Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 sierpnia 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
155Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
2.0
1.5
WPWP/2442.4048.049
21Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/6746.669
349Alicja Stefanowska
Maciej Wybranowski
3.0
5.0
WPWP/2442.4042.768
423Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MAMA/28238.887
514Dariusz Artmański
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6734.747
626Bronisław Kamiński
Mieczysław Hauswirt
3.0
1.0
MAMA/28234.646
737Elżbieta Brewińska
Marek Janota
1.0
2.5
MAMA/2822.4032.525
845Henryk Duszyński
Piotr Czarnecki
5.0
2.0
WPWP/2442.4032.485
916Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7230.194
109Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6726.383
117Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6725.423
1222Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/7225.372
1319Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/7224.592
148Jan Sadowski
Jerzy Głowiński
4.0
0.0
DSDS/6722.742
1554Andrzej Grześko
Robert Kempka
1.0
0.0
WPWP/2442.4022.442
1632Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MAMA/2822.4020.082
1741Wiesław Olszewski
Włodzimierz Fabjański
2.0
0.5
MAMA/2822.4018.682
1831Jacek Musiał
Tomasz Gellert
3.0
2.0
MAMA/2822.4017.002
1942Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
1.5
MAMA/2822.4015.481
2035Stanisław Rękas
Grzegorz Kuczewski
1.0
0.0
MA
MA/28213.041
2136Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
2.0
2.0
MAMA/2822.408.161
2243Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
2.0
WPWP/2442.407.921
2344Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.5
2.5
WPWP/2442.407.041
2434Anna Zalewska
Jacek Jeleński
1.0
1.5
MAMA/2822.406.921
2547Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.5
4.0
WPWP/2442.403.801
2648Alina Wojcieszyńska
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
NZWP/2442.403.761
2720Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/722.271
2828Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
1.0
0.5
MAMA/2820.84
296Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/670.30
3015Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/72-0.79
3111Piotr Kalinowski
Anna Jankowska
7.0
4.0
DSDS/67-2.74
325Zbigniew Sosna
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/67-5.44
333Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-5.70
3417Jan Kulczycki
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DSDS/72-5.99
3533Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.0
0.0
MA
MA/282-6.00
3610Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/67-6.22
3725Alina Radlińska
Iwona Klorek
0.0
0.5

MA
MA/2822.40-8.08
3838Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
1.0
1.0
MAMA/2822.40-9.24
3939Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.0
0.0
MAMA/2822.40-10.24
4053Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2442.40-16.20
4156Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
WPWP/2442.40-17.84
4240Janusz Szymański
Tadeusz Serafiński
1.0
0.0
MA
MA/282-19.56
4312Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/67-20.72
4424Eugeniusz Fronczak
Wacław Stosio
0.0
0.0
MA/2822.40-21.44
4546Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/2442.40-28.12
4651Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/2442.40-31.88
4713Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/67-34.34
4821Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
2.0
2.0
DSDS/72-34.93
492Aleksander Czajka
Marcin Paplaczyk
7.0
2.0
DSDS/67-37.34
5018Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/72-40.71
5150Jędrzej Górski
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
2.0
WPWP/2442.40-43.00
524Krzysztof Obłój
Leszek Adamus
5.0
3.0
DSDS/67-43.74
5329Mariusz Mączewski
Andrzej Reda
2.0
1.5
MAMA/2822.40-48.68
5427Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.5
MAMA/2822.40-51.80

Statystyka ośrodków...