Turniej na maksy

Środa, 31 lipca 2019

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
174Krzysztof Buzała
Jan Borychowski
5.0
13.0
WPWP/24765.0915
280Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24761.9415
327Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4060.9214
426Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4060.7013
567Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPWP/24760.5512
64Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBLB/28560.5512
760Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPWP/24760.2311
844Katarzyna Michałek
Marek Pietrzak
7.0
2.5
MPMP/4060.1710
912Zdzisław Korona
Marek Nowak
4.0
4.0
LBLB/28559.9510
1051Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MPMP/4058.949
1150Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Karpała
7.0
4.0
MPMP/4058.868
1233Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4058.588
1356Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4057.737
1448Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4056.906
1532Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MPMP/4056.036
1671Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24755.495
1773Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24755.304
1885Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24754.644
1916Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4054.243
2040Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4054.103
2125Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
11.0
11.0
MPMP/4053.913
2266Wojciech Witkowski
Piotr Tyranowski
2.5
5.0
WPWP/24753.803
2376Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24753.523
2419Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4053.463
2564Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24753.383
2637Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4053.213
276Maciej Fularz
Ryszard Chmiel
1.5
9.0
LBLB/28552.923
2859Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
2.5
1.5
WPWP/24752.722
2921Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4052.562
3015Stanisław Jaros
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MPMP/4052.492
3177Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24752.442
321Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
5.0
LBLB/28552.282
3387Adam Peszke
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WPWP/24752.082
3453Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4051.822
3523Andrzej Trygar
Bogdan Kumaniecki
12.0
5.0
MPMP/4051.682
3631Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MPMP/4051.451
3757Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
5.0
9.0
MPMP/4051.401
3875Maciej Wybranowski
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WPWP/24751.221
3917Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/4051.001
43Maciej Kędzierski
Marcin Szymański
4.0
5.0
MPMP/4051.001
4161Paweł Biś
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24750.841
423Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LBLB/28550.761
4329Marcin Wilczyński
Zbigniew Przeginiak
5.0
5.0
MPMP/4050.491
4449Marian Czopek
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4050.221
4562Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/24750.14
4688Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPWP/24749.85
472Michał Szymkowiak
Jerzy Sosiński
4.0
5.0
LBLB/28549.83
4855Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
2.0
2.0
MPMP/4049.38
4978Adam Meller
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24749.29
5036Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4048.97
5139Szymon Superson
Roman Madej
2.5
3.0
MPMP/4048.92
5230Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
3.0
MPMP/4048.87
5342Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.5
2.5
MPMP/4047.84
5434Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4047.64
5511Adam Małecki
Waldemar Marczyński
5.0
3.0
LBLB/28547.58
5646Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4047.51
5781Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
5.0
WPWP/24747.41
5810Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LBLB/28547.25
5935Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
9.0
4.0
MPMP/4047.00
6013Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4046.79
6182Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WPWP/24746.75
6265Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WPWP/24746.11
6389Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
1.5
1.5
WPWP/24746.04
6414Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4045.89
6563Ewa Knapik
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPWP/24745.87
6622Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4045.80
6720Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4045.22
6868Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
3.0
2.0
WPWP/24744.93
6952Grzegorz Superson
Piotr Stefanów
13.0
2.0
MPMP/4044.46
7070Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24743.76
719Tomasz Fedak
Andrzej Grygorczuk
0.5
5.0
LBLB/28543.74
727Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
0.5
1.0
LBLB/28542.84
7324Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4042.81
7438Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4042.64
7569Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
3.0
WPWP/24742.45
765Janusz Sidelnik
Marek Matwijewicz
3.0
4.0
LBLB/28542.05
7784Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24741.92
7879Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24741.72
7983Hanna Utecht
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WPWP/24740.81
8018Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4040.73
8172Roman Wojciechowski
Elżbieta Kamińska
1.5
1.0
WPWP/24739.73
8286Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WPWP/24739.63
8347Patryk Mrukot
Aleksandra Byra
1.5
2.5
MPMP/4039.33
8445Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MPMP/4038.19
8554Dominik Zawada
Jakub Gawron
1.0
0.5
MPMP/4038.06
8628Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MPMP/4037.70
8741Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4036.18

Statystyka ośrodków...