Turniej na maksy

Czwartek, 4 lipca 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
190Franciszek Wnęk
Ludwik Piotrowski
2.0
9.0
ZPZP/35966.5413
27Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6763.6313
341Tomasz Stryszawski
Dariusz Motyl
9.0
1.5
MPMP/4060.8512
458Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4560.7412
568Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/4160.4511
622Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0

MA
MA/8860.1810
716Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPDS/9460.0410
863Marek Janota
Lidia Zarębińska
2.5
0.5
MAPM/4159.969
91Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6759.899
1075Aida Wójcik
Krzysztof Pawlikowski
2.0
1.5
OP
PM
PM/4159.718
1178Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPPM/4159.508
1255Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.5
MPMP/4558.797
1340Roman Urbański
Zbigniew Gruszecki
1.5
4.0
MPMP/40-0.3858.027
1444Piotr Stefanów
Robert Podsiadły
2.0
5.0
MPMP/4057.716
1547Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4057.375
1628Waldemar Rybka
Robert Rostek
5.0
4.0
MP
LU
MP/4057.165
1796Wiesław Adamowicz
Robert Kirlejza
2.5
0.0
ZP
ZP/35956.504
1862Marcin Radwański
Adam Rydz
1.5
3.0
MP
SW
PM/4156.144
1950Włodzimierz Wala
Jacek Klimczak
19.0
7.0
MPMP/4055.563
2018Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9455.383
212Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6754.793
2283Tomasz Kuś
Elżbieta Lis
7.0
2.0
SL
DS
PM/4154.533
2351Zbigniew Sagan
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MPMP/4054.043
2467Janusz Królikowski
Mariola Miklaszewska
2.5
1.0
MAPM/4153.993
2570Piotr Błoch
Wacław Kryński
0.0
1.0
MAPM/4153.713
266Zdzisław Malkiewicz
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DSDS/6753.692
2742Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMP/4053.682
2887Bogdan Szczepański
Kazimierz Sobolewski
0.0
0.0
ZP/35953.542
2914Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/9453.332
3021Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8853.252
3127Halina Święch
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/4053.172
3220Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8852.992
3364Janina Czaja-Kozioł
Mariusz Jażdżewski
0.0
0.5
OP
PM
PM/4152.542
3472Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4152.292
3536Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4051.382
3681Jacek Kowalewski
Marek Surmiak
2.5
5.0
MA
MP
PM/4151.231
3732Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4051.191
3871Jolanta Matusiak
Ewa Machnik
2.0
2.5
MA
SW
PM/4151.031
3957Stanisław Drużkowski
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4550.771
4025Jakub Milkamanowicz
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
WMMA/8850.741
4180Marek Śliwka
Janusz Kuśmierczyk
2.0
3.0
OPPM/4150.651
424Bohdan Mazur
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6750.461
4335Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4050.241
4492Jan Czajkowski
Zdzisław Sewruk
4.0
0.0
ZP
ZP/35950.171
4529Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4049.961
4633Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/4049.901
4734Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
2.0
2.5
MPMP/4049.90
4874Józef Trytek
Piotr Kowalewski
0.0
1.5
MP
PM
PM/4149.84
4960Janusz Strześniewski
Teresa Roszkowska-Śliź
1.0
1.0
KP
MA
PM/4149.74
5088Kazimierz Kłys
Marek Leś
1.0
1.0
ZPZP/35949.57
5111Andrzej Suchodolski
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/6749.50
5295Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/35949.32
5394Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZP/35949.17
5438Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.5
2.5
MPMP/4049.05
558Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6748.71
5676Tatiana Verkhos
Stanisław Ciach
4.0
4.0
MA
OP
PM/4148.46
5719Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
3.0
WMMA/8848.35
5861Katarzyna Brewińska
Ewa Krakówka
0.0
2.0
MA
KP
PM/4148.25
5984Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KPPM/4148.22
6065Jerzy Górecki
Janusz Zajączkowski
6.0
0.5
GER
DS
PM/4147.90
6130Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4047.07
625Dariusz Artmański
Jan Sadowski
5.0
4.0
DSDS/6746.95
6339Marcin Wilczyński
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4046.89
6448Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MPMP/4046.88
6543Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4046.59
6682Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZPPM/4146.55
6746Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MPMP/4046.27
6854Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.14
693Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/6746.09
7073Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
1.5
1.5
MAPM/4145.94
7117Zenon Szanfisz
Andrzej Hołówko
2.0
1.0
DSDS/9445.81
7259Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
4.0
1.5
KPPM/4145.78
7353Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4545.69
7477Janina Kalinowska
Marek Radowski
0.0
6.0
MA
GER
PM/4144.33
7545Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4044.27
7615Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DSDS/9444.10
7766Tamara Cesarz
Andrzej Łodziński
1.0
1.0
MAPM/4143.29
7823Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8843.10
7912Sławek Robel
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
KP
DS
DS/6743.06
8024Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8841.38
8113Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSDS/9441.34
8231Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4039.79
8369Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
1.5
1.5
MAPM/4139.64
8479Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLPM/4139.44
8537Zofia Dąbrowska
Eugeniusz Wasilewski
0.0
0.0
MPMP/4039.32
8656Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MPMP/4537.87
8793Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35937.87
8886Małgorzata Janiszewska
Jerzy Radzymiński
0.0
0.0
MA
KP
PM/4137.36
8989Bolesław Aleksandrowicz
Leszek Pietroń
1.5
0.0
ZP
ZP/35937.32
909Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6734.15
9149Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4032.22

Statystyka ośrodków...