Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 lipca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
121Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7277.8811
223Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7268.4010
334Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2442.4057.2610
452Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3083.6050.219
516Piotr Kulesza
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DSDS/6750.108
645Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.6045.267
731Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
9.0
11.0
WPWP/2442.4038.756
826Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/7234.515
96Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6727.705
1042Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPWP/2442.4026.734
111Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6725.713
1241Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
11.0
WPWP/2442.4025.463
1344John Catlow
Ryszard Nowicki
2.5
5.0
WPWP/2442.4020.322
1429Wiesław Ogrodnik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7220.012
153Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6718.472
1630Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/7217.712
1749Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
5.0
ZPZP/3083.6016.532
1827Rafał Molenda
Jarosław Molenda
0.5
9.0
KP
DS
DS/7215.922
1915Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/6714.752
2050Anna Kondyjowska
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.6012.401
2135Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/2442.409.291
229Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/679.121
238Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/678.791
2440Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2442.407.151
257Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/674.271
264Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/67-0.581
2712Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
1.5
4.0
DSDS/67-1.38
2820Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/72-6.93
2939Robert Kempka
Andrzej Grześko
0.0
1.0
WPWP/2442.40-8.31
3011Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/67-10.21
3117Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/67-11.35
322Jerzy Głowiński
Dariusz Artmański
0.0
5.0
DSDS/67-11.53
3332Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
5.0
0.0
WP
NZ
WP/2442.40-11.74
345Ariel Chlaściak
Łukasz Gaweł
0.0
7.0
DSDS/67-11.85
3546Jerzy Sadowski
Romuald Paszkowski
12.0
5.0
ZPZP/3083.60-13.98
3654Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZPZP/3083.60-15.06
3728Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-15.53
3814Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
5.0
DSDS/67-15.65
3948Zbigniew Kułaczkowski
Krzysztof Orzechowski
11.0
5.0
ZPZP/3083.60-16.29
4051Edward Kaczmarek
Zygmunt Kondyjowski
9.0
3.0
ZPZP/3083.60-19.20
4110Leszek Haber
Andrzej Chodowski
5.0
2.5
DSDS/67-24.50
4213Jan Sadowski
Krzysztof Obłój
4.0
5.0
DSDS/67-24.56
4319Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/72-25.26
4422Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/72-25.58
4536Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/2442.40-26.22
4643Alicja Stefanowska
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2442.40-26.35
4733Tomasz Powęzka
Elżbieta Kamińska
2.0
1.0
WPWP/2442.40-27.43
4847Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.60-27.47
4918Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-47.32
5038Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/2442.40-53.70
5124Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DSDS/72-80.08
5225Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-81.07

Statystyka ośrodków...