
88150Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WPWP/24449.60
892Marian Stupkiewicz
Jan Misiuk
3.0
7.0
MAMA/5549.54
906Andrzej Szlachta
Sławomir Rokicki
2.0
2.5
MAMA/5549.26
9142Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4049.14
9264Grzegorz Kujawiński
Małgorzata Golec
1.5
2.5
PM
SW
MP/4148.90
9329Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4048.85
9440Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPMP/4048.69
95100Jacek Znamirowski
Roman Opaliński
15.0
18.0
PKPK/11848.66
9697Wacław Gruszczyński
Leszek Jarosz
3.0
4.0
PKPK/11848.62
9768Danusia Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4148.27
98146Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24448.21
9957Grzegorz Superson
Tadeusz Garbacik
13.0
15.0
MPMP/4048.15
10039Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
4.0
MPMP/4047.86
10167Czesława Kroczek
Halina Skonieczny
0.0
0.0
SL
KP
MP/4147.84
102130Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
4.0
2.5
WPWP/24447.77
103149Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPWP/24447.42
10483Hanna Łazarska
Andrzej Dec
4.0
0.0
PKPK/11847.41
105108Wiesław Dworak
Janusz Bednarek
0.0
0.0
SL/8747.33
1064Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
2.0
4.0
MAMA/5547.33
107129Jacek Wędrychowicz
Aleksander Nowakowski
12.0
11.0
WPWP/24447.30
10835Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4047.17
109113Jerzy Piela
Janusz Anczakowski
4.0
5.0
MASL/8747.15
11026Piotr Stefanów
Piotr Ludwikowski
2.0
5.0
MPMP/4047.15
11154Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4047.14
11243Marek Kiepura
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/4047.04
113138Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24446.82
114128Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPWP/24446.73
115158Marek Janik
Piotr Janik
5.0
0.0
WPWP/24446.72
11682Jakub Zawada
Przemysław Zawada
9.0
19.0
PK
MA
PK/11846.70
11780Adam Rydz
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
SW
MP
MP/4146.53
11811Andrzej Kudelski
Andrzej Dachowski
4.0
2.5
MAMA/5546.43
11970Renata Koch
Bob Wilson
6.0
6.0
AUS
GBR
MP/4145.90
120111Wiesław Teresiński
Grzegorz Typek
5.0
0.0
LU
SL/8745.76
12178Wiesław Gorczewski
Jerzy Rudziński
2.5
1.5
KPMP/4145.57
12288Robert Przybyło
Stanisław Drobot
7.0
9.0
PKPK/11845.45
123121Barbara Krawczyk
Edward Krawczyk
0.0
0.0
SL/8745.18
12476Zygmunt Kondyjowski
Anna Kondyjowska
3.0
4.0
ZPMP/4145.05
125114Kazimiera Przybyło
Stanisław Drwal
1.5
2.5
MPSL/8744.82
12695Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.0
0.5
PKPK/11844.69
127152Maria Niklaus
Szymon Graś
1.5
1.5
WPWP/24444.58
1285Andrzej Górniakowski
Grzegorz Fijałkowski
0.0
9.0
MAMA/5544.44
12965Maria Kobyniewicz
Jolanta Okręglicka
0.5
1.0
SLMP/4144.33
13058Jakub Gawron
Grzegorz Gawron
1.0
12.0
MPMP/4044.01
13199Janusz Słonina
Tadeusz Marut
0.5
0.5
PKPK/11843.69
13223Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4043.53
13324Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MPMP/4043.34
13490Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
3.0
PKPK/11843.23
13555Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4042.99
13621Marek Dąbek
Leszek Faber
3.0
4.0
MPMP/4042.76
13772Anna Bułat
Jerzy Danel
3.0
1.0
MP
SL
MP/4142.72
13841Jan Surdej
Jerzy Jasiński
1.0
1.5
MPMP/4042.62
13987Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PKPK/11842.58
14028Mirosław Kołton
Adam Lenda
9.0
4.0
MPMP/4042.50
14117Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MPMP/4042.41
142153Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.5
1.5
WPWP/24442.33
1438Janusz Królikowski
Wacław Kryński
2.5
1.5
MAMA/5541.56
14485Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.5
3.0
PKPK/11841.54
14574Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.5
0.5
SLMP/4141.25
14686Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
5.0
5.0
PKPK/11840.95
147124Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WPWP/24440.87
14813Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.5
MAMA/5540.87
149155Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.5
1.0
WPWP/24440.24
15044Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4039.94
151160Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.5
3.0
WPWP/24439.69
152115Halina Miśkiewicz
Wacław Miśkiewicz
0.0
0.0
SL/8739.33
15347Aleksander Barylak
Piotr Szewczyk
1.0
1.5
MPMP/4037.64
154141Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24437.41
155134Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.5
1.0
WPWP/24436.76
156116Stanisława Majewska
Teresa Czekała
0.0
0.0
SL/8736.04
157112Aleksander Łukasz
Halina Szarafin
0.0
0.0
LUSL/8733.53

Statystyka ośrodków...