Turniej na maksy

Czwartek, 25 lipca 2019

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4065.0713
255Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4563.7013
314Leszek Kiczaty
Stefan Urbich
4.0
1.5
LBLB/12763.4512
429Stanisław Urbanowski
Halina Święch
7.0
7.0
MPMP/4062.6612
55Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9461.0111
633Marian Czopek
Jacek Herman
7.0
11.0
MPMP/4060.2310
760Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4559.8710
880Janusz Przybysz
Sławomir Czapliński
9.0
7.0
WPWP/25259.119
97Agnieszka Wiankowska
Józef Sławenta
4.0
5.0
PM
DS
DS/9457.129
1086Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35956.988
1179Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25256.918
1282Piotr Solecki
Rafał Junik
7.0
7.0
WPWP/25256.587
1375Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25256.247
1418Dominik Głowacki
Witold Moreń
2.5
0.0
WM
MA
MA/8856.236
1527Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.5
2.5
MPMP/4055.576
1624Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WMMA/8855.335
179Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBLB/127-0.5454.854
1828Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
3.0
1.5
MPMP/4054.774
1987Ludwik Piotrowski
Franciszek Wnęk
9.0
2.0
ZPZP/35954.663
2089Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
1.5
2.0
ZPZP/35954.523
2152Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
5.0
MPMP/4054.503
2249Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4054.443
2336Kazimierz Gałka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4054.383
2425Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
13.0
MPMP/4054.193
2562Jarosław Roszczenko
Bogusław Kozakiewicz
3.0
1.5
PDPD/36953.993
2626Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4053.772
2717Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
2.0
MAMA/8853.582
284Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
4.0
DSDS/9453.122
2984Andrzej Jabłoński
Dariusz Głowiński
5.0
2.5
ZPZP/35952.922
3088Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35952.922
3168Leszek Rutkowski
Stefan Kopyt
4.0
4.0
PDPD/36952.762
3213Marian Nieznański
Aleksander Klimaszewski
7.0
4.0
LBLB/12752.492
3351Józef Tokarz
Ryszard Woliński
7.0
12.0
MPMP/4052.272
3447Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MPMP/4051.972
3565Feliks Babiracki
Wiesław Korpula
2.5
1.5
PDPD/36951.912
3664Zofia Wasilewska
Barbara Mikłaszewicz
0.5
0.0
PD
PD/36951.842
3773Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25251.811
3869Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/36951.611
3937Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4051.371
4081Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.0
5.0
WPWP/25251.301
4153Robert Rostek
Waldemar Rybka
4.0
5.0
LU
MP
MP/4051.031
4266Antoni Błażewicz
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD
PD/36950.871
4367Wojciech Szematowicz
Leszek Szewczyk
0.5
0.0
PD
PD/36950.851
4419Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8850.671
4515Czesław Plachimowicz
Czesław Rekret
5.0
4.0
LBLB/12750.591
4620Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8850.511
4738Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.34
4892Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35950.32
4985Leszek Pietroń
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
1.0

ZP
ZP/35950.29
5041Kazimierz Dziadkowiec
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4050.24
5161Ireneusz Turyk
Jerzy Firs
1.5
1.5
PDPD/36950.21
5239Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4050.06
5377Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25249.94
5435Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4049.52
5523Aleksander Makarewicz
Mieczysław WEierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.49
5616Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12749.47
5740Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMP/4049.33
5831Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4049.07
592Zdzisława Zabłocka
Mirosław Drabczyński
3.0
2.5
DSDS/9448.89
606Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
4.0
DSDS/9448.80
6178Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25248.72
6232Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
1.5
MPMP/4048.24
6370Benon Żukowski
Grzegorz Kryszeń
0.0
0.5
PDPD/36948.19
6476Tomasz Pawłowski
Jan Olkowicz
1.5
4.0
WPWP/25247.96
6554Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
2.0
MPMP/4047.47
6659Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4547.24
6710Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/127-0.5447.04
6858Jan Jagielski
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4546.93
6991Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35946.29
7044Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4046.22
7130Barbara Lesiecka
Anna Bułat
7.0
3.0
MPMP/4046.21
7242Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4046.09
7390Jan Czajkowski
Zdzisław Sewruk
4.0
0.0
ZP
ZP/35945.26
7412Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LBLB/12745.14
7522Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8845.07
763Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9444.94
7774Elżbieta Szałas
Janusz Kruszewicz
1.0
0.5
WPWP/25243.76
7893Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35942.79
7994Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35942.73
8056Bogdan Łukasik
Eugeniusz Cieśla
1.0
1.5
MPMP/4541.83
8171Waldemar Czajkowski
Kajetan Granops
1.5
0.5
WPWP/25241.58
8250Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4040.99
8357Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4540.43
8421Jacek Durski
Bogumił Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8839.12
8563Władysław Abraszek
Kazimierz Kaczorowski
0.0
0.0
PD/36937.77
8646Zofia Dąbrowska
Eugeniusz Wasilewski
0.0
0.0
MPMP/4037.14
8745Marek Heichel
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4037.09
8811Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
2.0
2.5
LBLB/12736.37
891Zdzisław Biernat
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/9436.13
9072Stefan Samól
Michał Samól
3.0
0.5
WP
KP
WP/25236.09
9134Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4034.17
9248Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4029.62

Statystyka ośrodków...