Turniej na maksy

Środa, 28 sierpnia 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
157Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/4065.1113
271Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24464.9913
378Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPWP/24464.6912
465Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4064.6511
52Piotr Stefanów
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPLB/4163.1311
651Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
2.5
4.0
MPMP/4061.5910
724Dominik Magryś
Sylwia Burzyńska
0.0
0.5
PK
PD
MP/31761.4110
826Kacper Kisielewski
Emilia Massalska
0.0
0.0
MPMP/31760.459
950Stanisław Urbanowski
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4059.769
1058Jacek Herman
Marek Jaworski
11.0
13.0
MPMP/4059.148
1183Elżbieta Kamińska
Piotr Surdyk
1.0
3.0
WPWP/24457.907
1263Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4055.627
1318Patryk Klim
Alina Klimiuk
1.0
0.0
PD
MP/31755.566
148Eugenia Stefanów
Iwona Wróblewska
2.5
2.0
MP
MA
LB/4155.536
1568Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MPMP/4055.485
1612Marek Marciniak
Przemysław Wojtczak
4.0
1.0
LBLB/4155.474
1744Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4055.454
1822Wiktoria Kondraszow
Jakub Burzyński
0.0
0.0
MP/31755.413
1916Jacek Kowalewski
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
MA
WP
LB/4155.283
2033Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4055.103
2115Piotr Wróblewski
Grzegorz Bąk
2.5
4.0
MA
LD
LB/4155.013
2273Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WPWP/24454.683
2388Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WPWP/24454.563
2445Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4054.363
2542Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4053.552
2621Milena Klimiuk
Ignacy Kotewicz
0.0
0.0
MPMP/31752.982
2720Kinga Kowal
Mikołaj Paluczek
2.0
0.0
MP
WP
MP/31752.952
2881Andrzej Kędzierski
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24452.842
294Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.5
WP
SW
LB/4152.752
3085Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24452.582
3130Kryspin Donder
Joanna Massalska
0.0
0.0
SL
MP
MP/31752.252
3274Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.5
WPWP/24452.042
3335Marek Kiepura
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4051.762
3454Łukasz Lebioda
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MPMP/4051.732
3529Ada Żbik
Wiktor Skiepko
0.0
1.0
MP
PD
MP/31751.501
3649Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4051.181
3734Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
3.0
5.0
MPMP/4050.601
3859Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.0
1.0
MPMP/4050.591
3975Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPWP/24450.471
4052Antoni Paja
Andrzej Juszczyk
4.0
3.0
MPMP/4050.371
4155Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
5.0
MPMP/4049.911
4227Alicja Bigosińska
Franciszek Kłonowski
0.5
0.0
MP
WP
MP/31749.761
4325Bruno Woźniakiewicz
Julia Chrabąszcz
0.0
0.5
MPMP/31749.651
4411Zbigniew Listewnik
Janina Czaja-Kozioł
1.5
0.0
WM
OP
LB/4148.681
451Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPLB/4148.59
463Tomasz Krol
Peter Obenhuber
6.0
6.0
GERLB/4148.51
4746Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MPMP/4048.48
4882Włodzimierz Robak
Krzysztof Staśkiewicz
3.0
3.0
WPWP/24448.48
496Witold Lachowski
Wladimir Jordanidis
0.0
10.0
WP
GER
LB/4148.30
5060Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MPMP/4048.19
5177Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.5
4.0
WPWP/24448.17
5276Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24447.55
5387Beata Bojarska
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24447.39
5438Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4047.25
5519Aleksander Skiepko
Kaja Kowal
0.5
0.0
PD
MP
MP/31747.10
5631Jadwiga Stężała
Franciszek Stężała
0.0
0.0
MP/31747.03
5739Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4046.78
5843Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4046.73
5937Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4046.57
6028Maja Trojańska
Rafał Łazarczyk
0.0
0.0
MA
PD
MP/31746.33
6141Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4046.22
6247Krzysztof Cetera
Mateusz Dominik
3.0
2.0
MPMP/4046.12
6314Piotr Pudłowski
Renata Lachowska
0.0
0.0
LB
WP
LB/4146.04
649Wiesław Kulikowski
Hanna Kulikowska
1.5
1.0
WPLB/4146.03
6561Tadeusz Rejdych
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/4045.86
6680Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24445.75
6789Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
1.5
2.0
WPWP/24445.70
6840Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
5.0
3.0
MPMP/4045.53
6979Hieronim Nowacki
Karol Mońko
5.0
5.0
WPWP/24445.46
7066Lech Adamus
Maciej Śliwiński
2.0
2.0
MPMP/4045.36
7148Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
4.0
MPMP/4044.82
7286Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.5
WPWP/24444.76
7364Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MPMP/4044.49
747Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.0
0.0
WPLB/4144.23
7584Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24443.90
7662Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
5.0
0.0
MPMP/4043.72
7753Patryk Mrukot
Łukasz Baniak
1.5
2.0
MPMP/4043.16
7872Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.5
WPWP/24442.50
7956Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MPMP/4041.83
8010Andrzej Przybylski
Marek Jefremienko
2.5
1.0
WP
MA
LB/4141.21
8167Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4041.18
8269Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4039.36
8336Roman Bonarek
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MPMP/4039.15
845Krystyna Kłosowska
Anna Stasierska
0.0
0.0
LB/4138.06
8523Magda Fiedorczuk
Jakub Wildowicz
0.0
0.0

PD
MP/317-1.6137.58
8690Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24435.59
8717Szymon Machulski
Tosia Hernandez
0.0
0.0
MP/31731.35

Statystyka ośrodków...