Turniej na maksy

Środa, 19 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
124Waldemar Warzała
Jacek Piotrowski
7.0
12.0
PMPM/6662.4019
227Danuta Żabicka
Sławomir Henclik
4.0
18.0
PMPM/6660.8817
321Elżbieta Czekaj
Kazimierz Dominiak
7.0
7.0
PMPM/6660.4016
440Wojciech Romaszko
Grzegorz Preiss
2.5
2.5
PMPM/6659.1714
536Marta Harat
Jacek Sikora
0.0
2.0
PMPM/6658.2012
612Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6856.4811
717Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
2.0
4.0
DSDS/6855.829
823Szczepan Chruścicki
Jakub Kasprzak
4.0
7.0
PMPM/6655.317
97Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
4.0
DSDS/6854.816
1035Józef Pochroń
Michał Wróblewski
18.0
2.0
PMPM/6654.624
1141Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
2.5
13.0
PMPM/6654.304
1242Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6653.824
131Janusz Drozdowski
Piotr Marcinowski
12.0
2.0
DSDS/6853.583
146Marek Bałdysz
Janusz Staniów
12.0
4.0
LB
DS
DS/6853.343
1520Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
4.0
4.0
DSDS/6853.313
165Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSDS/6853.113
173Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
13.0
4.0
WP
DS
DS/6851.902
1813Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6851.242
1937Karol Dunst
Zbigniew Rokicki
0.5
1.0
PMPM/6651.232
2039Barbara Boros
Marek Boros
1.0
4.0
PMPM/6651.001
2118Anna Nowysz
Andrzej Gierczak
0.5
2.5
DSDS/6850.421
2214Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
4.0
4.0
DSDS/6850.201
238Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
2.0
2.5
DSDS/6850.13
2433Antoni Sękowski
Robert Krawczyk
18.0
2.0
PMPM/6649.93
2534Grażyna Juszczak
Wojciech Kobiela
2.5
1.5
PMPM/6649.29
262Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
2.5
4.0
DSDS/6848.53
2738Józef Idczak
Marek Szymborski
7.0
2.0
PMPM/6648.41
289Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6847.98
2943Andrzej Pella
Józef Gnaciński
2.5
4.0
PMPM/6647.98
3015Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6846.91
3144Dariusz Podfigurny
Krzysztof Przybielski
2.5
2.5
PMPM/6646.85
3231Dariusz Milewski
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6646.75
3311Piotr Kulesza
Tomasz Struzik
2.5
4.0
DSDS/6846.59
3416Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DSDS/6846.15
3519Kamila Kukuła
Marcin Baj
2.0
2.5
DSDS/68-0.1845.46
3622Zbigniew Dybizbański
Kamil Puczyłowski
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6645.34
3732Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0

AMA
PM/6645.27
3826Mirosław Małypan
Gabriela Gnacińska
2.0
7.0
PMPM/6644.23
394Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DSDS/6843.91
4028Mirosław Wróblewski
Krzysztof Dubno
1.5
0.0
PMPM/6643.08
4110Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DSDS/6839.97
4225Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
AMA
PM/6639.83
4330Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6638.96
4429Bartosz Pastudzki
Jan Pastudzki
0.5
0.0
PMPM/6635.41

Statystyka ośrodków...