Turniej na maksy

Wtorek, 30 lipca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
17Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29866.6910
239Włodzimierz Kwiatkowski
Barbara Podgórska
12.0
5.0
WPWP/25459.909
38Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/298-0.3859.289
421Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4559.038
55Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29858.407
631Mirosław Morchat
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/36957.256
740Piotr Surdyk
Maciej Wybranowski
3.0
5.0
WPWP/25456.925
836Halina Wojtkowska
Dariusz Sterniczuk
0.0
5.0

PD
PD/36956.404
922Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4555.313
1029Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
4.0
4.0
PDPD/36955.262
1144Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.5
2.0
WPWP/25454.552
1245Jan Rosochowicz
Jarosław Ostrowski
3.0
15.0
WPWP/25454.202
1317Ryszard Woliński
Józef Waśko
12.0
5.0
MPMP/4554.132
142Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/29854.002
1543Barbara Łukaszewska
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WPWP/25453.542
1638Małgorzata Węglewska
Ryszard Nowicki
2.0
5.0
WPWP/25452.252
1746Zdzisław Wawrzyniak
Maciej Masłowski
4.0
2.5
WPWP/25451.701
1833Władysław Abraszek
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PD/36951.571
193Janusz Pawlicki
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DSDS/29851.221
2028Tomasz Zalewski
Zbigniew Gadek
0.5
2.0
PDPD/36950.961
2120Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4550.861
226Henryk Nowiński
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/29850.771
2312Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
7.0
5.0
DSDS/29849.581
2414Marek Bałdysz
Leszek Haber
13.0
5.0
DSDS/29849.27
2534Krzysztof Żuk
Benon Żukowski
0.0
0.0
PDPD/36949.06
2611Dariusz Artmański
Sławomir Zagórski
5.0
3.0
DSDS/29849.04
2725Feliks Babiracki
Stanisław Pochodowicz
2.5
5.0
PDPD/36948.95
2835Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
1.5
3.0
PDPD/36948.82
2942Jerzy Rodziewicz
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/25448.29
3013Samuel Bałdysz
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29848.01
319Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/298-0.3847.74
3226Grzegorz Kryszeń
Kazimierz Wasilewski
0.5
0.0
PD
 
PD/36947.46
3310Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/29846.54
3432Robert Dominkiewicz
Leszek Szewczuk
1.0
0.0
PD
PD/36946.21
3519Marek Glibowski
Wacław Owca
2.5
2.5
MPMP/4545.59
3624Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4544.97
3730Zofia Wasilewska
Wojciech Szematowicz
0.5
0.5
PDPD/36944.19
3827Antoni Błażewicz
Leszek Szubert
0.0
0.0
PD
PD/36943.86
3948Ryszard Białkiewicz
Jędrzej Górski
4.0
1.5
WPWP/25443.70
401Anna Jankowska
Barbara Radomska
4.0
4.0
DSDS/29842.75
4141Maciej Wiliński
Jolanta Materniak
3.0
2.5
WPWP/25442.19
424Marek Kubicki
Marian Krzypkowski
0.5
2.0
DSDS/29840.87
4318Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4540.11
4416Andrzej Suchodolski
Jerzy Głowiński
5.0
0.0
DSDS/29836.85
4537Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/25433.33

Statystyka ośrodków...