Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 18 lipca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6761.7610
219Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7258.759
348Piotr Solecki
Rafał Junik
7.0
7.0
WPWP/25251.089
423Marcin Woźniak
Cezary Serek
9.0
15.0
WPWP/24450.838
530Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24450.147
615Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7245.476
725Jerzy Wilczek
Jarosław Nowak
3.0
2.5
WPWP/24441.555
812Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6735.945
928Piotr Tyranowski
Wojciech Witkowski
5.0
2.5
WPWP/24434.164
1038Sławomir Piechocki
Jacek Melcer
11.0
5.0
WPWP/24431.983
1114Dariusz Artmański
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6728.912
1247Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25224.782
1318Jan Kulczycki
Bronisław Tabisz
2.0
4.0
DSDS/7223.112
146Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/6721.962
1533Jarosław Marczewski
Robert Ciesielski
2.5
2.5
WPWP/24421.492
1636Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24420.572
1722Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/7215.302
182Bohdan Mazur
Piotr Kulesza
13.0
7.0
DSDS/6713.151
1945Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25212.001
2035Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24411.931
2140Andrzej Małdziński
Mirosław Grobelkiewicz
5.0
2.5
WPWP/2529.981
2242Ryszard Sawicki
Paweł Kierszka
5.0
3.0
WPWP/2524.681
2343Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/2523.031
247Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/672.471
259Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/67-0.16
261Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/67-9.89
274Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/67-10.64
2846Jan Olkowicz
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/252-14.36
2926Małgorzata Węglewska
John Catlow
2.0
2.5
WPWP/244-14.88
3017Joanna Kotwica
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/72-18.00
3129Krzysztof Buzała
Paweł Biś
5.0
2.0
WPWP/244-18.41
3210Krzysztof Obłój
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/67-20.20
3324Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
1.0
1.0
WPWP/244-20.61
3439Waldemar Czajkowski
Kajetan Granops
1.5
0.5
WPWP/252-21.45
3511Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
1.5
4.0
DSDS/67-23.86
3631Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244-24.12
3727Tadeusz Dziadykiewicz
Paweł Siwak
2.0
2.0
WPWP/244-24.51
388Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/67-27.24
3921Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-28.13
4013Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/67-28.35
4141Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
1.0
2.0
WPWP/252-34.05
4244Andrzej Malenta
Stanisław Czarnecki
5.0
1.0
WPWP/252-35.70
4334Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/244-36.96
4416Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-43.39
455Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-43.85
4620Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/72-53.12
4737Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244-56.03
4832Hanna Kempka
Robert Kempka
0.0
0.0
WPWP/244-67.14

Statystyka ośrodków...