Turniej na maksy
Czwartek, 29 sierpnia 2019
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
14
Jarosław Jurkiewicz
Eugenia Stefanów
13.0
2.5
PK
MP
LB/41
65.97
11
2
52
Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MP
MP/45
62.48
11
3
13
Tomasz Krol
Peter Obenhuber
6.0
6.0
GER
LB/41
61.58
10
4
29
Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
3.0
7.0
MP
MP/40
60.00
10
5
62
Benon Żukowski
Leszek Szubert
0.0
0.0
PD
PD/369
59.20
9
6
67
Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WP
WP/252
58.73
8
7
49
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MP
MP/45
58.62
8
8
21
Jan Milewski
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MA
MA/88
58.04
7
9
61
Robert Dominkiewicz
Marek Różycki
1.0
0.0
PD
PD/369
57.86
7
10
24
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/40
57.81
6
11
10
Piotr Stefanów
Iwona Wróblewska
2.0
2.0
MP
MA
LB/41
57.24
6
12
16
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
1.5
4.0
MA
MA/88
56.95
5
13
17
Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WM
MA/88
56.73
5
14
54
Ireneusz Turyk
Stefan Kopyt
1.5
4.0
PD
PD/369
55.34
4
15
68
Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.0
5.0
WP
WP/252
55.18
3
16
63
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WP
WP/252
55.12
3
17
76
Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/359
55.02
3
18
25
Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
54.86
3
19
31
Ewa Kwiecień
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
54.63
2
20
9
Piotr Pudłowski
Bogdan Jeżewski
0.0
0.0
LB
LB/41
54.52
2
21
26
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
13.0
7.0
MP
MP/40
53.99
2
22
73
Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZP
ZP/359
53.86
2
23
23
Jerzy Michałek
Halina Święch
21.0
7.0
SL
MP
MP/40
53.86
2
24
58
Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
3.0
2.0
PD
PD/369
53.84
2
25
78
Wiesław Adamowicz
Robert Kirlejza
2.5
0.0
ZP
ZP/359
53.73
2
26
37
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MP
MP/40
53.04
2
27
75
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZP
ZP/359
52.73
2
28
41
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
52.69
2
29
45
Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.0
2.5
MP
MP/45
52.59
1
30
71
Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZP/359
52.45
1
31
19
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WM
MA/88
52.38
1
32
1
Wladimir Jordanidis
Krzysztof Ziewacz
10.0
5.0
GER
MP
LB/41
52.24
1
33
55
Dariusz Sterniczuk
Leszek Szewczuk
5.0
0.0
PD
PD/369
52.10
1
34
64
Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WP
WP/252
52.01
1
35
40
Tomasz Stryszawski
Magdalena Lankosz
9.0
9.0
MP
MP/40
51.59
1
36
32
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MP
MP/40
51.50
1
37
12
Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.5
WP
SW
LB/41
51.25
1
38
27
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
51.14
1
39
11
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.0
0.0
WP
LB/41
51.08
1
40
70
Piotr Solecki
Rafał Junik
7.0
7.0
WP
WP/252
50.28
41
53
Zofia Wasilewska
Wojciech Szematowicz
1.0
0.5
PD
PD/369
50.11
42
50
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
49.89
43
5
Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.0
0.0
WP
LB/41
49.76
44
59
Zbigniew Ruchlicki
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PD
PD/369
49.62
45
43
Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MP
MP/40
49.38
46
2
Grzegorz Bąk
Piotr Wróblewski
4.0
2.5
LD
MA
LB/41
49.18
47
51
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
49.16
48
15
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/88
49.16
49
30
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
5.0
5.0
MP
MP/40
49.13
50
33
Jacek Herman
Barbara Batkiewicz
11.0
9.0
MP
MP/40
49.10
51
28
Bogusław Adamiec
Andrzej Liwoch
1.5
2.5
MP
MP/40
48.84
52
39
Jerzy Batko
Władysław Kaczor
5.0
4.0
MP
MP/40
47.69
53
77
Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/359
47.20
54
35
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MP
MP/40
46.22
55
65
Kajetan Granops
Paweł Sosnowski
0.5
5.0
WP
WP/252
46.16
56
6
Janina Czaja-Kozioł
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
OP
WM
LB/41
46.12
57
42
Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MP
MP/40
45.76
58
48
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
45.18
59
7
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/41
44.80
60
72
Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZP
ZP/359
44.04
61
38
Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MP
MP/40
43.86
62
18
Witold Biedrzycki
Jan Jóźwiak
0.0
0.5
MA
MA/88
43.84
63
60
Mirosław Morchat
Stanisław Lisowski
5.0
4.0
PD
PD/369
43.82
64
56
Kazimierz Wasileski
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5
PD
PD/369
43.52
65
66
Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.0
4.0
WP
WP/252
43.02
66
20
Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
42.45
67
8
Andrzej Przybylski
Marek Jefremienko
2.5
1.0
WP
MA
LB/41
42.13
68
47
Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MP
MP/45
41.86
69
34
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/40
41.48
70
74
Zdzisław Sewruk
Jan Kolczyński
0.0
0.0
ZP/359
40.98
71
22
Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MA
MA/88
40.46
72
69
Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WP
WP/252
40.22
73
46
Stanisław Wrona
Jan Jagielski
0.0
0.0
MP
MP/45
40.22
74
4
Wiesław Kulikowski
Hanna Kulikowska
1.5
1.0
WP
LB/41
37.86
75
36
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
36.77
76
3
Anna Stasierska
Krystyna Kłosowska
0.0
0.0
LB/41
36.27
77
57
Antoni Błażewicz
Feliks Babiracki
0.0
2.5
PD
PD/369
34.57
Statystyka ośrodków...