Turniej na maksy

Środa, 10 lipca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1101Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24763.7418
278Dariusz Kulpiński
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11863.2918
3113Sławomir Piechocki
Krzysztof Brudka
11.0
13.0
WPWP/24762.6317
460Ryszard Jaśkiewicz
Jacek Herman
11.0
11.0
MPMP/4062.4316
5112Paweł Małecki
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WPWP/24762.1016
611Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MAMA/55-0.5861.5415
780Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
19.0
PK
MA
PK/11860.3715
877Adam Żarnowski
Wojciech Paszko
12.0
7.0
PKPK/11859.9114
986Małgorzata Zielonacka
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24759.7413
1051Marian Czopek
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4059.3613
1162Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
2.5
PKPK/11858.7612
12111Paweł Fiebig
Rafał Milinkiewicz
2.5
1.5
WPWP/24758.6112
1348Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4058.1011
1466Jerzy Włoch
Jerzy Puchała
3.0
5.0
PKPK/11857.8710
1510Paweł Rokoszyński
Henryk Przybysławski
4.0
5.0
MAMA/5557.7610
16108Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
WP
WM
WP/24757.589
1761Tomasz Ukraiński
Tomasz Bajorek
12.0
9.0
PKPK/11857.419
1824Stanisław Urbanowski
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MPMP/4057.398
1952Aleksander Jezioro
Janusz Natorski
21.0
5.0
MPMP/4056.878
2047Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4056.217
2187Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24755.896
2276Władysław Chodziński
Tadeusz Przybyło
7.0
9.0
PKPK/11855.786
2339Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MPMP/4055.685
24118Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24755.525
2583Edward Niewierowski
Karol Mońko
11.0
5.0
WPWP/24755.494
2613Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MAMA/5555.314
2757Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MPMP/4054.934
2868Tadeusz Szemraj
Jerzy Rybarski
5.0
3.0
PKPK/11854.924
2938Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/4054.854
3035Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4054.474
31106Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WPWP/24754.423
3285Roman Mączkowski
Marek Janik
4.0
5.0
WPWP/24754.323
3342Tytus Bisping
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4054.303
3474Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PKPK/11854.063
3543Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.933
3620Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5553.833
372Jan Misiuk
Wiesław Maciejczuk
7.0
13.0
MAMA/5553.513
3899Ewa Knapik
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPWP/24753.373
3927Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4053.113
4058Marcin Wilczyński
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
SL
MP/4053.103
4118Mirosław Łopaciuk
Maciej Kulikowski
5.0
4.0
MAMA/5552.892
429Zbigniew Kozerski
Jarosław Kostrzewa
1.5
11.0
MAMA/5552.772
4396Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WPWP/24752.442
4473Leszek Garbacik
Stanisław Zych
5.0
5.0
PKPK/11852.042
4594Zenon Wierzbicki
Krzysztof Staśkiewicz
5.0
3.0
WPWP/24751.952
4615Andrzej Piesiewicz
Jacek Leszczyłowski
5.0
2.0
MA
LD
MA/5551.942
4749Jan Surdej
Jerzy Jasiński
1.0
1.5
MPMP/4051.722
4889Maciej Wybranowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24751.662
4916Janusz Wawrowski
Sławomir Rokicki
4.0
2.5
MAMA/5551.642
5026Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
4.0
9.0
MPMP/4051.562
5114Krzysztof Najda
Krzysztof Kluf
5.0
12.0
MAMA/5551.421
5212Edward Windorpski
Andrzej Kondeja
4.0
13.0
MAMA/55-0.9651.361
5341Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4051.341
5498Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.5
WPWP/24751.281
5525Hanna Leskiewicz
Andrzej Dudzik
3.0
12.0
MPMP/4051.191
5653Grzegorz Superson
Engelbert Weissbacher
13.0
0.0
MPMP/4051.041
5754Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
4.0
MPMP/4050.911
5831Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4050.771
59115Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
2.0
3.0
WPWP/24750.541
6092Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24750.301
6122Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MPMP/4050.16
6271Roman Opaliński
Marek Cyrkiel
18.0
12.0
PKPK/11849.95
6355Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4049.47
64104Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24749.21
656Tadeusz Górnicki
Jerzy Popowicz
0.0
0.0
MA
MA/5548.91
6679Jadwiga Żulińska
Leszek Jarosz
2.0
4.0
PKPK/11848.70
67103Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24748.64
68100Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24748.62
6934Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MPMP/4048.41
7093Andrzej Kędzierski
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24748.40
71105Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24748.27
7223Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MPMP/4048.14
7391Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24748.00
7475Hieronim Furman
Marian Górecki
9.0
5.0
PKPK/11847.97
7528Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4047.88
765Waldemar Kostrzewa
Zbigniew Santkiewicz
4.0
3.0
MAMA/55-0.5847.87
7797Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24747.82
788Maria Rubanowska-Nierobisz
Andrzej Nierobisz
1.0
1.0
MAMA/5547.79
7930Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4047.48
8021Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4047.45
8167Mieczysław Sipowicz
Jan Porada
5.0
5.0
PKPK/11847.22
82109Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
5.0
2.5
WPWP/24746.95
834Waldemar Burakowski
Andrzej Fengler
15.0
5.0
MAMA/5546.09
8440Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MPMP/4045.89
8564Janusz Jarząbek
Tomasz Czapkiewicz
5.0
1.5
PKPK/11845.85
8684Janusz Suszczyński
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24745.77
8744Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
12.0
9.0
MPMP/4045.76
8845Waldemar Rybka
Jacek Kalinowski
5.0
7.0
MPMP/4045.36
8956Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4045.30
9046Aron Shindler
Szymon Superson
2.0
2.5
MPMP/4044.99
9137Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4044.98
9263Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11844.88
93102Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.5
3.0
WPWP/24744.83
9419Marek Osiecki
Jerzy Małożewski
11.0
9.0
PM
MA
MA/5544.80
9595Elżbieta Kamińska
Sławomir Tomaszewski
1.0
2.0
WPWP/24744.65
96116Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.5
4.0
WPWP/24744.39
9782Wincenty Chmiel
Renata Kielar
5.0
1.0
PKPK/11844.37
9817Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MAMA/5544.26
99114Przemysław Hauser
Leszek Rosochowicz
9.0
5.0
WPWP/24744.16
10033Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.5
MPMP/4043.97
10169Tadeusz Dańczak
Dominik Magryś
1.0
0.0
PKPK/11843.89
10232Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4043.62
103110Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24742.76
104117Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.5
1.0
WPWP/24742.68
1053Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MAMA/5542.65
1067Ewa Zawilska
Witold Klecz
0.0
0.0
MA/5542.12
107119Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/24741.93
1081Krzysztof Gołaś
Agnieszka Jonczyk
5.0
3.0
MAMA/5540.58
10959Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4040.53
11036Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4040.26
11150Dominik Raczek
Piotr Szewczyk
0.0
1.5
MPMP/4040.22
11288Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24740.03
11370Waldemar Kaszuba
Bogusław Kruczek
3.0
11.0
PKPK/11839.46
11481Hanna Łazarska
Jadwiga Roźniatowska
4.0
3.0
PKPK/11838.88
115107Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24738.26
11665Tadeusz Marut
Janusz Słonina
0.5
0.5
PKPK/11837.76
11729Zofia Dąbrowska
Zdzisław Sarliński
0.0
0.0
MPMP/4036.91
11872Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PKPK/11836.69
11990Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24731.70

Statystyka ośrodków...