Turniej na maksy
Piątek, 12 lipca 2019
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
55
Jerzy Oleksiewicz
Dariusz Krakowiak
2.5
2.5
MA
MA/370
63.35
11
2
21
Anna Jankowska
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
62.97
11
3
64
Bartek Woźnica
Bohdan Ligman
0.0
0.0
PM
PM/199
62.18
10
4
43
Anna Nożyńska
Bartosz Ćwiek
2.0
3.0
MA
MA/282
61.18
9
5
23
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DS
DS/94
60.56
9
6
57
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MA
MA/370
60.43
8
7
31
Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LB
LB/127
60.07
8
8
33
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LB
LB/127
59.89
7
9
30
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/127
59.46
6
10
69
Robert Ciesielski
Andrzej Ostrowski
2.5
2.5
WP
WP/254
59.16
6
11
27
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
21.0
PM
MA
DS/94
58.14
5
12
39
Andrzej Fryszkowski
Artur Rutkowski
4.0
19.0
MA
MA/282
57.54
5
13
63
Martyna Smoleń
Milena Smoleń
0.0
0.0
PM
PM/199
57.32
4
14
67
Zdzisław Konieczny
Grzegorz Nowak
3.0
1.0
WP
WP/254
56.69
3
15
54
Andrzej Chyliński
Stefan Berwid
1.5
3.0
MA
MA/370
56.66
3
16
13
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DS
DS/67
56.37
3
17
44
Janusz Radecki
Zdzisław Laszczak
18.0
15.0
MA
MA/282
56.04
2
18
5
Zbigniew Skórecki
Zdzisław Niemirski
3.0
0.5
DS
DS/336
55.37
2
19
51
Jacek Lipski
Grzegorz Kujszczyk
2.0
1.5
MA
MA/370
54.89
2
20
8
Janusz Drozdowski
Szymon Niewiadomski
12.0
2.5
DS
DS/67
54.38
2
21
40
Adam Żelazny
Wiktor Cała
5.0
5.0
MA
MA/282
53.73
2
22
4
Jerzy Romańczyk
Ireneusz Kwiatosz
5.0
0.5
DS
DS/336
53.28
2
23
36
Andrzej Parmonik
Dariusz Kowalczyk
5.0
3.0
LB
LB/127
53.23
2
24
68
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
2.5
2.0
WP
WP/254
52.89
2
25
47
Andrzej Kondeja
Tadeusz Bożek
13.0
5.0
MA
MA/282
52.84
2
26
11
Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
3.0
5.0
DS
DS/67
52.40
2
27
22
Leszek Haber
Andrzej Chodowski
5.0
2.5
DS
DS/67
52.09
1
28
38
Zofia Szuchnik
Krzysztof Sokół
4.0
4.0
MA
MA/282
50.97
1
29
58
Jerzy Grzegorzewski
Zbigniew Kaczor
0.0
0.0
MA
MA/370
50.72
1
30
17
Sławomir Zagórski
Marcin Paplaczyk
3.0
2.0
DS
DS/67
50.66
1
31
15
Zdzisław Malkiewicz
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
50.65
1
32
72
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.5
WP
WP/254
50.45
1
33
60
Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
0.5
MA
MA/370
50.41
1
34
25
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
50.08
1
35
7
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DS
DS/67
50.08
1
36
61
Waldemar Górniak
Marian Kaczmarski
1.0
0.0
MA
MA/370
49.95
37
3
Marcin Rój
Zdzisław Klimczak
2.5
4.0
DS
DS/336
49.87
38
24
Martyna Wasielewska
Józef Sławenta
0.0
5.0
DS
DS/94
49.61
39
2
Bogdan Nowakowski
Tadeusz Janeczek
4.0
3.0
DS
DS/336
49.25
40
16
Andrzej Bojda
Waldemar Majewski
1.5
4.0
DS
DS/67
49.22
41
59
Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.0
2.5
MA
MA/370
49.20
42
49
Sławomir Rokicki
Edward Windorpski
2.5
4.0
MA
MA/282
49.14
43
37
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MA
MA/282
48.97
44
65
Jan Łuczeczko
Antoni Byliński
0.0
0.0
PM
PM/199
48.04
45
42
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
5.0
3.0
MA
MA/282
48.03
46
19
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.5
5.0
DS
DS/67
47.85
47
10
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
47.66
48
48
Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MA
MA/282
47.55
49
45
Stanisław Turlej
Henryk Osiński
1.5
1.5
MA
MA/282
47.04
50
14
Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
DS/67
47.02
51
12
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DS
DS/67
46.33
52
70
Barbara Speth
Sławomir Speth
2.0
1.5
WP
WP/254
46.11
53
41
Magdalena Bykowska
Jerzy Cel
0.0
4.0
MA
MA/282
45.53
54
20
Barbara Radomska
Jan Sadowski
4.0
4.0
DS
DS/67
45.29
55
9
Marek Kubicki
Marian Krzypkowski
0.5
2.0
DS
DS/67
44.43
56
62
Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
3.0
1.5
MA
MA/370
43.01
57
32
Jarosław Żołyniak
Jerzy Wilczek
0.0
3.0
WP
LB/127
42.99
58
35
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LB
LB/127
42.71
59
18
Zdzisław Kuc
Andrzej Szczotka
1.5
2.0
DS
DS/67
42.61
60
1
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
5.0
4.0
DS
DS/336
42.24
61
50
Roman Kowalewicz
Jerzy Bejma
2.5
3.0
MA
MA/282
41.66
62
52
Andrzej Tabak
Andrzej Madej
0.0
0.0
MA
MA/370
41.54
63
34
Grażyna Martyńska
Alicja Pomorska
0.0
0.0
WP
LB/127
41.53
64
56
Jerzy Przybylski
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MA
MA/370
40.30
65
29
Edward Śniadecki
Edmund Serówka
2.0
0.5
LB
LB/127
40.11
66
46
Małgorzata Dmowska
Zbigniew Sieszycki
1.0
1.5
MA
MA/282
39.78
67
53
Alicja Łukasiewicz
Zygmunt Szepietowski
0.0
0.5
MA
MA/370
39.54
68
71
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
2.0
WP
WP/254
34.70
69
66
Paweł Janicki
Tadeusz Armatyński
0.0
0.0
PM/199
32.45
70
26
Zdzisław Biernat
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/94
31.61
Statystyka ośrodków...