Turniej na maksy

Środa, 24 lipca 2019

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
12Tomasz Bajorek
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11863.3211
217Dariusz Kulpiński
Jerzy Rybarski
9.0
3.0
PKPK/11862.5310
335Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24762.2310
444Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24761.849
58Marian Górecki
Wojciech Paszko
5.0
7.0
PKPK/11860.608
616Jacek Znamirowski
Przemysław Zawada
15.0
19.0
PK
MA
PK/11860.067
745Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPWP/24759.776
850Anna Spyszkiewicz
Grzegorz Jędrzejewski
1.5
4.0
WPWP/24759.756
954Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPWP/24759.665
1047Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24759.584
1115Stanisław Drobot
Jerzy Góralczyk
9.0
5.0
PKPK/11858.733
1232Jan Borychowski
Małgorzata Zielonacka
13.0
2.5
WPWP/24758.303
1329Piotr Tyranowski
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPWP/24757.893
1411Małgorzata Knap
Janusz Szeremeta
0.0
4.0
E
PK
PK/11857.552
1531Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24756.842
1626Marek Szukała
Jerzy Wilczek
19.0
3.0
WPWP/24756.142
1740Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24755.472
185Robert Kwiatkowski
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PKPK/11854.222
1927Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.5
3.0
WPWP/24753.872
2030Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24753.172
2138Jakub Nawrocki
Ewa Morawska
1.5
1.5
WPWP/24753.071
2251Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24750.341
2321Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
3.0
PKPK/11850.181
2418Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11849.601
2510Zdzisław Baryła
Leszek Jarosz
4.0
4.0
PKPK/11849.241
269Dominik Magryś
Tadeusz Dańczak
0.0
1.0
PKPK/11848.731
2713Tomasz Czapkiewicz
Tomasz Jędrzejek
1.5
4.0
PKPK/11848.051
287Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PKPK/11847.73
296Adam Żarnowski
Roman Opaliński
12.0
18.0
PKPK/11847.62
3052Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24747.38
3139Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24747.30
3224Tadeusz Szemraj
Jan Worek
5.0
1.5
PKPK/11846.95
3312Mieczysław Sipowicz
Wacław Gruszczyński
5.0
3.0
PKPK/11845.99
3423Bogusław Nidecki
Leszek Garbacik
5.0
5.0
PKPK/11845.88
3528Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0
WPWP/24745.54
3619Jerzy Włoch
Jerzy Puchała
3.0
5.0
PKPK/11845.49
3720Marek Cyrkiel
Tadeusz Przybyło
12.0
9.0
PKPK/11845.32
384Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PKPK/11845.15
3953Ryszard Kapela
Janusz Michalec
4.0
4.0
WPWP/24745.03
4037Jan Rosochowicz
Andrzej Proniewicz
3.0
4.0
WPWP/24744.65
413Bogusław Surowiec
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PKPK/11843.91
421Kazimierz Dziok
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PKPK/11843.74
4342Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24743.45
4434Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24742.53
4549Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24741.40
4648Janusz Borowski
Małgorzata Grzybek
3.0
0.5
WPWP/24740.51
4722Stanisław Cisek
Jan Porada
5.0
5.0
PKPK/11840.41
4843Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24740.41
4933Małgorzata Węglewska
Wojciech Frąckowiak
2.0
0.0
WP
NZ
WP/24740.01
5036Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0
WPWP/24739.90
5146Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/24739.24
5214Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
4.0
2.0
PKPK/11839.00
5325Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WPWP/24735.85

Statystyka ośrodków...