Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 9EW 3 SW C4+1 17076.09
17: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 10EW 4 HW SA-5 5000.00
215: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 21NS 3 NTS C4+1 63052.22
215: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 22NS 3 DS H8+1 13080.43
322: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 5EW 3 NTS S6= 60021.12
322: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 6EW 1 NTS S2+2 15042.23
418: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 17NS 4 HS D5+1 45070.65
418: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 18NS 3 NTE C5+1 43066.30
514: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 3NS 2 NTS CT-1 5033.34
514: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 4NS 3 DxW H9-3 80095.53
617: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 25EW 1 NTS SJ= 9017.79
617: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 26EW 3 SW H5+1 17036.38
721: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 15EW 4 SN CK-1 10065.55
721: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 16EW 3 SS D8= 14022.24
820: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 19NS 4 SxW DA-2 50086.96
820: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 20NS 3 CE HK+2 15050.00
919: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 23EW 5 SN DJ= 65029.35
919: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 24EW 2 SN C5+1 14011.13
1012: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 1NS 4 HN HT-1 5038.89
1012: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 2NS 3 SN C8-1 10040.00
111: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 7NS 2 NTN SJ+1 15061.11
111: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 8NS 3 DxS HJ-2 30063.33
1216: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 13EW 3 NTN S3= 60021.74
1216: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 14EW 4 HE H6= 42067.77
135: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 11EW 4 SN C4= 42014.13
135: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 12EW 4 SW S4= 42068.48
 +/-
 WYNIK47.41
 MIEJSCE62