Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 9NS 3 SW C4+1 17023.91
13: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 10NS 4 HW SA-5 500100.00
25: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 15NS 4 SN CK-1 10034.45
25: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 16NS 4 SS H8-1 5027.79
316: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 21EW 3 NTS C4+1 63047.78
316: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 22EW 3 CW DK= 11082.61
49: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 19EW 4 CxN C6+1 6102.17
49: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 20EW 4 SE D4-3 3004.35
511: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 17EW 4 HN H6= 42063.04
511: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 18EW 5 DW HQ= 40021.74
615: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 3NS 2 NTS D6= 12081.10
615: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 4NS 3 NTS DK+1 63078.88
722: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 13EW 3 NTN S5-1 10075.00
722: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 14EW 2 HW H7+3 20035.56
818: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 25NS 3 NTS S8-2 10031.12
818: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 26NS 3 SW H5+1 17063.62
914: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 11NS 3 SN C4= 14041.30
914: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 12NS 4 SW S5= 42031.52
1017: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 7EW 2 HE CK-1 10067.77
1017: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 8EW 3 NTW D2= 40045.56
1121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 23EW 6 SN DJ-1 10072.83
1121: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 24EW 3 DS HK-2 10084.43
1220: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 1NS 4 SE HK-2 10068.88
1220: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 2NS 4 CxW SQ= 5102.24
1319: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 5EW 2 NTS S6+2 18036.67
1319: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 6EW 3 NTS S2-2 10091.09
 +/-
 WYNIK50.59
 MIEJSCE43