Turniej na maksy

Wtorek, 9 lipca 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12765.5910
231Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
MAMA/6561.179
346Włodzimierz Kwiatkowski
Barbara Podgórska
12.0
5.0
WPWP/25461.039
416Ryszard Andrzejewski
Lutz Reichert
5.0
0.0
LB
NZ
LB/12760.188
522Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MAMA/6559.147
68Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29857.546
752Ryszard Białkiewicz
Krzysztof Galubiński
4.0
2.5
WPWP/25456.656
89Arkadiusz Poziemski
Janusz Pawlicki
3.0
5.0
DSDS/29856.315
950Ewa Knapik
Maciej Masłowski
5.0
2.5
WPWP/25455.374
1038Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4555.343
1125Leszek Pęcherzewski
Bolesław Krzewski
7.0
9.0
MAMA/6555.322
125Daniel Wojnarowicz
Jacek Wojnarowicz
3.0
11.0
DSDS/29855.282
1335Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4555.212
143Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29854.962
1536Ryszard Woliński
Józef Nastałek
12.0
4.0
MPMP/4554.772
1624Piotr Nowicki
Danuta Krupnik
5.0
7.0
MAMA/6554.702
1721Leszek Szeląg
Adam Amrozy
5.0
4.0
MAMA/6553.712
1849Wojciech Kaniewski
Zdzisław Wawrzyniak
4.0
4.0
WPWP/25452.612
1942Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.5
3.0
WPWP/25452.371
2048Jerzy Wilczek
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WPWP/25452.351
2134Wiesław Fecko
Władysław Uryga
11.0
3.0
MPMP/4551.681
224Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/29850.031
2339Hanna Sobczuk
Krystian Ostrowski
1.0
2.0
WPWP/25449.951
2418Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.0
2.5
LBLB/12749.621
252Andrzej Pliszczyński
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29849.561
2629Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MAMA/6549.17
2712Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
5.0
1.5
DSDS/29848.45
2815Franciszek Baszak
Grzegorz Kozieł
0.0
0.0
NZLB/12748.25
2940Maciej Wiliński
Jolanta Materniak
3.0
2.5
WPWP/25447.72
3030Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.5
1.0
MAMA/6547.51
316Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29846.78
327Wojciech Skonieczny
Dariusz Artmański
5.0
5.0
DSDS/29846.71
3332Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MAMA/6546.41
3410Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DSDS/29846.23
3541Janusz Kopras
Małgorzata Węglewska
4.0
2.0
WPWP/25445.84
3643Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/25445.64
3728Sylwester Sokół
Krzysztof Pietruszka
4.0
2.5
LD
MA
MA/6545.56
3826Tadeusz Gawroński
Jarosław Szczygieł
5.0
4.0
MAMA/6544.52
3947Jarosław Marczewski
Robert Ciesielski
2.5
2.5
WPWP/25444.00
4037Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MPMP/4543.56
4119Marian Buczkowski
Tadeusz Jakubowski
0.0
0.0
NZ
LB/12743.10
4245Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WPWP/25442.79
4327Roman Kiełkiewicz
Sławomir Krajewski
4.0
0.0
MA
 
MA/6542.43
4417Czesław Szymański
Zbigniew Kosiór
3.0
4.0
LBLB/12741.67
4513Stanisław Czuba
Tadeusz Każmierczak
0.0
0.0
NZLB/12741.60
4644Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/25441.55
4723Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
2.0
2.0
LD
MA
MA/6540.35
4833Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4539.44
491Stanisław Szuba
Marek Kubicki
5.0
0.5
DSDS/29839.07

Statystyka ośrodków...