Turniej na maksy

Środa, 4 września 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
149Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
5.0
9.0
MPMP/4064.2015
289Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24462.0915
394Maciej Mizerka
Rafał Szymański
3.0
5.0
WPWP/24459.5614
410Andrzej Łagosz
Janusz Sidelnik
11.0
3.0
LBLB/28559.0013
592Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WPWP/24458.3413
674Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24457.7612
76Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
5.0
LBLB/28557.0911
851Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4056.9011
912Piotr Skorodecki
Marcin Załęski
0.0
0.0
MA/5556.4710
1032Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4056.1610
114Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LBLB/28556.109
1268Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24456.058
1331Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
5.0
3.0
MPMP/4056.018
1434Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
5.0
MPMP/4056.007
1543Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MPMP/4055.626
1673Adam Peszke
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24455.486
1754Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4055.465
1856Krzysztof Cetera
Piotr Wzorek
3.0
3.0
MPMP/4055.305
1962Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4055.024
2090Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24454.983
2141Marian Czopek
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4054.843
2276Grzegorz Świąder
Ewa Morawska
0.0
2.0
WPWP/24454.793
2333Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4054.763
2416Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
5.0
9.0
MAMA/5554.723
2522Janusz Wawrowski
Mirosław Zawiślak
4.0
2.5
MAMA/5554.323
2666Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
4.0
13.0
MPMP/4053.913
2748Tadeusz Rejdych
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/4053.793
2829Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MPMP/4053.573
2982Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24453.482
3045Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4053.452
3128Jan Skuciński
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4053.392
3224Jacek Metter
Andrzej Kondeja
2.5
13.0
MAMA/5553.172
3357Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4053.022
3491Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
1.0
1.5
WPWP/24452.782
3514Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAMA/5552.402
3646Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4052.392
3771Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WPWP/24452.372
3878Ryszard Nowicki
Marek Szukała
5.0
19.0
WPWP/24452.112
3925Jan Misiuk
Waldemar Putz
7.0
5.0
MAMA/5552.051
4064Jacek Gurgul
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4052.031
4121Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MAMA/5551.881
4269John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WPWP/24450.831
4381Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WPWP/24450.731
447Leszek Latocki
Jan Obuchowicz
5.0
9.0
LBLB/28550.701
4570Małgorzata Zielonacka
Henryk Duszyński
2.5
5.0
WPWP/24450.481
4637Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4050.311
4726Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5550.051
482Maciej Fularz
Zygmunt Sanocki
1.5
5.0
LBLB/28549.98
4944Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4049.75
5013Henryk Petryk
Kazimierz Marcinkowski
0.0
4.0

MA
MA/5549.46
5119Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/5549.44
5259Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
11.0
2.0
MPMP/4049.38
5358Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/4048.97
5439Marek Pietrzak
Katarzyna Michałek
2.5
7.0
MPMP/4048.93
5567Jadwiga Nowak
Karol Mońko
11.0
5.0
WPWP/24448.78
5661Andrzej Juszczyk
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4048.15
5784Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24448.12
5865Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
13.0
5.0
MPMP/4048.02
5936Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4047.72
6042Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.5
1.5
MPMP/4047.66
6186Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
WPWP/24447.55
6215Agnieszka Jonczyk
Adam Suwik
3.0
18.0
MAMA/5547.44
6317Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MAMA/5546.92
6440Aleksander Wodyński
Józef Gładysz
4.0
5.0
MPMP/4046.81
6580Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.5
3.0
WPWP/24446.80
6647Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
3.0
1.5
MPMP/4046.79
6788Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPWP/24446.52
688Konrad Wójcik
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBLB/28546.50
6918Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MAMA/5546.45
7053Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4046.13
719Jerzy Szramowski
Marian Purczyński
1.0
0.5
LBLB/28546.10
7263Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4045.91
7320Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
2.0
4.0
MAMA/5545.91
7450Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MPMP/4045.87
7511Witold Żygulski
Lech Sadoś
1.5
12.0
MAMA/5545.77
763Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28545.17
7738Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/4044.98
7875Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24444.86
7987Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24444.75
8072Wiesław Rakowski
Adam Talarczyk
1.0
1.0
WPWP/24444.74
8183Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
2.0
4.0
WPWP/24444.30
8223Elżbieta Kossowska
Halina Borewicz
1.5
9.0
MAMA/5543.55
8385Sławomir Tomaszewski
Elżbieta Kamińska
2.5
1.0
WPWP/24442.27
8493Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24442.04
8560Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MPMP/4041.40
8679Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24440.58
8735Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4040.27
8855Piotr Szewczyk
Aleksander Barylak
1.5
1.0
MPMP/4040.01
8930Małgorzata Madej
Jan Surdej
0.0
1.0
MPMP/4039.74
901Marek Matwijewicz
Roman Pilecki
4.0
2.0
LBLB/28539.36
9152Tytus Bisping
Leszek Faber
7.0
4.0
MPMP/4038.81
9227Krzysztof Olewiński
Krzysztof Makieła
0.0
0.0
MPMP/4038.56
9377Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24436.84

Statystyka ośrodków...