Turniej na maksy
Środa, 31 lipca 2019
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
74
Krzysztof Buzała
Jan Borychowski
5.0
13.0
WP
WP/247
65.09
15
2
80
Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
61.94
15
3
27
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
60.92
14
4
26
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
60.70
13
5
67
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WP
WP/247
60.55
12
6
4
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LB
LB/285
60.55
12
7
60
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WP
WP/247
60.23
11
8
44
Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MP
MP/40
60.17
10
9
12
Zdzisław Korona
Marek Nowak
4.0
4.0
LB
LB/285
59.95
10
10
51
Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MP
MP/40
58.94
9
11
50
Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Karpała
7.0
4.0
MP
MP/40
58.86
8
12
33
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
58.58
8
13
56
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MP
MP/40
57.73
7
14
48
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
56.90
6
15
32
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
56.03
6
16
71
Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WP
WP/247
55.49
5
17
73
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/247
55.30
4
18
85
Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WP
WP/247
54.64
4
19
16
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
54.24
3
20
40
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
54.10
3
21
25
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
11.0
11.0
MP
MP/40
53.91
3
22
66
Wojciech Witkowski
Piotr Tyranowski
2.5
5.0
WP
WP/247
53.80
3
23
76
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/247
53.52
3
24
19
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MP
MP/40
53.46
3
25
64
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/247
53.38
3
26
37
Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MP
MP/40
53.21
3
27
6
Maciej Fularz
Ryszard Chmiel
1.5
9.0
LB
LB/285
52.92
3
28
59
Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
2.5
1.5
WP
WP/247
52.72
2
29
21
Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/40
52.56
2
30
15
Stanisław Jaros
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MP
MP/40
52.49
2
31
77
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WP
WP/247
52.44
2
32
1
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
5.0
LB
LB/285
52.28
2
33
87
Adam Peszke
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/247
52.08
2
34
53
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
51.82
2
35
23
Andrzej Trygar
Bogdan Kumaniecki
12.0
5.0
MP
MP/40
51.68
2
36
31
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MP
MP/40
51.45
1
37
57
Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
5.0
9.0
MP
MP/40
51.40
1
38
75
Maciej Wybranowski
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WP
WP/247
51.22
1
39
17
Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/40
51.00
1
43
Maciej Kędzierski
Marcin Szymański
4.0
5.0
MP
MP/40
51.00
1
41
61
Paweł Biś
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WP
WP/247
50.84
1
42
3
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LB
LB/285
50.76
1
43
29
Marcin Wilczyński
Zbigniew Przeginiak
5.0
5.0
MP
MP/40
50.49
1
44
49
Marian Czopek
Marek Kiepura
7.0
5.0
MP
MP/40
50.22
1
45
62
Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WP
WP/247
50.14
46
88
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WP
WP/247
49.85
47
2
Michał Szymkowiak
Jerzy Sosiński
4.0
5.0
LB
LB/285
49.83
48
55
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
2.0
2.0
MP
MP/40
49.38
49
78
Adam Meller
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
WP/247
49.29
50
36
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MP
MP/40
48.97
51
39
Szymon Superson
Roman Madej
2.5
3.0
MP
MP/40
48.92
52
30
Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
3.0
MP
MP/40
48.87
53
42
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.5
2.5
MP
MP/40
47.84
54
34
Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MP
MP/40
47.64
55
11
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
5.0
3.0
LB
LB/285
47.58
56
46
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
47.51
57
81
Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
5.0
WP
WP/247
47.41
58
10
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
47.25
59
35
Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
9.0
4.0
MP
MP/40
47.00
60
13
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
MP/40
46.79
61
82
Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WP
WP/247
46.75
62
65
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WP
WP/247
46.11
63
89
Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
1.5
1.5
WP
WP/247
46.04
64
14
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MP
MP/40
45.89
65
63
Ewa Knapik
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/247
45.87
66
22
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
45.80
67
20
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
45.22
68
68
Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
3.0
2.0
WP
WP/247
44.93
69
52
Grzegorz Superson
Piotr Stefanów
13.0
2.0
MP
MP/40
44.46
70
70
Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
43.76
71
9
Tomasz Fedak
Andrzej Grygorczuk
0.5
5.0
LB
LB/285
43.74
72
7
Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
0.5
1.0
LB
LB/285
42.84
73
24
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
42.81
74
38
Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MP
MP/40
42.64
75
69
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
3.0
WP
WP/247
42.45
76
5
Janusz Sidelnik
Marek Matwijewicz
3.0
4.0
LB
LB/285
42.05
77
84
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WP
WP/247
41.92
78
79
Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WP
WP/247
41.72
79
83
Hanna Utecht
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/247
40.81
80
18
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
40.73
81
72
Roman Wojciechowski
Elżbieta Kamińska
1.5
1.0
WP
WP/247
39.73
82
86
Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WP
WP/247
39.63
83
47
Patryk Mrukot
Aleksandra Byra
1.5
2.5
MP
MP/40
39.33
84
45
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MP
MP/40
38.19
85
54
Dominik Zawada
Jakub Gawron
1.0
0.5
MP
MP/40
38.06
86
28
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
37.70
87
41
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
36.18
Statystyka ośrodków...