Turniej na maksy

Środa, 7 sierpnia 2019

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
166Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WPWP/24766.6113
252Jacek Kowalewski
Piotr Wróblewski
2.5
2.5
MAPD/4161.4113
328Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4060.5412
479Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24759.9511
515Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4059.5311
641Anna Zalewska
Marek Jaroszkiewicz
1.0
2.5
MAPD/4159.2410
767Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24757.839
85Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MPMP/4057.749
971Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
1.5
1.5
WPWP/24757.278
1056Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24756.518
1120Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4056.427
1245Jan Niedzielski
Marek Michalczyk
3.0
4.0
LUPD/4156.346
1370Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24756.226
1447Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPD/4155.795
1521Marek Kiepura
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4055.664
1630Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4055.364
1776Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24755.253
1873Tadeusz Dziadykiewicz
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24755.113
1958Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24754.863
2051Stanisław Tranda
Danuta Skonieczna
4.0
4.0
LUPD/4154.413
2122Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MPMP/4054.133
2244Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MAPD/4153.873
237Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4053.852
2465Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPWP/24753.822
2519Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4053.602
2636Maria Krasowska
Marian Czopek
5.0
7.0
MPMP/4053.452
2713Tytus Bisping
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/4053.342
2843Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KPPD/4153.252
2924Aleksandra Byra
Marcin Szymański
2.5
5.0
MPMP/4053.062
3014Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/4053.032
3129Lech Adamus
Krzysztof Makieła
2.0
0.0
MPMP/4052.422
3268Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
4.0
WPWP/24752.262
331Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MPMP/4052.181
3412Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4052.021
3572Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24751.791
3634Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4051.611
3780Henryk Duszyński
Krystian Ostrowski
5.0
2.0
WPWP/24751.161
3840Jerzy Karwacki
Ludwik Murat
3.0
4.0
LUPD/4151.111
3917Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4050.401
4063Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24750.341
4155Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24750.171
428Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MPMP/4049.96
4338Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
4.0
5.0
LUPD/4149.90
446Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MPMP/4049.74
4537Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPPD/4149.59
4623Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MPMP/4049.51
4764Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPWP/24749.46
489Piotr Radzikowski
Jacek Herman
9.0
11.0
MPMP/4049.20
4977Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
3.0
WPWP/24748.81
5025Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4048.63
514Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4048.44
5257Krzysztof Staśkiewicz
Włodzimierz Robak
3.0
3.0
WPWP/24748.04
5349Janina Kalinowska
Lucyna Flejmer
0.0
0.0
MA
LU
PD/4147.60
5433Piotr Szewczyk
Aleksander Barylak
1.5
1.0
MPMP/4047.41
5532Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MPMP/4047.04
5635Konrad Ciborowski
Łukasz Baniak
11.0
2.0
MPMP/4046.57
573Roman Bonarek
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MPMP/4046.51
5881Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24746.30
5946Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDPD/4146.16
6027Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4046.06
6154Adam Talarczyk
Jerzy Bajka
1.0
5.0
WPWP/24745.95
6253Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24745.73
6331Maciej Kędzierski
Maja Mrozek
4.0
2.0
MP
SL
MP/4045.60
6462Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24745.27
6569Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24745.00
6639Zbigniew Listewnik
Izabela Listewnik
1.5
0.0
WMPD/4144.04
6778Grzegorz Świąder
Wiktor Chałupniczak
0.0
1.5
WPWP/24743.92
6882Sławomir Tomaszewski
Lidia Suszczyńska
2.5
0.0
WPWP/24743.56
6926Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MPMP/4043.14
7061Jerzy Stefanowski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24743.08
7110Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4042.75
7216Krzysztof Cetera
Wojciech Garncarz
3.0
2.5
MPMP/4042.45
7359Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WPWP/24742.02
742Marcin Wilczyński
Zbigniew Przeginiak
5.0
5.0
MPMP/4041.52
7511Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
1.0
3.0
MPMP/4040.89
7648Elżbieta Brewińska
Ryszard Pietrzak
1.0
1.5
MAPD/4140.47
7742Krzysztof Ziewacz
Benedykt Mieszczak
5.0
3.0
MP
KP
PD/4139.51
7860Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24738.05
7950Ewa Krakówka
Marek Janota
2.0
2.5
KP
MA
PD/4137.31
8018Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4036.24
8174Zygfryd Banecki
Maciej Wybranowski
4.0
5.0
WPWP/24735.63

Statystyka ośrodków...