Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 17EW 6 HN H3-1 5083.70
116: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 18EW 3 NTE H4+3 49089.13
27: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 15EW 4 SN CK-1 10065.55
27: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 16EW 4 SS H8-1 5072.21
39: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 13EW 3 NTN D7= 60021.74
39: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 14EW 4 HW S8+1 45092.20
415: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 25NS 4 SN C5-2 10031.12
415: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 26NS 3 SW DK+1 17063.62
522: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 9EW 4 DxS H5-1 10042.39
522: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 10EW 4 SW C9-1 10021.74
618: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 21NS 3 NTN C2+2 66082.21
618: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 22NS 3 DS CA= 11072.83
714: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 7NS 2 NTN SJ-1 10018.90
714: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 8NS 4 HE DK+1 45024.46
817: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 3EW 2 NTS CT-1 5066.66
817: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 4EW 3 DW CA-2 20061.11
921: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 19EW 4 SW DA-2 20030.43
921: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 20EW 2 CE S6+2 13034.78
1020: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 23NS 7 SN DJ-2 2003.26
1020: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 24NS 3 DS HK= 11083.32
1119: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 1EW 2 HS DK-1 5061.11
1119: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 2EW 3 SN DQ= 14012.24
121: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 5NS 3 NTS H6-1 10026.68
121: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 6NS 1 NTS HA+3 18067.77
133: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 11NS 4 SN C4= 42085.87
133: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 12NS 4 SW S4= 42031.52
 +/-
 WYNIK51.79
 MIEJSCE34