Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 sierpnia 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
133Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/2472.4069.049
222Jacek Lech
Dariusz Krakowiak
2.0
2.5
MAMA/2823.6046.229
313Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
1.5
MAMA/28238.928
41Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
5.0
5.0
DSDS/7236.417
521Grażyna Śniadewicz
Marek Farecki
1.5
0.5
MAMA/28231.777
658Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZPZP/3083.6031.096
736Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
5.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4030.465
853Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
5.0
ZPZP/3083.1029.385
914Jacek Jeleński
Mieczysław Hauswirt
1.5
1.0
MAMA/2823.6027.394
105Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/7224.114
1119Feliks Czechowski
Dariusz Wasilewski
2.0
0.5
MAMA/28224.093
1225Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
2.0
2.0
MAMA/28222.902
1342Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/2472.4022.262
144Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7221.672
153Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7220.082
1652Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/3083.6013.372
1724Ilona Ziółkowska
Roland Balicki
1.0
0.0
MA
MA/2823.6013.252
1845Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4012.122
1950Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.609.482
2023Stanisław Rękas
Janusz Szymański
1.0
1.0
MAMA/2828.911
2154Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
4.0
3.0
ZPZP/3083.608.351
2211Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MAMA/2827.311
2334Robert Ciesielski
Krystian Ostrowski
2.5
2.0
WPWP/2475.511
2449Jan Antoniewicz
Franciszek Daniel
0.0
0.0
ZP/3083.605.441
2530Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
3.0
3.0
MAMA/2823.602.441
2638Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WPWP/2472.402.261
2744Robert Kempka
Piotr Łagoda
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.402.181
286Marek Drecki
Joanna Kotwica
7.0
2.0
DSDS/720.481
2943Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
3.0
4.0
WPWP/2470.37
3020Andrzej Reda
Mariusz Mączewski
1.5
2.0
MAMA/2820.20
3147Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2472.40-2.20
3240Paweł Fiebig
Witold Szczepaniak
2.5
5.0
WPWP/2472.40-3.18
3328Elżbieta Fiejka
Ewa Pietrzykowska
1.0
0.5
MAMA/2823.60-3.51
3418Janina Orłowska
Józef Nowik
1.5
1.5
MAMA/2823.60-4.56
3531Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-7.17
3610Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/72-7.36
3739Ryszard Nowicki
Małgorzata Węglewska
5.0
2.0
WPWP/2472.40-9.56
3855Jan Jermakowicz
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/3083.60-10.33
3912Wiesław Olszewski
Jacek Musiał
2.0
3.0
MAMA/2823.60-10.87
4037Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/2472.40-13.32
412Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/72-13.39
4246Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.5
1.5
WPWP/2472.40-13.78
4356Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3083.60-14.62
4441Marek Janik
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/247-14.78
457Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-22.27
4635Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
4.0
4.0
WPWP/2472.40-23.88
4732Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.5
3.0
WPWP/2472.40-25.14
4816Eugeniusz Fronczak
Wacław Stosio
0.0
0.0
MA/2823.60-26.40
498Piotr Birowski
Adam Szewczak
2.0
2.0
DSDS/72-27.52
509Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.5
1.5
DSDS/72-29.82
5117Błażej Zalewski
Andrzej Krupka
2.0
0.0
MA
MA/282-33.19
5227Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.5
4.0
MAMA/282-35.03
5315Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MAMA/282-36.86
5426Franciszek Włodarski
Mieczysław Panfil
0.0
0.0
MA/2823.60-38.17
5551Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.60-40.25

Statystyka ośrodków...