Turniej na maksy
Środa, 11 września 2019
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
22
Adam Lenda
Marek Górecki
4.0
7.0
MP
MP/40
63.97
17
6
58
Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
4.0
11.0
MP
MP/40
58.98
14
9
54
Jerzy Michałek
Marcin Wilczyński
21.0
5.0
SL
MP
MP/40
58.62
13
11
38
Ryszard Cieślik
Janusz Natorski
3.0
5.0
MP
MP/40
58.14
11
16
25
Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.5
SL
MP
MP/40
56.91
8
18
36
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MP
MP/40
55.75
7
19
35
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
7.0
12.0
MP
MP/40
55.63
7
42
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
55.52
6
34
20
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MP
MP/40
53.64
3
35
29
Leszek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
5.0
MP
MP/40
53.42
3
36
56
Aron Shindler
Szymon Superson
2.5
2.5
MP
MP/40
53.34
3
38
26
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
53.15
3
42
40
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MP
MP/40
52.78
2
43
52
Maciej Mąka
Waldemar Jaworski
7.0
13.0
MP
MP/40
52.57
2
48
57
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
2.5
2.0
MP
MP/40
51.54
2
49
51
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
51.19
1
52
43
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MP
MP/40
50.72
1
54
32
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
50.14
1
55
33
Marcin Krawczyk
Piotr Ludwikowski
12.0
5.0
MP
MP/40
50.11
1
56
34
Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
50.07
1
59
46
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.5
1.5
MP
MP/40
49.76
62
53
Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0
MP
MP/40
49.14
66
23
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MP
MP/40
48.72
67
24
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
48.68
70
28
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
48.46
71
39
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MP
MP/40
48.24
72
44
Adam Owoc
Leszek Ochał
2.5
3.0
MP
MP/40
47.98
74
19
Tadeusz Rejdych
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MP
MP/40
47.79
77
50
Józef Gładysz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
5.0
1.5
MP
MP/40
47.28
82
41
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
46.72
85
48
Bogusław Nidecki
Robert Kwiatkowski
5.0
4.0
PK
MP/40
46.33
86
55
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MP
MP/40
46.24
88
27
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
5.0
MP
MP/40
45.98
92
30
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
45.12
94
47
Jacek Herman
Zbigniew Przeginiak
11.0
5.0
MP
MP/40
44.74
96
21
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
44.54
99
37
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
43.56
109
49
Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MP
MP/40
40.66
112
45
Krzysztof Cetera
Piotr Wzorek
3.0
3.0
MP
MP/40
39.37
115
31
Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.0
1.0
MP
MP/40
34.88
Statystyka ośrodków...