Turniej na maksy

Wtorek, 2 lipca 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KPKP/29568.0110
241Janina Czaja-Kozioł
Krzysztof Pawlikowski
0.0
1.5
OP
PM
PM/4164.8210
338Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/4163.129
428Jacek Zając
Stanisław Waśko
11.0
9.0
MPMP/4562.579
58Wiktor Mieszczanowicz
Janusz Zajączkowski
3.0
3.0
DSDS/13661.968
632Elżbieta Lis
Tomasz Kuś
2.0
7.0
DS
SL
PM/4161.828
737Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAPM/4160.127
862Jerzy Rodziewicz
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/25459.596
91Edward Neuburger
Stanisław Gołdyn
0.5
2.0
DSDS/13659.506
1070Barbara Podgórska
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/25458.915
1171Barbara Łukaszewska
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WPWP/25456.675
1255Maria Ewertowska
Janina Błażuk
1.5
1.5
PMPM/4156.054
1316Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/29554.904
1452Marek Radowski
Krzysztof Ziewacz
6.0
5.0
GER
MP
PM/4154.813
1513Aleksandra Romańska
Andrzej Kita
0.0
1.0

KP
KP/29554.663
162Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13654.222
1717Przemysław Kita
Ewa Kita
2.5
2.5
KPKP/29553.982
1848Mariola Miklaszewska
Marek Jefremienko
1.0
0.5
MAPM/4153.962
1960Marek Surmiak
Jacek Kowalewski
5.0
2.5
MP
MA
PM/4153.562
2068Jarosław Marczewski
Robert Ciesielski
2.5
2.5
WPWP/25453.222
2119Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.5
KPKP/29553.132
2274Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.5
WPWP/25453.022
239Piotr Zborowski
Edward Szafraniec
1.5
11.0
DSDS/13652.912
2426Ryszard Woliński
Józef Nastałek
12.0
4.0
MPMP/4552.522
2564Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/25452.112
2634Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KPPM/4151.872
2759Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
3.0
2.0
OPPM/4151.811
2827Wiesław Fecko
Roman Maceluch
11.0
11.0
MPMP/4551.781
2969Zdzisław Wawrzyniak
Wiesław Rakowski
4.0
1.0
WPWP/25451.621
3050Wacław Kryński
Janusz Królikowski
1.0
2.5
MAPM/4151.191
3147Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
4.0
1.5
KPPM/4151.131
3231Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZPPM/4151.021
3342Stanisław Ciach
Andrzej Piesiewicz
4.0
5.0
OP
MA
PM/4150.851
3423Andrzej Ciechacki
Jacek Kostrzewski
1.5
1.5
KPKP/29550.801
3530Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4550.381
3615Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29550.371
3754Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLPM/4149.77
3820Mirosław Jackiewicz
Janusz Chojnowski
1.0
1.0
KPKP/29549.33
3940Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
1.5
1.5
MAPM/4149.32
4045Tatiana Verkhos
Marek Janota
4.0
2.5
MAPM/4149.21
4161Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WPWP/25448.87
4272Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
2.5
1.0
WPWP/25448.56
4322Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
0.5
KPKP/29547.92
4456Andrzej Żylis
Piotr Kowalewski
1.0
1.5
PMPM/4147.62
4567Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/25447.58
464Zbigniew Buciuto
Józef Wiese
3.0
5.0
DSDS/13647.03
4735Ewa Krakówka
Piotr Błoch
2.0
0.0
KP
MA
PM/4146.83
4836Aida Wójcik
Olga Jackiewicz
2.0
1.5
OP
WP
PM/4146.61
4957Lidia Zarębińska
Janusz Strześniewski
0.5
1.0
MA
KP
PM/4146.55
507Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.5
DSDS/13646.49
5151Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MAPM/4146.15
5249Marcin Radwański
Józef Trytek
1.5
0.0
MPPM/4146.10
5310Zdzisław Klimczak
Bogdan Sadowski
4.0
1.5
DSDS/13645.94
5444Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPPM/4145.93
5553Jerzy Górecki
Janusz Zajączkowski
6.0
0.5
GER
DS
PM/4145.76
563Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
3.0
DSDS/13645.67
5758Teresa Roszkowska-Śliź
Jerzy Radzymiński
1.0
0.0
MA
KP
PM/4145.53
5829Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.5
MPMP/4545.30
5912Andrzej Łoziński
Jan Siwczyński
2.0
2.0
KPKP/29545.16
6025Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4543.45
615Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
0.5
0.5
DSDS/13643.38
18Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29543.38
6311Marian Piasecki
Bolesław Radko
1.5
2.0
KPKP/29543.32
646Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13642.89
6546Ewa Machnik
Krystyna Widerska
2.5
5.0
SW
PM
PM/4142.31
6665Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/25441.33
6739Elżbieta Brewińska
Adam Rydz
0.5
3.0
MA
SW
PM/4140.78
6843Tamara Cesarz
Andrzej Łodziński
1.0
1.0
MAPM/4139.59
6963Hanna Utecht
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/25439.43
7066Janusz Kopras
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/25436.95
7133Katarzyna Brewińska
Jolanta Matusiak
0.0
2.0
MAPM/4135.80
7221Bernard Kolas
Stanisław Młodziankiewicz
0.0
0.0
KP/29535.05

Statystyka ośrodków...