Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 lipca 2019

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
131Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/30858.978
27Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
DSDS/724.8052.717
324Sławomir Piechocki
Jacek Melcer
11.0
5.0
WPWP/2472.4040.267
49Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/24737.396
56Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/724.8037.375
613Bogdan Świątek
Krzysztof Buzała
12.0
5.0
WPWP/2472.4034.754
711Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/2472.4034.463
830Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
5.0
ZPZP/30833.482
919Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24732.612
101Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/724.8031.212
1129Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/30825.732
1217Piotr Surdyk
Lidia Gapińska
3.0
2.5
WPWP/2472.4024.882
1337Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30823.511
1420Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2472.4017.851
1525Krystian Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.4015.251
1636Józef Kowalczyk
Tadeusz Mediuch
0.0
0.5

ZP
ZP/30810.351
173Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/724.804.561
1823Jarosław Marczewski
Robert Ciesielski
2.5
2.5
WPWP/2472.402.481
1928Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/2472.40-4.37
2021Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.5
WPWP/247-7.34
2132Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
1.5
1.5
ZPZP/308-10.01
2227Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
1.0
1.0
WPWP/2472.40-12.19
2314Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/247-16.10
244Jan Kulczycki
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DSDS/724.80-16.90
2510Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
1.0
2.0
WPWP/2472.40-17.12
2638Bolesław Tomaszewski
Kazimierz Wiliński
0.0
7.0

ZP
ZP/308-18.32
2722Hanna Kempka
Robert Kempka
0.0
0.0
NZWP/2472.40-21.76
2833Edward Kaczmarek
Maciej Silski
9.0
0.0
ZP
ZP/308-23.95
2916Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/247-25.86
3015Nina Halicka
Hanna Derdowska-Zimpel
0.0
1.0
NZ
WP
WP/2472.40-28.20
315Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/724.80-28.61
3212Zdzisław Tomyślak
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-32.04
3318Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/2472.40-43.77
3435Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.5
1.5
ZPZP/308-44.95
352Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/724.80-46.75
3634Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/308-54.81

Statystyka ośrodków...