Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 13EW 3 NTN S5-1 10075.00
16: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 14EW 4 SE DJ= 42067.77
28: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 11EW 4 SN C4= 42014.13
28: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 12EW 2 SW CA+2 17027.17
315: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 23NS 6 SN DJ-1 10027.17
315: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 24NS 3 SN C4-1 5043.34
422: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 7EW 1 NTN SJ+1 12052.22
422: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 8EW 3 DxS DJ-2 30036.67
518: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 19NS 4 SxW DA-1 20069.57
518: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 20NS 2 NTW H4+1 15050.00
614: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 5NS 2 NTS H6= 12044.45
614: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 6NS 1 NTS S2+1 12043.34
717: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 1EW 2 SW CJ= 11091.09
717: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 2EW 3 CW SQ= 11077.76
821: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 17EW 4 HS D5+1 45029.35
821: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 18EW 3 NTE C5+2 46063.04
920: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 21NS 3 NTN C2+1 63052.22
920: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 22NS 3 DS H8-1 5039.13
1019: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 25EW 2 SS SJ+1 1403.36
1019: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 26EW TD 40.00
1113: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 3NS 2 HS D8= 11072.21
1113: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 4NS 3 NTS DA+1 63078.88
122: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9NS 3 SW C4+1 17023.91
122: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 10NS 2 NTxS SJ-1 20020.65
1316: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 15EW 4 SN H2-1 10065.55
1316: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 16EW 3 SN S9= 14022.24
 +/-
 WYNIK47.32
 MIEJSCE63