Turniej na maksy
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
32
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
65.15
13
2
36
Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MP
MP/40
64.89
13
3
88
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZP
ZP/359
64.27
12
4
79
Franciszek Wnęk
Ludwik Piotrowski
2.0
9.0
ZP
ZP/359
63.47
11
5
75
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WP
WP/292
62.55
11
6
48
Marian Krasowski
Roman Kruk
7.0
7.0
PD
PD/369
60.33
10
7
6
Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
59.78
10
8
13
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WM
MA/88
58.59
9
9
85
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/359
58.37
8
10
45
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MP
MP/45
58.16
8
11
37
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
3.0
MP
MP/40
58.01
7
12
71
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WP
WP/292
57.60
7
13
30
Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MP
MP/40
57.45
6
14
27
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
13.0
9.0
MP
MP/40
57.28
5
15
62
Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WP
WP/252
56.51
5
16
29
Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
56.08
4
17
31
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
5.0
5.0
MP
MP/40
55.44
4
18
68
Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/252
55.21
3
19
61
Sławomir Czapliński
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WP
WP/252
55.11
3
20
41
Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.0
2.5
MP
MP/45
54.98
3
21
40
Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MP
MP/45
54.92
3
22
84
Zdzisław Sewruk
Jan Czajkowski
0.0
4.0
ZP
ZP/359
54.84
3
23
77
Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZP
ZP/359
54.40
3
24
64
Romuald Bartoszko
Cezary Kmiecik
5.0
5.0
WP
WP/252
53.75
2
25
72
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DS
WP/292
53.67
2
26
19
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/40
53.48
2
27
3
Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LB
LB/127
53.25
2
28
50
Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
1.5
7.0
PD
PD/369
52.89
2
29
55
Stanisław Pochodowicz
Mirosław Morchat
5.0
5.0
PD
PD/369
52.74
2
30
25
Piotr Dziedzic
Małgorzata Praszałowicz
1.5
5.0
MP
MP/40
52.26
2
31
57
Stanisław Lisowski
Wacław Nazaruk
4.0
5.0
PD
PD/369
52.16
2
32
16
Hilary Ślesicki
Jan Milewski
4.0
1.5
WP
MA
MA/88
52.05
2
33
14
Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MA
MA/88
51.98
2
34
17
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/88
51.80
1
35
69
Tomasz Freitag
Remigiusz Kaźmierczak
5.0
4.0
WP
DS
WP/292
51.12
1
36
51
Robert Dominkiewicz
Tomasz Bliński
1.0
7.0
PD
PD/369
51.06
1
37
74
Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.5
DS
WP/292
50.76
1
38
18
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
50.74
1
39
56
Benon Żukowski
Leszek Szubery
0.0
0.0
PD
PD/369
50.73
1
40
43
Adam Kutszyński
Zbigniew Poźmiak
1.5
0.0
MP
MP/45
50.65
1
41
52
Antoni Błażewicz
Adam Szempliński
0.0
5.0
PD
PD/369
50.63
1
42
12
Andrzej Niewiadomski
Jakub Milkamanowicz
5.0
2.5
MA
WM
MA/88
50.58
1
43
53
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
3.0
PD
PD/369
50.42
1
44
24
Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MP
MP/40
50.27
45
2
Czesław Plachimowicz
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LB
LB/127
50.06
46
35
Władysław Kaczor
Jerzy Batko
4.0
5.0
MP
MP/40
49.72
47
80
Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/359
49.60
48
86
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZP
ZP/359
49.44
49
21
Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MP
MP/40
49.34
50
9
Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
2.5
WM
MA/88
49.24
51
1
Hubert Nehring
Wiesław Skowron
2.0
4.0
LB
LB/127
48.98
52
7
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/127
48.80
53
11
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/88
48.25
54
22
Jakub Kłapa
Halina Samborek
0.0
2.5
MP
MP/40
48.23
55
67
Andrzej Małdziński
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WP
WP/252
48.20
56
82
Krzysztof Niemiec
Andrzej Jabłoński
0.5
5.0
ZP
ZP/359
48.16
57
73
Dariusz Pannek
Mirosław Powązka
2.5
3.0
DS
WP/292
48.08
58
66
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WP
WP/252
48.00
59
42
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
47.82
60
33
Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MP
MP/40
46.90
61
39
Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
46.45
62
63
Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.0
4.0
WP
WP/252
46.45
63
49
Ireneusz Turyk
Marek Różycki
1.5
0.0
PD
PD/369
46.37
64
10
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/88
46.27
65
54
Grzegorz Kryszeń
Leszek Szewczuk
0.5
0.0
PD
PD/369
46.12
66
4
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
3.0
3.0
LB
LB/127
45.67
67
87
Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
0.0
1.0
ZP
ZP/359
45.61
68
60
Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WP
WP/252
45.55
69
81
Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZP
ZP/359
45.43
70
44
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
44.48
71
47
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
4.0
4.0
PD
PD/369
44.37
72
5
Wacław Kaczmarek
Wojciech Felsztyński
0.5
1.5
LB
LB/127
43.46
73
46
Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MP
MP/45
42.54
74
58
Marian Adamski
Jan Kępa
0.0
0.0
PD/369
42.17
75
65
Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
1.0
1.5
WP
WP/252
41.22
76
15
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
40.52
77
26
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MP
MP/40
0.42
39.92
78
34
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
38.75
79
70
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
WP/292
38.24
80
76
Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
4.0
DS
WP/292
37.97
81
20
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MP
MP/40
36.39
82
78
Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/359
36.34
83
23
Jerzy Szałas
Piotr Szewczyk
0.0
1.5
MP
MP/40
35.83
84
28
Romuald Gibała
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/40
31.50
85
83
Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/359
30.07
Statystyka ośrodków...