Turniej na maksy

Czwartek, 29 sierpnia 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Jarosław Jurkiewicz
Eugenia Stefanów
13.0
2.5
PK
MP
LB/4165.9711
252Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4562.4811
313Tomasz Krol
Peter Obenhuber
6.0
6.0
GERLB/4161.5810
429Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
3.0
7.0
MPMP/4060.0010
562Benon Żukowski
Leszek Szubert
0.0
0.0
PD
PD/36959.209
667Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25258.738
749Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4558.628
821Jan Milewski
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8858.047
961Robert Dominkiewicz
Marek Różycki
1.0
0.0
PD
PD/36957.867
1024Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4057.816
1110Piotr Stefanów
Iwona Wróblewska
2.0
2.0
MP
MA
LB/4157.246
1216Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
1.5
4.0
MAMA/8856.955
1317Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WMMA/8856.735
1454Ireneusz Turyk
Stefan Kopyt
1.5
4.0
PDPD/36955.344
1568Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.0
5.0
WPWP/25255.183
1663Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25255.123
1776Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/35955.023
1825Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4054.863
1931Ewa Kwiecień
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4054.632
209Piotr Pudłowski
Bogdan Jeżewski
0.0
0.0
LBLB/4154.522
2126Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
13.0
7.0
MPMP/4053.992
2273Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35953.862
2323Jerzy Michałek
Halina Święch
21.0
7.0
SL
MP
MP/4053.862
2458Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
3.0
2.0
PDPD/36953.842
2578Wiesław Adamowicz
Robert Kirlejza
2.5
0.0
ZP
ZP/35953.732
2637Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/4053.042
2775Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35952.732
2841Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4052.692
2945Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.0
2.5
MPMP/4552.591
3071Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZP/35952.451
3119Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8852.381
321Wladimir Jordanidis
Krzysztof Ziewacz
10.0
5.0
GER
MP
LB/4152.241
3355Dariusz Sterniczuk
Leszek Szewczuk
5.0
0.0
PD
PD/36952.101
3464Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25252.011
3540Tomasz Stryszawski
Magdalena Lankosz
9.0
9.0
MPMP/4051.591
3632Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MPMP/4051.501
3712Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.5
WP
SW
LB/4151.251
3827Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4051.141
3911Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.0
0.0
WPLB/4151.081
4070Piotr Solecki
Rafał Junik
7.0
7.0
WPWP/25250.28
4153Zofia Wasilewska
Wojciech Szematowicz
1.0
0.5
PDPD/36950.11
4250Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4549.89
435Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.0
0.0
WPLB/4149.76
4459Zbigniew Ruchlicki
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PDPD/36949.62
4543Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4049.38
462Grzegorz Bąk
Piotr Wróblewski
4.0
2.5
LD
MA
LB/4149.18
4751Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4549.16
4815Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8849.16
4930Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
5.0
5.0
MPMP/4049.13
5033Jacek Herman
Barbara Batkiewicz
11.0
9.0
MPMP/4049.10
5128Bogusław Adamiec
Andrzej Liwoch
1.5
2.5
MPMP/4048.84
5239Jerzy Batko
Władysław Kaczor
5.0
4.0
MPMP/4047.69
5377Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35947.20
5435Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/4046.22
5565Kajetan Granops
Paweł Sosnowski
0.5
5.0
WPWP/25246.16
566Janina Czaja-Kozioł
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
OP
WM
LB/4146.12
5742Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4045.76
5848Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4545.18
597Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LBLB/4144.80
6072Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35944.04
6138Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4043.86
6218Witold Biedrzycki
Jan Jóźwiak
0.0
0.5
MAMA/8843.84
6360Mirosław Morchat
Stanisław Lisowski
5.0
4.0
PDPD/36943.82
6456Kazimierz Wasileski
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5

PD
PD/36943.52
6566Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.0
4.0
WPWP/25243.02
6620Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8842.45
678Andrzej Przybylski
Marek Jefremienko
2.5
1.0
WP
MA
LB/4142.13
6847Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4541.86
6934Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4041.48
7074Zdzisław Sewruk
Jan Kolczyński
0.0
0.0
ZP/35940.98
7122Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8840.46
7269Przemysław Maliszewski
Jolanta Jacoszek
4.0
3.0
WPWP/25240.22
7346Stanisław Wrona
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4540.22
744Wiesław Kulikowski
Hanna Kulikowska
1.5
1.0
WPLB/4137.86
7536Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4036.77
763Anna Stasierska
Krystyna Kłosowska
0.0
0.0
LB/4136.27
7757Antoni Błażewicz
Feliks Babiracki
0.0
2.5
PDPD/36934.57

Statystyka ośrodków...