Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 19EW 3 SW DA-2 20030.43
12: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 20EW 1 NTW HQ+2 15050.00
23: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 21EW 3 NTS C4+1 63047.78
23: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 22EW 3 DS H8+1 13019.57
34: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 23EW 6 SN DJ-1 10072.83
34: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 24EW 3 SN C4-1 5056.66
45: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 25EW 4 SN C5-2 10068.88
45: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 26EW 3 SW DK+1 17036.38
56: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 1EW 2 SW D8= 11091.09
56: J. Wójcik - B. Radomska, 4.0, DS 2EW 3 CW S6= 11077.76
67: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 3EW 2 NTS D6= 12018.90
67: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 4EW 3 NTS DK+1 63021.12
78: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 5EW 3 NTS CJ-2 20092.20
78: M. Motykiewicz - L. Szatańska, 7.0, DS 6EW 3 NTS HA-2 10091.09
89: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 7EW 3 CS SA= 11061.11
89: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 8EW 3 NTW D2= 40045.56
910: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 9EW 2 CE DQ+2 13053.26
910: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 10EW 4 SE D4= 62093.48
1011: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 11EW 4 SN C4= 42014.13
1011: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 12EW 3 NTW S4= 40034.78
1112: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 13EW 2 DS H3+2 13042.39
1112: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 14EW 4 HW S9= 42067.77
1213: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 15EW 4 SN CK-2 20093.31
1213: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 16EW 3 SS CJ= 14022.24
131: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 17EW 6 HS D5-1 5083.70
131: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 18EW 3 NTE D2+2 46063.04
 +/-
 WYNIK55.75
 MIEJSCE19