Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 5EW 3 NTS CJ-1 10073.32
19: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 6EW 3 NTN C7-1 5078.88
210: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 7EW 2 DS SA+1 11061.11
210: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 8EW 2 HE DK+3 20023.35
311: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 9EW 4 DS H5-1 5031.52
311: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 10EW 3 DE S4-1 10021.74
412: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 11EW 3 SN C4= 14058.70
412: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 12EW 4 SW H8= 42068.48
513: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 13EW 3 NTN S5-1 10075.00
513: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 14EW 2 HW S9+3 20035.56
61: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 15EW 4 SxN CK= 7906.69
61: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 16EW 4 SS H8-1 5072.21
72: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 17EW 3 NTN SK+1 43052.17
72: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 18EW 3 NTE SJ+1 43033.70
83: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 19EW 4 SxW DA-2 50013.04
83: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 20EW 3 CE HK+2 15050.00
94: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 21EW 3 NTN C2+1 63047.78
94: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 22EW 3 DS H8-1 5060.87
105: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 23EW 7 SN DJ-2 20096.74
105: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 24EW 3 DS HK= 11016.68
116: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 25EW 3 NTS SJ-2 10068.88
116: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 26EW 2 SW DK+2 17036.38
127: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 1EW 4 SE HK-2 10031.12
127: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 2EW 4 CxW SQ= 51097.76
138: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 3EW 2 NTS CT-1 5066.66
138: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 4EW 3 HN D9-3 30098.87
 +/-
 WYNIK52.97
 MIEJSCE28