Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 11NS 3 NTS C5= 40072.83
118: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 12NS 4 SW DQ= 42031.52
214: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 23NS 5 CxE HA-3 800100.00
214: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 24NS 3 DS HK-1 5043.34
317: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 19EW 2 SW DA= 11081.52
317: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 20EW 3 SE CA+1 17068.48
421: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 9EW 2 SW C4= 11048.91
421: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 10EW 4 SW C2-2 2006.52
520: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 13NS 3 NTN S5-1 10025.00
520: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 14NS 2 HW S9+3 20064.44
619: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 17EW 5 CxE HA-6 14000.00
619: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 18EW 3 NTE SJ+2 46063.04
79: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 21NS 4 HN C2= 62032.23
79: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 22NS 3 CW H2+1 1305.43
811: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 1NS 3 DW SJ-1 5051.11
811: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS 2NS 4 CxW SJ-1 10064.44
916: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 7EW 3 NTN HT-1 10081.10
916: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 8EW 3 NTW ST+3 49091.09
102: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 5EW 3 NTS S6-2 20092.20
102: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 6EW 1 NTS S2= 9071.10
114: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 3EW 2 HS D8= 11027.79
114: W. Skonieczny - G. Zajączkowski, 8.0, DS 4EW 3 NTS DA+1 63021.12
1215: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 15NS 4 SN CK-2 2006.69
1215: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 16NS 3 SS CJ= 14077.76
1322: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 25EW 1 NTS SJ-1 5036.67
1322: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 26EW 4 SW HK-1 10015.94
 +/-
 WYNIK49.24
 MIEJSCE54