Turniej na maksy

Czwartek, 8 sierpnia 2019

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 1EW 3 HS DA-1 5061.11
122: A. Suchodolski - R. Rolka, 10.0, DS 2EW 4 SN C8= 6200.02
218: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 13NS 3 NTS S2+1 63094.57
218: J. Chłądowicz - E. Gołdyn, 3.0, DS 14NS 4 HW CA+1 4507.80
314: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 25NS 1 NTS SJ+1 12089.98
314: J. Więcławski - A. Sobina, 8.0, DS 26NS 4 HW DK= 62023.89
417: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 21EW 3 NTS C4+1 63047.78
417: M. Bojda - A. Bojda, 1.5, DS 22EW 4 HE C8-1 10041.30
521: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 11EW 2 SN C4+2 17039.13
521: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 12EW 4 SE C7= 42068.48
620: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 15NS 4 SxN CK= 79093.31
620: A. Czajka - M. Paplaczyk, 9.0, DS 16NS 4 SS H8-1 5027.79
719: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 19EW 3 SW DA-1 10058.70
719: R. Pelczar - W. Szałapak, 4.0, DS 20EW 2 SE CA= 11022.83
810: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 23NS 6 HS S7-2 2003.26
810: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 24NS 3 NTN SQ-4 2004.47
912: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 3NS 4 SS HT-1 5033.34
912: J. Głowiński - J. Sadowski, 4.0, DS 4NS 3 NTS ST= 60052.22
1016: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 9EW 2 SW H2+1 14058.70
1016: A. Jankowska - P. Kalinowski, 11.0, DS 10EW 3 DxE S4-1 2006.52
113: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 7EW 2 NTN SJ+1 15038.89
113: P. Kulesza - L. Warężak, 18.0, DS 8EW 3 DxS HJ-2 30036.67
125: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 5EW 3 NTS H6-1 10073.32
125: J. Staniów - M. Bałdysz, 18.0, DS 6EW 1 NTS HA+3 18032.23
1315: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 17NS 6 HS D5-1 5016.30
1315: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 8.0, DS 18NS 3 NTE D2+2 46036.96
 +/-
 WYNIK41.14
 MIEJSCE88