Turniej na maksy
Środa, 14 sierpnia 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
84
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MP
MP/40
65.19
18
2
26
Tomasz Ustrzycki
Maciej Janeczko
2.0
7.0
MP
MP/317
63.72
18
3
100
Piotr Turczynowicz
Bogdan Łukasik
2.5
1.0
MP
MP/45
62.84
17
4
42
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
2.5
1.5
MP
MP/317
62.84
17
5
113
Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WP
WP/244
62.51
16
6
22
Joanna Zalewska
Szymon Armata
3.0
1.5
MA
DS
MP/317
61.48
15
7
123
Jan Borychowski
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WP
WP/244
59.81
15
8
91
Piotr Wzorek
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.5
MP
MP/40
58.74
14
9
17
Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.5
1.0
MA
MA/41
58.50
14
10
116
Marek Górny
Henryk Duszyński
5.0
5.0
WP
WP/244
58.34
13
11
13
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MA
MA/41
57.89
13
12
1
Jacek Kowalewski
Magdalena Głombińska
2.5
2.5
MA
MA/41
57.48
12
13
78
Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
5.0
MP
MP/40
57.45
12
14
3
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MA
MA/41
57.42
11
15
128
Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WP
WP/244
57.30
11
16
10
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
MA
MA/41
57.18
10
17
122
Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
3.0
5.0
WP
WP/244
57.05
10
18
62
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
7.0
12.0
MA
MP
MP/40
56.70
9
19
94
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
56.64
9
20
110
Witold Beger
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/244
56.47
8
21
55
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
56.07
8
22
24
Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
MP/317
56.07
7
23
102
Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MP
MP/45
55.99
7
24
23
Kazimierz Gierulski
Jerzy Czeszewski
4.0
4.0
PM
ZP
MP/317
55.83
6
25
50
Anna Basiura
Adrian Bakalarz
1.5
7.0
MP
SL
MP/317
55.77
6
26
64
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
55.74
5
27
36
Dominik Caus
Bartosz Bejenka
2.0
1.0
SL
PD
MP/317
55.71
5
28
25
Korneliusz Kempa
Wiesław Igła
3.0
2.0
SL
MP
MP/317
55.56
4
29
32
Halina Haja
Jolanta Remańska
0.5
0.5
MP
MP/317
55.48
4
30
65
Jacek Herman
Barbara Batkiewicz
11.0
9.0
MP
MP/40
55.25
4
31
35
Michał Kuczkowski
Michał Korwek
2.5
0.5
MP
PD
MP/317
55.25
4
32
124
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Galubiński
12.0
2.5
WP
WP/244
54.95
4
33
97
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MP
MA
MP/45
54.83
4
34
117
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.0
5.0
WP
WP/244
54.48
4
35
40
Jagoda Jankowska
Roland Lippik
0.0
5.0
DS
MP/317
54.38
3
36
61
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
4.0
MP
MP/40
54.17
3
37
118
Maciej Wybranowski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/244
53.97
3
38
67
Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.5
SL
MP
MP/40
53.93
3
39
66
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
53.59
3
40
130
Wiktor Chałupniczak
Grzegorz Świąder
1.5
0.0
WP
WP/244
53.23
3
41
2
Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
0.0
0.0
MP
DS
MA/41
53.06
3
42
8
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MA
MA/41
53.06
3
43
69
Marek Orłowicz
Tadeusz Garbacik
3.0
13.0
MP
MP/40
53.03
3
44
112
Karol Maćkowiak
Kajetan Gościański
2.0
2.0
WP
WP/244
52.96
3
45
37
Barbara Molska
Maria Kobyniewicz
0.5
0.5
SL
MP/317
52.83
3
46
59
Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MP
MP/40
52.80
2
47
119
Marek Szukała
Przemysław Weymann
19.0
11.0
WP
WP/244
52.61
2
48
80
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
52.30
2
49
16
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
1.0
1.0
MA
MA/41
52.30
2
50
107
Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WP
WP/244
52.07
2
51
135
Bartosz Kaczmarek
Anna Spyszkiewicz
4.0
1.5
WP
WP/244
51.92
2
52
57
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MP
MP/40
51.89
2
53
39
Jakub Marekwica
Mikołaj Machowski
0.0
0.0
SL
MP/317
51.87
2
54
43
Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.0
1.5
DS
MP/317
51.65
2
55
48
Michał Stasik
Łukasz Kasperczyk
2.0
2.0
MP
MP/317
51.50
2
56
79
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
51.42
2
57
81
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
51.37
1
58
125
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WP
WP/244
51.19
1
59
6
Mirosław Dorau
Tomasz Zataj
0.0
0.0
MA
MA/41
51.10
1
60
86
Tomasz Stryszawski
Jakub Kowal
9.0
12.0
MP
MP/40
51.09
1
61
18
Krzysztof Ziewacz
Marcin Radwański
5.0
2.0
MP
MA/41
50.90
1
62
53
Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MP
MP/40
50.65
1
63
44
Stanisław Waliczek
Natalia Pytka
4.0
0.0
SL
LU
MP/317
50.42
1
64
131
Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
1.5
1.5
WP
WP/244
50.38
1
65
28
Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
2.5
2.5
MP
MP/317
50.36
1
66
76
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MP
MP/40
50.31
1
67
34
Alicja Kuśnierz
Gabriela Kroner
0.5
1.5
MP
MP/317
50.29
1
68
4
Leszek Popiel
Tadeusz Wolf
1.5
0.0
MA
WP
MA/41
50.11
69
73
Jacek Kalinowski
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MP
MP/40
49.68
70
38
Dominik Zawada
Jakub Korzeniowski
1.0
0.0
MP
MP/317
49.64
71
70
Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
49.57
72
63
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
49.55
73
56
Szymon Superson
Roman Madej
2.5
3.0
MP
MP/40
49.48
74
104
Ewa Knapik
Andrzej Kędzierski
5.0
5.0
WP
WP/244
49.44
75
7
Zbigniew Listewnik
Ryszard Pietrzak
1.5
1.5
WM
MA
MA/41
49.43
76
133
Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.5
0.0
WP
NZ
WP/244
49.24
77
33
Wojciech Ligman
Anna Skalny
2.0
1.0
PM
MP
MP/317
49.21
78
98
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
49.15
79
89
Tytus Bisping
Grzegorz Superson
7.0
13.0
MP
MP/40
48.95
80
88
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
48.34
81
77
Marek Adamczyk
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/40
48.32
82
51
Łukasz Słuszniak
Agata Warunek
1.0
1.5
MP
MP/317
48.23
83
120
Krzysztof Jordan
Janusz Suszczyński
2.5
5.0
WP
WP/244
48.23
84
92
Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MP
MP/40
48.02
85
93
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
4.0
21.0
MP
MA
MP/40
47.98
86
46
Paulina Mrozińska
Grzegorz Pławiak
0.0
0.0
DS
MP/317
47.97
87
27
Wiktor Pantak
Jakub Dziuba
2.0
2.0
SL
MA
MP/317
47.91
88
95
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
47.88
89
85
Jan Skuciński
Wiesław Skrzyszowski
5.0
9.0
MP
MP/40
47.54
90
90
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
47.51
91
75
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MP
MP/40
47.51
92
103
Ryszard Nowicki
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
47.20
93
68
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
47.16
94
60
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
46.99
95
19
Teresa Roszkowska-Śliź
Janusz Strześniewski
1.0
1.0
MA
KP
MA/41
46.92
96
115
Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WP
WP/244
46.68
97
105
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244
46.68
98
14
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.0
MA
MA/41
46.60
99
29
Bogumił Kupczyk
Małgorzata Golec
4.0
2.5
KP
SW
MP/317
46.44
100
21
Julia Grodzka
Anna Pytka
2.0
1.5
LU
MP/317
46.33
101
129
Małgorzata Augustyn
Lidia Gapińska
2.5
2.5
WP
WP/244
46.27
102
58
Włodzimierz Wala
Marek Jaworski
19.0
13.0
MP
MP/40
46.19
103
74
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MP
MP/40
46.12
104
132
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
3.0
WP
WP/244
45.90
105
47
Przemysław Kurzak
Marianna Pantak
3.0
0.0
MP
SL
MP/317
45.63
106
109
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WP
WP/244
45.58
107
111
Tadeusz Dziadykiewicz
Janusz Borowski
2.0
3.0
WP
WP/244
45.51
108
12
Urszula Niespodziewańska
Paweł Jakubowski
0.0
0.0
MA
MA/41
45.39
109
72
Krzysztof Makieła
Lech Adamus
0.0
2.0
MP
MP/40
45.37
110
126
Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.5
WP
WP/244
45.13
111
20
Jacek Jedynak
Bronia Sroczyńska
2.0
0.0
MA
DS
MA/41
45.11
112
108
Janusz Kopras
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/244
44.90
113
127
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/244
44.56
114
9
Małgorzata Olborska
Andrzej Olborski
0.0
0.0
MA
MA/41
44.11
115
15
Alicja Pers
Mariola Miklaszewska
1.0
1.0
MA
MA/41
43.92
116
83
Janusz Natorski
Kazimierz Chłobowski
5.0
11.0
MP
MP/40
43.31
117
114
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/244
42.69
118
31
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
1.5
MA
MP/317
41.91
119
49
Dawid Ochman
Leszek Suder
0.0
1.5
SL
MP/317
41.65
120
134
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/244
41.42
121
30
Kamil Lemke
Jakub Dębski
0.0
0.0
PM
MP
MP/317
40.69
122
106
Adam Meller
Eugeniusz Dota
5.0
2.5
WP
WP/244
40.50
123
121
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
4.0
4.0
WP
WP/244
40.30
124
99
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MP
MP/45
40.15
125
87
Włodzimierz Wierzbicki
Janusz Sokołowski
5.0
1.5
MP
MP/40
39.87
126
11
Grażyna Śniadewicz
Krzysztof Wierzbicki
1.5
0.5
MA
MA/41
39.85
127
5
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MA
MA/41
39.67
128
96
Stanisław Wrona
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MP
MP/45
39.17
129
54
Jan Surdej
Piotr Szewczyk
1.0
0.0
MP
MP/40
38.82
130
82
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MP
MP/40
38.41
131
41
Natalia Domalewska
Jakub Wierzbowski
0.0
0.5
PD
MP/317
37.94
132
71
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
37.35
133
45
Paweł Żurowski
Adam Andreczko
0.0
0.0
SL
MP/317
36.39
134
52
Monika Zwarra
Dawid Siwiera
0.0
0.0
PM
SL
MP/317
28.67
Statystyka ośrodków...