Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
149Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24767.247
26Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7242.417
326Mieczysław Hauswirt
Jacek Jeleński
1.0
1.5
MAMA/28241.146
427Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
2.0
2.0
MAMA/28235.256
534Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MAMA/28230.245
625Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
0.0
0.0
MA
MA/28225.245
733Ilona Ziółkowska
Tadeusz Serafiński
1.0
0.0
MA
MA/28225.114
837Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.5
4.0
MAMA/28224.124
95Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/7223.763
104Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/7223.572
1147Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.5
WPWP/24722.502
1235Krystyna Frąckiewicz
Feliks Czechowski
1.5
2.0
MAMA/28222.442
1323Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MAMA/28222.322
1432Anna Smoluchowska
Grażyna Jaskulska
1.0
1.5
MAMA/28218.472
1536Wiesław Olszewski
Jacek Lipski
2.0
2.0
MAMA/28217.402
1624Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
2.5
2.5
MAMA/28215.561
1713Grażyna Śniadewicz
Marek Farecki
1.5
0.5
MAMA/28214.781
1845Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
1.0
1.0
WPWP/24712.331
1912Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/7210.011
2042Wojciech Witkowski
Tadeusz Lejwoda
2.5
3.0
WPWP/2479.621
217Zdzisław Patreuha
Wiesław Ogrodnik
5.0
5.0
DSDS/728.301
2243Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/2478.271
233Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/725.131
249Ryszard Salwa
Janusz Szmedyński
0.0
0.0
DS/724.181
2548Grzegorz Świąder
Wiktor Chałupniczak
0.0
1.5
WPWP/2473.891
2611Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.5
2.0
DSDS/723.68
2744Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/2471.54
2819Zbigniew Gżałczyński
Waldemar Miłoszewski
1.5
0.0
MAMA/282-1.83
2946Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
0.0
0.0
WP/247-4.74
3028Roman Kruszczynski
Andrzej Szczepanik
0.0
0.0
MA/282-5.30
3117Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.0
0.0
MAMA/282-6.01
3240Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247-6.41
331Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/72-11.01
3416Tomasz Gellert
Zdzisław Pietruszewski
2.0
1.5
MAMA/282-11.90
3538Mariusz Mączewski
Andrzej Reda
2.0
1.5
MAMA/282-19.28
3631Jacek Musiał
Zbigniew Kozerski
3.0
1.5
MAMA/282-20.65
3721Janina Orłowska
Józef Nowik
1.5
1.5
MAMA/282-24.24
3810Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/72-24.31
3930Eugeniusz Fronczak
Waldemar Stosio
0.0
0.0
MA/282-24.75
4022Alina Radlińska
Józef Gmyrek
0.0
0.0
MA/282-27.19
4129Stanisław Rękas
Andrzej Łodziński
1.0
1.5
MAMA/282-27.36
4214Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
1.0
0.5
MAMA/282-27.88
4315Mirosława Swoboda
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MAMA/282-29.81
4441Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/247-30.46
4539Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/247-31.14
4620Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
1.5
MAMA/282-31.49
4718Ewa Pietrzykowska
Marek Jefremienko
0.5
1.0
MAMA/282-31.96
482Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/72-32.04
4950Marta Kusak
Adam Wasiak
0.0
0.0
 
NZ
WP/247-52.62
508Andrzej Świrzewski
Piotr Szmedyński
0.0
0.0
DS/72-53.67

Statystyka ośrodków...