Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: M. Robak - A. Robak, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 15EW 3 SN CK-1 10065.55
117: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 16EW 3 SS C7= 14022.24
221: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 5EW 3 NTS CJ-1 10073.32
221: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 6EW 1 NTS S2= 9071.10
320: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 9NS 4 DS H5-1 5068.48
320: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 10NS 3 DE S4-1 10078.26
419: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 13EW 2 DS S2+2 13042.39
419: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 14EW 4 HW H7= 42067.77
57: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 17NS 4 HN H6= 42036.96
57: A. Poziemski - J. Kokot, 5.5, DS 18NS 5 DW HQ= 40078.26
69: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 23NS 5 SS CQ+1 68095.65
69: K. Obłój - Z. Sosna, 9.0, DS 24NS 3 SN HA-2 10015.57
716: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 3EW 2 NTS CT-1 5066.66
716: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 4EW 2 DW H6-2 20061.11
813: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 1EW 3 DW SJ-1 5048.89
813: K. Komorowicz - L. Haber, 9.0, DS 2EW 4 CxW SJ-1 10035.56
92: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 25EW 3 NTS SJ-2 10068.88
92: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 26EW 4 SW H3= 62076.11
1015: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 11NS 4 SN C4= 42085.87
1015: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 12NS 3 NTW S4= 40065.22
1122: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 21EW 3 NTS S2+2 66017.79
1122: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 22EW 3 DS H8-1 5060.87
1218: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 7NS 3 NTN SJ+1 63097.76
1218: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 8NS 3 HE DA+2 20076.65
1314: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 19NS 3 HN C6= 14053.26
1314: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 20NS 2 SE CA+2 17031.52
 +/-
 WYNIK60.07
 MIEJSCE11