Turniej na maksy
Piątek, 2 sierpnia 2019
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
17
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/306
66.46
7
2
5
Robert Komar
Dariusz Forycki
2.5
2.0
WP
LB
LB/127
64.20
7
3
36
Jerzy Karwacki
Ludwik Murat
3.0
4.0
LU
PD/41
59.17
6
4
47
Joanna Zalewska
Anna Zalewska
3.0
1.0
MA
PD/41
58.65
6
5
26
Jacek Lipski
Waldemar Górniak
2.0
1.0
MA
MA/370
57.34
5
6
1
Edmund Serówka
Zbigniew Świątek
0.5
0.0
LB
NZ
LB/127
57.16
4
7
42
Jarosław Romański
Łukasz Żmiejko
0.0
0.5
ZP
PD/41
56.98
4
8
13
Szymon Dutkiewicz
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/306
55.18
3
9
31
Jacek Kowalewski
Benedykt Mieszczak
2.5
3.0
MA
KP
PD/41
54.38
3
10
39
Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
1.0
MA
PD/41
54.27
2
11
28
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
2.5
2.5
MA
MA/370
53.41
2
12
40
Lucyna Flejmer
Ewa Krakówka
0.0
2.0
LU
KP
PD/41
53.23
2
13
20
Andrzej Chyliński
Stefan Berwid
1.5
3.0
MA
MA/370
52.99
2
14
30
Jerzy Kur
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MA
MA/370
52.81
2
15
35
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
PD/41
52.60
1
16
21
Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
0.5
MA
MA/370
52.31
1
17
19
Marian Kaczmarski
Jerzy Przybylski
0.0
0.0
MA
MA/370
51.82
1
18
32
Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OP
PD/41
51.77
1
19
6
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LB
LB/127
50.65
1
20
22
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MA
MA/370
50.17
1
21
12
Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LB
LB/127
49.94
1
22
25
Jerzy Grzegorzewski
Zbigniew Kaczor
0.0
0.0
MA
MA/370
49.82
1
23
44
Wanda Jeleniewicz
Maria Kruszewska
1.0
0.0
MA
PD/41
49.17
1
24
7
Barbara Soroko
Jerzy Podgruszewski
2.5
1.5
LB
WP
LB/127
49.04
25
29
Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
1.5
MA
MA/370
48.88
26
9
Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZ
LB/127
48.84
27
24
Andrzej Tabak
Andrzej Madej
0.0
0.0
MA
MA/370
48.44
28
46
Jan Tokarczyk
Janina Kalinowska
3.0
0.0
PK
MA
PD/41
48.44
29
38
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
PD/41
48.33
30
33
Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KP
PD/41
47.92
31
4
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.5
4.0
LB
LB/127
47.84
32
37
Piotr Wróblewski
Marek Jaroszkiewicz
2.5
2.5
MA
PD/41
47.60
33
43
Zbigniew Listewnik
Izabela Listewnik
1.5
0.0
WM
PD/41
46.77
34
16
Zbigniew Szczechowicz
Ireneusz Kos
2.5
3.0
MA
MA/306
46.38
35
10
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
46.27
36
3
Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.5
1.5
LB
LB/127
46.21
37
15
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/306
45.52
38
2
Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
1.0
LB
LB/127
45.22
39
8
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/127
45.10
45
Ryszard Pietrzak
Marek Janota
1.5
2.5
MA
PD/41
45.10
41
34
Danuta Skonieczna
Marek Michalczyk
4.0
3.0
LU
PD/41
45.00
42
41
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
1.5
0.0
SW
PD/41
41.88
43
27
Alicja Łukasiewicz
Zygmunt Szepietowski
0.0
0.5
MA
MA/370
41.80
44
23
Wiesław Olszewski
Feliks Czechowski
2.0
2.0
MA
MA/370
40.21
45
48
Krzysztof Ziewacz
Elżbieta Brewińska
5.0
0.5
MP
MA
PD/41
38.75
46
14
Zdzisław Marcinkowski
Henryk Misiarz
1.5
1.5
MA
MA/306
36.46
Statystyka ośrodków...