Turniej na maksy

Czwartek, 11 lipca 2019

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Marian Nieznański
Sebastian Rawlik
7.0
3.0
LBLB/12767.4713
290Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35965.9713
374Marek Glibowski
Adam Waśko
2.5
5.0
MPMP/4563.9412
461Jacek Herman
Piotr Radzikowski
11.0
9.0
MPMP/4063.9011
585Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
4.0
4.0
ZPZP/35961.8811
651Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4061.7610
720Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LBLB/12759.5310
863Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4059.239
957Małgorzata Praszałowicz
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4059.169
1048Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4058.618
1182Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25258.507
1240Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8858.437
1346Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/4057.366
1429Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
7.0
2.5
WMMA/8857.336
1527Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
4.0
2.0
LBLB/12756.865
167Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/6756.674
1760Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4056.664
1814Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6756.493
198Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6755.333
2035Kazimierz Głowacki
Bogdan Jaskulski
2.5
4.0
MAMA/8854.883
2110Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6754.683
2281Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25254.313
2372Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4554.243
2424Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0
LBLB/12753.763
2518Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
21.0
PM
MA
DS/9453.712
262Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6753.702
2750Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4053.602
2836Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WMMA/8853.052
2945Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4053.042
305Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6753.022
3158Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4052.782
3239Hilary Ślesicki
Dominik Głowacki
4.0
2.5
WP
WM
MA/8852.592
3368Piotr Turczynowicz
Bogdan Łukasik
2.5
1.0
MPMP/4552.482
3447Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4052.342
359Ryszard Pelczar
Sławomir Zagórski
0.0
3.0
DSDS/6752.061
3684Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.5
1.5
ZPZP/35951.971
3776Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
1.0
WPWP/25251.161
3819Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.0
2.5
LBLB/12750.901
3932Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
3.0
WMMA/8850.701
4030Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8850.561
4189Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35950.331
424Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6750.121
4344Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4049.981
4433Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8849.78
4564Włodzimierz Wala
Jacek Klimczak
19.0
7.0
MPMP/4049.62
466Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6749.50
4765Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
2.0
MPMP/4048.97
4811Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
4.0
DSDS/6748.77
491Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6748.47
5077Andrzej Malenta
Kajetan Granops
5.0
0.5
WPWP/25248.22
5126Czesław Plachimowicz
Stanisław Kotas
5.0
5.0
LBLB/12747.97
5275Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
1.0
1.5
WPWP/25247.44
5369Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4547.39
5413Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6747.32
5543Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPMP/4047.32
5638Kazimierz Dobrzyniecki
Jan Jóźwiak
5.0
0.5
MAMA/8847.27
5762Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/4047.12
5825Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12747.07
5917Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9446.29
6070Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4546.13
6178Ryszard Sawicki
Andrzej Małdziński
5.0
5.0
WPWP/25246.13
6228Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12746.11
6353Ewa Kwiecień
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4045.95
6459Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4045.62
6531Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8845.41
6612Bogdan Sokół
Dariusz Artmański
4.0
5.0
DSDS/6745.18
6742Zofia Dąbrowska
Eugeniusz Wasilewski
0.0
0.0
MPMP/4044.99
6886Kazimierz Sobolewski
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/35944.78
6941Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4044.43
7080Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.0
4.0
WPWP/25244.25
7187Leszek Pietroń
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
1.0

ZP
ZP/35944.22
7249Barbara Batkiewicz
Magdalena Lankosz
9.0
9.0
MPMP/4044.21
7388Zdzisław Sewruk
Roman Chmielecki
0.0
1.5

ZP
ZP/35943.89
7471Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4543.77
7537Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8843.24
763Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6743.11
7754Jan Prajsnar
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MPMP/4043.06
7852Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4042.79
7967Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4542.05
8022Hubert Nehring
Ryszard Góralski
2.0
2.5
LBLB/12739.35
8134Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8837.88
8283Marek Leś
Kazimierz Kłys
1.0
1.0
ZPZP/35936.95
8316Andrzej Suchodolski
Jan Sadowski
5.0
4.0
DSDS/6736.19
8455Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
1.5
MPMP/4034.31
8556Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MPMP/4033.69
8623Waldemar Prażanowski
Wojciech Felsztyński
0.5
1.5
LBLB/12730.99

Statystyka ośrodków...