Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 19NS 3 SW DA-2 20069.57
115: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 20NS 1 NTW HQ+2 15050.00
222: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 3EW 1 NTS CT= 9036.67
222: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 4EW 3 NTS DA= 60047.78
318: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 15NS 4 SS C7-1 10034.45
318: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 16NS 4 SS C7-1 5027.79
414: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 1NS 3 HN S4= 14083.32
414: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 2NS 3 CW SQ= 11022.24
517: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 23EW 6 SN DJ-1 10072.83
517: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 24EW 3 DS HK-1 5056.66
621: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 13EW 3 NTN DT-1 10075.00
621: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 14EW 2 HW S8+2 17014.46
720: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 17NS 3 NTN SK+1 43047.83
720: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 18NS 3 NTE SJ+1 43066.30
819: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 21EW 3 NTS C4= 60078.88
819: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 22EW 3 CW H6= 11082.61
911: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 25NS 3 NTS SJ-2 10031.12
911: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 26NS 4 SW H3= 62023.89
1013: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 5NS 3 NTS S6-2 2007.80
1013: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 6NS 1 NTS S2= 9028.90
1116: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 11EW 3 SN C4= 14058.70
1116: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 12EW 4 SW S4= 42068.48
124: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 9EW 3 SW C4+1 17076.09
124: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 10EW 2 NTxS SJ-1 20079.35
136: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 7EW 3 CS SA-2 20094.42
136: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 8EW 3 NTS D3-1 504.47
 +/-
 WYNIK51.52
 MIEJSCE36