Turniej na maksy

Czwartek, 22 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4065.1513
236Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4064.8913
388Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35964.2712
479Franciszek Wnęk
Ludwik Piotrowski
2.0
9.0
ZPZP/35963.4711
575Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/29262.5511
648Marian Krasowski
Roman Kruk
7.0
7.0
PDPD/36960.3310
76Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
4.0
LBLB/12759.7810
813Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8858.599
985Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35958.378
1045Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MPMP/4558.168
1137Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
3.0
MPMP/4058.017
1271Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/29257.607
1330Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4057.456
1427Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
13.0
9.0
MPMP/4057.285
1562Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25256.515
1629Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4056.084
1731Robert Podsiadły
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4055.444
1868Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25255.213
1961Sławomir Czapliński
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WPWP/25255.113
2041Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.0
2.5
MPMP/4554.983
2140Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4554.923
2284Zdzisław Sewruk
Jan Czajkowski
0.0
4.0

ZP
ZP/35954.843
2377Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35954.403
2464Romuald Bartoszko
Cezary Kmiecik
5.0
5.0
WPWP/25253.752
2572Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSWP/29253.672
2619Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4053.482
273Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12753.252
2850Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
1.5
7.0
PDPD/36952.892
2955Stanisław Pochodowicz
Mirosław Morchat
5.0
5.0
PDPD/36952.742
3025Piotr Dziedzic
Małgorzata Praszałowicz
1.5
5.0
MPMP/4052.262
3157Stanisław Lisowski
Wacław Nazaruk
4.0
5.0
PDPD/36952.162
3216Hilary Ślesicki
Jan Milewski
4.0
1.5
WP
MA
MA/8852.052
3314Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8851.982
3417Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MAMA/8851.801
3569Tomasz Freitag
Remigiusz Kaźmierczak
5.0
4.0
WP
DS
WP/29251.121
3651Robert Dominkiewicz
Tomasz Bliński
1.0
7.0
PDPD/36951.061
3774Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.5
DSWP/29250.761
3818Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8850.741
3956Benon Żukowski
Leszek Szubery
0.0
0.0
PD
PD/36950.731
4043Adam Kutszyński
Zbigniew Poźmiak
1.5
0.0
MPMP/4550.651
4152Antoni Błażewicz
Adam Szempliński
0.0
5.0
PDPD/36950.631
4212Andrzej Niewiadomski
Jakub Milkamanowicz
5.0
2.5
MA
WM
MA/8850.581
4353Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
3.0
PDPD/36950.421
4424Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4050.27
452Czesław Plachimowicz
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/12750.06
4635Władysław Kaczor
Jerzy Batko
4.0
5.0
MPMP/4049.72
4780Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/35949.60
4886Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35949.44
4921Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4049.34
509Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
2.5
WMMA/8849.24
511Hubert Nehring
Wiesław Skowron
2.0
4.0
LBLB/12748.98
527Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LBLB/12748.80
5311Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8848.25
5422Jakub Kłapa
Halina Samborek
0.0
2.5
MPMP/4048.23
5567Andrzej Małdziński
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25248.20
5682Krzysztof Niemiec
Andrzej Jabłoński
0.5
5.0
ZPZP/35948.16
5773Dariusz Pannek
Mirosław Powązka
2.5
3.0
DSWP/29248.08
5866Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25248.00
5942Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4547.82
6033Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MPMP/4046.90
6139Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.45
6263Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.0
4.0
WPWP/25246.45
6349Ireneusz Turyk
Marek Różycki
1.5
0.0
PD
PD/36946.37
6410Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8846.27
6554Grzegorz Kryszeń
Leszek Szewczuk
0.5
0.0
PD
PD/36946.12
664Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
3.0
3.0
LBLB/12745.67
6787Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
0.0
1.0

ZP
ZP/35945.61
6860Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25245.55
6981Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35945.43
7044Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4544.48
7147Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
4.0
4.0
PDPD/36944.37
725Wacław Kaczmarek
Wojciech Felsztyński
0.5
1.5
LBLB/12743.46
7346Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4542.54
7458Marian Adamski
Jan Kępa
0.0
0.0
PD/36942.17
7565Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
1.0
1.5
WPWP/25241.22
7615Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8840.52
7726Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MPMP/400.4239.92
7834Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4038.75
7970Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/29238.24
8076Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
4.0
 
DS
WP/29237.97
8120Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4036.39
8278Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35936.34
8323Jerzy Szałas
Piotr Szewczyk
0.0
1.5
MPMP/4035.83
8428Romuald Gibała
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/4031.50
8583Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35930.07

Statystyka ośrodków...