Turniej na maksy - The Common Game
Poniedziałek, 15 lipca 2019
Wyniki z 25 ośrodków
Zobacz też:
Wyniki ogólnoświatowe polskich par
Strona TCG i analiza rozdań
Co to jest "TCG"?
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
174
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/65
71.36
40
2
298
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WP
WP/120
70.61
40
3
215
Bogdan Zakrzewski
Tomasz Zaleski
7.0
5.0
PD
PD/70
69.94
39
4
113
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
69.26
39
5
34
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
7.0
DS
DS/72
65.77
38
6
374
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZP
ZP/359
65.71
38
7
1
Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.5
1.5
DS
DS/336
64.45
37
8
367
Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
4.0
4.0
ZP
ZP/359
64.20
37
9
326
Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.5
3.0
WP
WP/247
63.88
36
10
274
Adam Lonski
Adam Suchodolski
7.0
4.0
PM
PM/102
63.64
36
11
289
Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WP
WP/120
63.63
35
12
223
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/81
62.94
35
13
132
Roman Kowalewicz
Jacek Lipski
2.5
2.0
MA
MA/370
62.33
34
14
75
Robert Rychlicki
Piotr Proporowicz
5.0
5.0
KP
KP/50
61.91
34
15
267
Danuta Żabicka
Tomasz Patalan
7.0
4.0
PM
WM
PM/102
61.87
34
16
339
Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/247
61.71
33
17
315
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Marek
11.0
4.0
WP
WP/247
61.63
33
18
77
Leszek Hejne
Grzegorz Rojewski
7.0
13.0
KP
WP
KP/50
61.55
32
19
183
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PK
MP/137
61.23
32
20
184
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
13.0
12.0
PK
MA
MP/137
61.16
31
21
329
Paweł Małecki
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WP
WP/247
60.92
31
22
135
Andrzej Chyliński
Stefan Berwid
1.5
3.0
MA
MA/370
60.67
31
23
257
Robert Krawczyk
Piotr Dybowski
5.0
7.0
PM
PM/102
60.47
30
24
138
Dariusz Krakowiak
Jacek Lech
2.5
2.0
MA
MA/370
60.30
30
25
28
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
60.27
29
26
332
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
11.0
WP
WP/247
59.91
29
27
68
Piotr Szczuka
Tadeusz Wasilewski
9.0
5.0
KP
KP/50
59.88
28
28
258
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
7.0
ZP
WP
PM/102
59.78
28
29
53
Marek Borkowski
Albin Borkowski
0.0
5.0
PM
KP
KP/353
59.75
27
30
98
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LB
LB/263
59.50
27
31
204
Jarosław Duda
Mirosław Sady
4.0
12.0
MP
MP/40
59.41
27
32
106
Marcin Zbroja
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
59.01
26
33
17
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
3.0
4.0
DS
DS/67
58.85
26
34
151
Włodzimierz Andrejew
Piotr Wróblewski
11.0
2.5
LD
MA
MA/41
58.67
25
35
120
Wojciech Palmowski
Dariusz Biedrzycki
9.0
7.0
MA
MA/321
58.67
25
36
24
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
5.0
3.0
DS
DS/67
58.64
24
37
170
Piotr Nowicki
Rafał Maszenda
5.0
4.0
MA
MA/65
58.58
24
38
337
Jerzy Mścisz
Cezary Serek
13.0
15.0
WP
WP/247
58.34
24
39
264
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
WP
PM/102
58.33
23
40
18
Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
58.07
23
41
115
Bogdan Jaskulski
Kazimierz Głowacki
4.0
2.5
MA
MA/321
58.03
22
42
96
Piotr Dobecki
Krzysztof Tumielewicz
3.0
9.0
LB
LB/263
57.99
22
43
312
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
11.0
19.0
WP
WP/247
57.89
21
44
74
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KP
KP/50
57.84
21
45
331
Ewa Knapik
Janusz Zwierzyński
5.0
11.0
WP
WP/247
57.80
21
46
146
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL
MA/41
57.74
20
47
101
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
5.0
11.0
LD
LD/48
57.69
20
48
105
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
3.0
LD
LD/48
57.67
19
49
61
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
3.0
3.0
KP
KP/353
57.66
19
50
283
Jan Pustelnik
Leszek Krzeczek
7.0
7.0
SL
SL/106
57.61
18
51
307
Maciej Szczepański
Janusz Reisner
2.5
3.0
WP
KP
WP/147
57.57
18
52
121
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
1.0
1.0
MA
MA/321
57.39
18
53
191
Robert Rostek
Piotr Stefanów
4.0
2.0
LU
MP
MP/40
57.24
17
54
35
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
3.0
2.0
DS
DS/72
57.22
17
55
239
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PK
PK/51
57.13
16
56
319
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
57.10
16
57
272
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
56.95
15
58
152
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/41
56.86
15
59
233
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
56.75
14
60
159
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
56.60
14
61
80
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.5
3.0
KP
KP/50
56.56
14
62
111
Zbigniew Szymczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
7.0
LD
LD/48
56.42
13
63
305
Leszek Nowakowski
Mirosław Jankowski
2.0
0.5
WP
WP/147
56.36
13
64
103
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LD
LD/48
56.20
12
65
194
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MP
MP/40
56.17
12
66
219
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
5.0
4.0
PD
PD/70
56.16
11
67
33
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
56.10
11
68
230
Feliks Babiracki
Jan Ciulkin
2.5
4.0
PD
PD/81
56.09
11
69
181
Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MP
MP/137
55.81
10
70
202
Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.5
SL
MP
MP/40
55.78
10
71
308
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
5.0
2.5
WP
WP/147
55.71
9
72
193
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MP
MP/40
55.68
9
73
187
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
55.57
8
74
39
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
55.53
8
75
29
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DS
DS/72
55.52
8
76
162
Dariusz Jagodziński
Tadeusz Wiśniewski
2.0
3.0
MA
MA/46
55.48
8
77
97
Andrzej Skrzydło
Andrzej Rękosiak
3.0
7.0
LB
LB/263
55.39
8
78
299
Marek Piechociński
Andrzej Chudy
5.0
4.0
WP
WP/147
55.37
8
79
10
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
DS/67
55.20
8
80
261
Michał Samet
Aleksander Kasprzak
2.0
18.0
PM
PM/102
55.16
8
81
282
Marek Blat
Jerzy Skwark
13.0
15.0
SL
SL/106
55.04
8
82
19
Lech Kostecki
Sławomir Zagórski
5.0
3.0
DS
DS/67
54.97
8
83
31
Joanna Kotwica
Marek Drecki
2.0
7.0
DS
DS/72
54.90
8
84
245
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
4.0
PM
PM/102
54.77
8
85
169
Leszek Szeląg
Adam Amrozy
5.0
4.0
MA
MA/65
54.75
8
86
317
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/247
54.68
8
87
310
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
54.65
7
88
355
Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZP
ZP/308
54.62
7
89
288
Tadeusz Dudziak
Janusz Kozula
4.0
4.0
SL
SL/106
54.51
7
90
54
Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
2.0
7.0
KP
KP/353
54.46
7
91
279
Roman Mosór
Jan Szybalski
4.0
4.0
SL
SL/106
54.45
7
92
5
Radosław Surowiak
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DS
DS/336
54.37
7
93
238
Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/51
54.30
7
94
67
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
54.25
7
95
342
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
54.19
7
96
86
Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
12.0
2.0
KP
KP/50
54.19
7
97
48
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
2.5
1.5
KP
KP/353
54.13
7
98
350
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WP
WP/247
54.08
7
99
134
Wiesław Olszewski
Feliks Czechowski
2.0
2.0
MA
MA/370
54.01
7
100
55
Wiesław Gorczewski
Cezary Miodyński
2.5
0.5
KP
KP/353
53.95
6
101
81
Andrzej Sielużycki
Stanisław Łański
3.0
9.0
KP
KP/50
53.92
6
102
118
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
7.0
2.5
WM
MA/321
53.90
6
103
322
Jan Borychowski
Włodzimierz Kwiatkowski
13.0
12.0
WP
WP/247
53.89
6
104
352
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.5
2.5
WP
WP/247
53.80
6
105
3
Ireneusz Kwiatosz
Jerzy Romańczyk
0.5
5.0
DS
DS/336
53.80
6
106
178
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
53.67
6
107
292
Wiesław Sierzchuła
Jarosław Modlibowski
3.0
3.0
WP
WP/120
53.59
6
108
271
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
7.0
5.0
PM
PM/102
53.56
6
109
353
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
5.0
ZP
ZP/308
53.55
6
110
323
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/247
53.46
6
111
266
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
53.46
6
112
84
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
53.46
6
113
50
Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
2.0
4.0
KP
KP/353
53.40
6
114
338
Eugeniusz Dota
Roman Wojciechowski
2.5
1.5
WP
WP/247
53.39
5
115
99
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
53.39
5
116
216
Bartosz Bejenka
Michał Korwek
1.0
0.5
PD
PD/70
53.39
5
117
117
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WM
MA/321
53.29
5
118
356
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
53.25
5
119
122
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
2.5
5.0
WM
MA/321
53.23
5
120
214
Jacek Pióro
Stanisław Walewski
3.0
2.0
PD
PD/70
53.15
5
121
59
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
KP/353
53.14
5
122
295
Tadeusz Smurawa
Andrzej Kot
2.5
2.5
WP
WP/120
52.97
5
123
320
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WP
WP/247
52.91
5
124
143
Andrzej Madej
Andrzej Tabak
0.0
0.0
MA
MA/370
52.89
5
125
12
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
52.82
5
126
206
Stanisław Urbanowski
Marek Jaworski
7.0
13.0
MP
MP/40
52.75
5
127
262
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
52.73
4
128
65
Bogumił Drews
Czesław Bury
1.0
4.0
KP
KP/50
52.65
4
129
213
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
52.60
4
130
197
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
13.0
13.0
MP
MP/40
52.55
4
131
156
Margaretta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GER
MA/41
52.42
4
132
300
Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
4.0
5.0
WP
WP/147
52.39
4
133
333
Karol Mońko
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/247
52.32
4
134
259
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
1.5
4.0
PM
PM/102
52.27
4
135
358
Henryk Pakuła
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZP
ZP/308
52.20
4
136
63
Krzysztof Bielicki
Leszek Kawski
3.0
9.0
KP
KP/353
52.19
4
137
44
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
21.0
PM
MA
DS/94
52.19
4
138
227
Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
52.06
4
139
224
Leszek Rutkowski
Dariusz Hutnik
4.0
7.0
PD
PD/81
52.05
4
140
89
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/263
51.93
4
141
4
Bogdan Nowakowski
Tadeusz Janeczek
4.0
3.0
DS
DS/336
51.85
3
142
73
Jerzy Kowalski
Mirosław Graczkowski
13.0
5.0
KP
KP/50
51.73
3
143
131
Jerzy Grzegorzewski
Zbigniew Kaczor
0.0
0.0
MA
MA/370
51.72
3
144
284
Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
1.0
1.0
SL
SL/106
51.72
3
145
251
Marzena Banach
Grzegorz Kujawiński
2.0
1.5
PM
PM/102
51.66
3
146
123
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MA
MA/321
51.62
3
147
278
Bożena Szyszko
Łukasz Stworzewicz
7.0
2.0
SL
SL/106
51.58
3
148
217
Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PD
PD/70
51.53
3
149
126
Andrzej Niewiadomski
Wojciech Adamkiewicz
5.0
4.0
MA
MA/321
51.53
3
150
242
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/51
51.52
3
151
176
Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MP
MP/137
51.47
3
152
247
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
5.0
PM
PM/102
51.45
3
153
334
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WP
WP/247
51.36
3
154
275
Jerzy Stworzewicz
Kazimierz Lichawski
12.0
11.0
SL
SL/106
51.35
2
155
268
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
12.0
5.0
PM
PM/102
51.34
2
156
195
Kazimierz Gałka
Piotr Radzikowski
7.0
9.0
MP
MP/40
51.33
2
157
269
Michał Wróblewski
Leszek Szkudlarek
4.0
9.0
PM
PM/102
51.31
2
158
171
Tadeusz Gawroński
Jarosław Szczygieł
5.0
4.0
MA
MA/65
51.23
2
159
161
Zdzisław Marcinkowski
Piotr Watemborski
1.5
1.5
MA
MA/46
51.23
2
160
119
Jerzy Sadowski
Marian Rutkowski
4.0
5.0
WM
MA
MA/321
51.14
2
161
51
Sylwia Szczepańska
Witold Świdziński
1.0
3.0
KP
KP/353
51.05
2
162
58
Slawomir Martko
Andrzej Milewski
1.0
3.0
WM
KP
KP/353
50.97
2
163
348
Jakub Nawrocki
Ewa Morawska
1.5
1.5
WP
WP/247
50.94
2
164
45
Zbigniew Nowakowski
Andrzej Sędłak
1.5
3.0
KP
KP/353
50.85
2
165
373
Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
1.0
0.0
ZP
ZP/359
50.85
2
166
207
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
50.79
2
167
212
Adam Rogowski
Jakub Wierzbowski
0.5
0.5
PD
PD/70
50.77
2
168
188
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
50.77
1
169
153
Andrzej Gintrowicz
Janina Orłowska
1.0
1.5
SW
MA
MA/41
50.76
1
170
303
Jacek Gronowski
Tadeusz Kubów
1.0
1.0
WP
WP/147
50.66
1
171
209
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
12.0
5.0
MP
MP/40
50.62
1
172
93
Łukasz Frąckowiak
Bolesław Onyszczuk
2.5
4.0
LB
LB/263
50.61
1
173
94
Arkadiusz Jaranowski
Władysław Biernat
2.5
4.0
LB
LB/263
50.58
1
174
155
Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA
MA/41
50.57
1
175
241
Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PK
PK/51
50.51
1
176
200
Ewa Kwiecień
Robert Podsiadły
3.0
5.0
MP
MP/40
50.42
1
177
364
Zygmunt Kondyjowski
Jerzy Schulz
3.0
9.0
ZP
ZP/308
50.31
1
178
281
Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SL
SL/106
50.27
1
179
46
Kazimierz Buchalski
Zbigniew Rychlik
2.0
4.0
KP
KP/353
50.26
1
180
285
Adam Pietrzak
Bogdan Bialik
9.0
2.5
SL
SL/106
50.24
1
181
270
Krzysztof Przybielski
Krzysztof Antas
4.0
19.0
PM
PM/102
50.18
182
361
Edward Kaczmarek
Bolesław Tomaszewski
9.0
0.0
ZP
ZP/308
50.08
183
263
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
4.0
5.0
PM
PM/102
50.07
184
85
Jarosław Michałowski
Marek Bałabuch
18.0
2.5
KP
KP/50
50.06
185
90
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
4.0
5.0
LB
LB/263
50.05
186
32
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DS
DS/72
50.02
187
13
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DS
DS/67
49.92
188
199
Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
3.0
MP
MP/40
49.91
189
232
Bogusław Kozakiewicz
Sławomir Juchnicki
1.5
5.0
PD
PD/81
49.85
190
357
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
49.78
191
9
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DS
DS/67
49.76
192
340
Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
3.0
WP
WP/247
49.70
193
225
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
7.0
PD
PD/81
49.68
194
198
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
9.0
7.0
MP
MP/40
0.38
49.67
195
255
Czesław Gruszecki
Marek Bednarczyk
2.5
3.0
PM
PM/102
49.65
196
52
Wiesław Kurowski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
KP/353
49.65
197
136
Zdzisław Pietruszewski
Jacek Musiał
1.5
3.0
MA
MA/370
49.61
198
11
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
2.5
2.0
DS
DS/67
49.60
199
56
Józef Marchlewicz
Grzegorz Milewski
0.0
0.5
KP
WM
KP/353
49.58
200
20
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
3.0
DS
DS/67
49.57
201
69
Marek Grużewski
Małgorzata Bajerska-Wasilius
1.0
1.5
KP
KP/50
49.55
202
16
Zdzisław Malkiewicz
Waldemar Majewski
4.0
4.0
DS
DS/67
49.54
203
253
Mirosław Giełczyński
Tomasz Czekała
1.5
1.5
PM
PM/102
49.52
204
23
Dariusz Artmański
Barbara Radomska
5.0
4.0
DS
DS/67
49.46
205
116
Jakub Milkamanowicz
Hilary Ślesicki
2.5
4.0
WM
WP
MA/321
49.41
206
70
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
49.34
207
273
Kazimierz Dominiak
Jacek Lew
9.0
15.0
PM
PM/102
49.33
208
2
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/336
49.25
209
311
Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/247
49.24
210
302
Mieczysław Łebedyński
Piotr Stefański
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
49.22
211
277
Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
1.5
4.0
SL
SL/106
49.22
212
182
Sławomir Reising
Marcin Radwański
4.0
2.0
MP
MP/137
-0.17
49.18
213
328
Jerzy Wilczek
Edward Niewierowski
3.0
11.0
WP
WP/247
49.18
214
145
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
KP
MA/41
48.97
215
370
Jan Czajkowski
Andrzej Popinigis
4.0
3.0
ZP
ZP/359
48.87
216
309
Wojciech Kordys
Piotr Serkowski
0.5
1.5
WP
WP/147
48.83
217
362
Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZP
ZP/308
48.66
218
168
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
MA
MA/65
48.64
219
192
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
48.56
220
49
Marian Marciniak
Piotr Tęgowski
0.0
0.0
KP
KP/353
48.51
221
57
Wiesław Radzymiński
Henryk Brzoska
0.0
0.0
KP
KP/353
48.50
222
290
Franciszek Szklennik
Tadeusz Grewling
0.5
2.5
WP
WP/120
48.47
223
124
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MA
MA/321
48.47
224
265
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
5.0
PM
PM/102
48.43
225
147
Izabela Listewnik
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
WM
MA/41
48.43
226
112
Edward Kałużny
Jerzy Gaworczyk
0.0
5.0
LD
LD/48
48.38
227
127
Edward Gilert
Kazimierz Duszczyk
0.0
0.0
MA
MA/321
48.33
228
205
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
48.32
229
30
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DS
DS/72
48.31
230
316
Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.0
0.0
NZ
WP/247
48.23
231
165
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
MA
MA/65
48.09
232
190
Tomasz Stryszawski
Wojciech Stachnik
9.0
5.0
MP
MP/40
47.86
233
83
Danuta Żmudzka
Tadeusz Rakoczy
1.5
2.5
KP
KP/50
47.84
234
43
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
47.81
235
354
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.5
1.5
ZP
ZP/308
47.76
236
109
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
1.5
2.0
LD
LD/48
47.72
237
368
Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZP
ZP/359
47.70
238
108
Urszula Jakubowska
Lesław Pyda
1.5
1.0
LD
LD/48
47.63
239
236
Tadeusz Chmielowiec
Bogdan Rojkowicz
4.0
5.0
PK
PK/51
47.44
240
76
Zbigniew Pełka
Włodzimierz Heymann
2.0
3.0
KP
KP/50
47.37
241
256
Antoni Sękowski
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PM
PM/102
47.14
242
141
Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
0.5
MA
MA/370
47.06
243
343
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/247
46.93
244
235
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
4.0
2.5
PK
PK/51
46.82
245
14
Marek Kubicki
Marian Krzypkowski
0.5
2.0
DS
DS/67
46.79
246
229
Dariusz Sterniczuk
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PD
PD/81
46.70
247
157
Paweł Kotarba
Joanna Kotarba
4.0
4.0
MP
MA/41
46.67
248
21
Ryszard Pelczar
Leszek Haber
0.0
5.0
DS
DS/67
46.50
249
91
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/263
46.45
250
366
Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZP
ZP/359
46.39
251
336
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WP
WP/247
46.38
252
129
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MA
MA/321
46.26
253
280
Tadeusz Szendzielarz
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL/106
46.14
254
150
Grzegorz Bąk
Iwona Wróblewska
4.0
2.0
LD
MA
MA/41
46.04
255
139
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MA
MA/370
45.88
256
82
Marian Zarembski
Mariusz Wróblewicz
3.0
2.0
KP
KP/50
45.87
257
36
Dorota Kwintkiewicz
Tadeusz Kowalik
3.0
5.0
DS
DS/72
45.81
258
246
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.5
0.0
PM
PM/102
45.81
259
234
Zdzisław Żuber
Józef Turecki
3.0
4.0
PK
PK/51
45.80
260
218
Tadeusz Kucharzewski
Lech Wyrwas
0.0
1.5
PD
PD/70
45.73
261
346
Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
1.5
1.5
WP
WP/247
45.72
262
228
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
7.0
5.0
PD
PD/81
45.58
263
335
Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/247
45.44
264
42
Krystyna Wawrzynowicz
Kazimierz Wawrzynowicz
0.0
0.0
DS
DS/72
45.42
265
222
Wiesława Alińska
Hanna Bogadzka
0.0
0.0
PD/70
45.40
266
254
Leon Ludkiewicz
Zbigniew Stikel
0.0
2.5
PM
PM/102
45.40
267
321
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
45.33
268
341
Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WP
WP/247
45.28
269
158
Marzena Pancewicz
Wanda Nowicka
1.0
1.0
KP
MA/41
45.25
270
360
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
1.5
1.5
ZP
ZP/308
45.23
271
226
Zbigniew Gadek
Ireneusz Turyk
1.5
1.0
PD
PD/81
45.20
272
179
Jerzy Stępień
Zbigniew Maj
4.0
0.0
MP
MP/137
45.14
273
201
Jerzy Batko
Ryszard Calik
5.0
4.0
MP
MP/40
45.10
274
144
Alicja Wojciechowicz
Jerzy Przybylski
0.0
0.0
MA
MA/370
44.89
275
260
Roman Gajdzis
Andrzej Chabierski
0.0
3.0
PM
PM/102
44.78
276
142
Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
3.0
1.5
MA
MA/370
44.75
277
173
Roman Kiełkiewicz
Sławomir Krajewski
4.0
0.0
MA
MA/65
44.74
278
359
Zygmunt Kwiatkowski
Tadeusz Mediuch
0.0
0.5
ZP
ZP/308
44.55
279
79
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
0.5
0.5
KP
KP/50
44.46
280
196
Zbigniew Przeginiak
Engelbert Weissbacher
4.0
0.0
MP
MP/40
44.41
281
163
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
MA
MA/46
44.38
282
189
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MP
MP/40
44.36
283
180
Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MP
MP/137
44.36
284
349
Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
1.5
2.0
WP
WP/247
44.31
285
175
Roman Żurowski
Zbigniew Świderek
0.0
4.0
MP
MP/137
-0.19
44.09
286
62
Zbigniew Leśniewski
Mikołaj Piotrowski
1.5
0.0
KP
KP/353
44.07
287
148
Jakub Gawron
Rafał Kornacki
0.5
0.5
MP
MA
MA/41
43.98
288
248
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
0.0
0.5
PM
PM/102
43.94
289
276
Roman Puzoń
Mariusz Bakalarski
0.0
2.0
SL
SL/106
43.90
290
372
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZP
ZP/359
43.86
291
137
Alicja Łukasiewicz
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MA
MA/370
43.81
292
304
Zbigniew Hęćka
Jerzy Pawełczak
3.0
2.0
WP
WP/147
43.74
293
47
Danuta Iwanus
Ryszard Iwanus
2.0
0.0
KP
WP
KP/353
43.65
294
318
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
43.48
295
330
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/247
43.34
296
41
Wanda Kowalik
Franciszek Sarzyński
0.0
0.0
DS/72
43.33
297
149
Zofia Siudak-Mika
Grażyna Kurkiewicz
0.0
0.0
MA
LD
MA/41
43.27
298
243
Barbara Boros
Piotr Szpryngier
2.0
0.5
PM
PM/102
43.26
299
286
Jerzy Danel
Mieczysław Madej
1.0
4.0
SL
SL/106
43.25
300
130
Urszula Wasilewska
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MA
MA/321
43.00
301
172
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
42.92
302
185
Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MP
MP/137
42.91
303
297
Waldemar Pałka
Jan Kalicki
3.0
3.0
WP
WP/120
42.90
304
88
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
42.82
305
347
Grzegorz Świąder
Magdalena Pawlak
0.0
0.5
WP
WP/247
42.78
306
369
Ludwik Piotrowski
Franciszek Wnęk
9.0
2.0
ZP
ZP/359
42.63
307
40
Lucyna Mastalska
Wanda Buczkowska
0.0
0.0
DS/72
42.35
308
160
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MA
MA/46
42.30
309
71
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
1.0
5.0
WP
KP
KP/50
42.18
310
92
Leszek Zimny
Edward Śniadecki
0.0
2.0
LB
LB/263
42.15
311
252
Dariusz Zieliński
Lechosław Suszka
5.0
5.0
PM
PM/102
42.10
312
66
Andrzej Karczewski
Włodzimierz Maćkowski
4.0
2.5
KP
KP/50
42.03
313
87
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.5
KP
KP/50
41.98
314
15
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
41.90
315
110
Janusz Dudar
Mieczysław Niciak
0.0
1.0
LD
LD/48
41.89
316
78
Krzysztof Dembek
Włodzimierz Suchodolski
0.5
1.0
KP
KP/50
41.77
317
291
Henryk Kumoch
Marta Smętek
1.5
0.5
WP
WP/120
41.70
318
107
Tadeusz Przygodzki
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LD
LD/48
41.70
319
27
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
41.64
320
125
Jan Jóźwiak
Kazimierz Dobrzyniecki
0.5
5.0
MA
MA/321
41.53
321
37
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DS
DS/72
41.46
322
186
Wiesława Kotelon
Zbigniew Szkołut
2.5
5.0
MP
MP/137
41.45
323
344
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
41.06
324
60
Paweł Jankiewicz
Wincenty Tęgowski
0.0
0.0
KP
KP/353
41.03
325
211
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.5
0.5
PD
PD/70
40.98
326
26
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
40.86
327
100
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
40.80
328
345
Alicja Kaczmarek
Łukasz Józkowiak
1.0
1.5
WP
WP/247
40.77
329
287
Adrian Bakalarz
Janusz Bakalarz
7.0
0.0
SL
SL/106
40.72
330
324
Hanna Kempka
Robert Kempka
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
40.69
331
327
Jacek Płoszyński
Justyna Łaniewska
2.5
2.0
WP
WP/247
40.59
332
231
Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
39.84
333
365
Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/359
39.80
334
240
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
39.74
335
313
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WP
WP/247
39.56
336
325
Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
0.0
0.0
WP
WP/247
39.34
337
301
Andrzej Przybylski
Leszek Grzelak
2.5
0.0
WP
WP/147
38.79
338
7
Zdzisław Niemirski
Zbigniew Skórecki
0.5
3.0
DS
DS/336
38.73
339
314
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/247
38.69
340
104
Stanisław Zbroja
Tadeusz Witek
0.5
0.0
LD
LD/48
38.58
341
25
Kazimierz Komorowicz
Michał Stadnik
4.0
5.0
DS
DS/67
38.58
342
294
Tomasz Mielcarek
Łukasz Lis
3.0
2.5
WP
WP/120
38.47
343
249
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.5
PM
PM/102
38.27
344
208
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MP
MP/40
38.05
345
203
Zdzisław Burda
Tytus Bisping
1.5
7.0
MP
MP/40
37.80
346
296
Maria Kowal
Roman Kowal
0.5
0.5
WP
WP/120
37.66
347
6
Andrzej Stypczyński
Jerzy Gdeczyk
4.0
4.0
WP
DS
DS/336
37.55
348
306
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
1.0
1.0
WP
WP/147
36.71
349
38
Andrzej Woźnica
Ryszard Szymala
0.0
0.0
DS
DS/72
36.35
350
95
Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LB
LB/263
36.10
351
102
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
1.5
1.5
LD
LD/48
35.08
352
128
Stanisław Głosek
Witod Bogdan
0.0
0.0
MA/321
34.53
353
72
Ryszard Kurpios
Michał Dolny
2.0
2.5
KP
KP/50
34.04
354
244
Paweł Łużecki
Krystyna Marson
1.5
0.0
PM
PM/102
33.59
355
133
Zygmunt Szepietowski
Marian Kaczmarski
0.5
0.0
MA
MA/370
33.38
356
64
Andrzej Ciółkowski
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/353
33.21
357
221
Krzysztof Krajewski
Natalia Domalewska
7.0
0.0
PD
PD/70
33.05
358
250
Sebastian Pawlak
Aleksandra Pawlak
0.5
1.0
PM
PM/102
31.32
359
167
Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.5
1.0
MA
MA/65
29.69
Statystyka ośrodków...