Turniej na maksy

Czwartek, 18 lipca 2019

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
179Halina Wojtkowska
Dariusz Sterniczuk
0.0
5.0
 
PD
PD/36964.8912
237Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4064.2112
38Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
9.0
5.0
LBLB/12763.6711
419Izabela Listewnik
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
WMMA/4162.5811
572Jarosław Roszczenko
Bogusław Kozakiewicz
3.0
1.5
PDPD/36962.1210
649Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
13.0
7.0
MPMP/4061.3910
720Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
MAMA/4158.489
856Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MPMP/4058.488
945Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4058.138
1021Piotr Wróblewski
Janusz Wieczorek
2.5
2.0
MAMA/4157.647
1190Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35957.607
1261Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MPMP/4057.456
134Agnieszka Wiankowska
Józef Sławenta
4.0
5.0
PM
DS
DS/9457.346
1484Ludwik Piotrowski
Franciszek Wnęk
9.0
2.0
ZPZP/35957.215
1558Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4056.945
1689Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35956.764
176Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12756.754
1851Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4056.743
1942Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
4.0
5.0
MPMP/4056.583
2088Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35956.503
2124Włodzimierz Andrejew
Robert Michalski
11.0
3.0
LD
MA
MA/4156.443
2265Agata Szeligowska
Stanisław Wlodek
0.0
0.0
MPMP/4556.303
2370Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4556.092
2431Kazimierz Głowacki
Bogdan Jaskulski
2.5
4.0
MAMA/8855.912
2513Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/4155.512
2660Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
9.0
SLMP/4055.172
2728Jerzy Sadowski
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WMMA/8854.052
2853Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4053.942
2944Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/4053.732
3076Leszek Rutkowski
Zbigniew Ruchlicki
4.0
3.0
PDPD/36953.262
3132Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8852.952
3266Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4552.932
3326Jacek Kowalewski
Grzegorz Bąk
2.5
4.0
MA
LD
MA/4152.882
3427Dominik Głowacki
Sławomir Grędziński
2.5
7.0
WMMA/8852.861
3587Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35952.541
3664Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.0
0.0
MP
MA
MP/4552.191
372Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9452.171
3877Wojciech Szematowicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.0
PDPD/36951.831
3974Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
1.5
1.0
PDPD/36951.441
4082Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35950.311
4135Robert Podsiadły
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4049.951
4255Leszek Wieliński
Jan Baster
2.0
2.5
MP
SL
MP/4049.811
4310Sebastian Rawlik
Marcin Sakowicz
4.0
1.0
LBLB/12749.551
4475Stefan Kopyt
Feliks Babiracki
4.0
2.5
PDPD/36949.301
453Martyna Wasielewska
Kacper Kuteraś
0.0
0.0
DSDS/9449.23
4616Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
KPMA/4149.12
475Bartosz Gajewski
Stanisław Kotas
4.0
5.0
LBLB/12749.11
4812Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12749.08
4934Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8849.03
5059Wacław Gąssowski
Marek Heichel
12.0
4.0
MPMP/4048.83
5148Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4048.54
5217Andrzej Gintrowicz
Janina Orłowska
1.0
1.5
SW
MA
MA/4148.41
5350Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4048.00
5443Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4047.64
5547Piotr Radzikowski
Dariusz Motyl
9.0
1.5
MPMP/4047.48
5629Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
2.0
MAMA/8847.42
5738Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4046.99
5867Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.91
5983Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/35946.61
6063Bogdan Łukasik
Adam Kutszyński
1.0
1.5
MPMP/4546.28
6139Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4046.03
6233Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8845.82
6311Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LBLB/12745.43
649Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LBLB/12745.41
6580Benon Żukowski
Jan Kwieciński
0.0
0.0
PDPD/36945.20
6673Antoni Błażewicz
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD
 
PD/36945.07
6741Marcin Wilczyński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/4044.77
6818Margaretta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERMA/4143.46
6925Grażyna Kurkiewicz
Zofia Siudak-Mika
0.0
0.0
LD
MA
MA/4143.29
7022Leszek Piwowarski
Rafał Kornacki
0.0
0.5
MAMA/4142.58
7136Tadeusz Biernat
Małgorzata Praszałowicz
12.0
5.0
MPMP/4042.53
7281Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35942.53
7352Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
2.5
MPMP/4042.48
7471Halina Perkowska
Rafał Łazarczyk
1.5
0.0
PDPD/36942.02
7530Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8841.95
7623Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KPMA/4141.45
771Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9441.26
7846Zofia Dąbrowska
Eugeniusz Wasilewski
0.0
0.0
MPMP/4041.03
797Wojciech Felsztyński
Wacław Kaczmarek
1.5
0.0
LBLB/12741.00
8054Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4040.84
8185Robert Kirlejza
Jan Kolczyński
0.0
0.0
ZP/35940.30
8286Jan Czajkowski
Zdzisław Sewruk
4.0
0.0
ZP
ZP/35939.64
8368Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4539.30
8415Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MAMA/4138.99
8540Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4038.62
8678Wladysław Abraszek
Kazimierz Kaczorowski
0.0
0.0
PD/36934.87
8757Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MPMP/4033.04

Statystyka ośrodków...