Turniej na maksy
Poniedziałek, 1 lipca 2019
Wyniki z 22 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
281
Jerzy Nowak
Jacek Zalewski
13.0
7.0
WP
WP/244
63.36
33
7
279
Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/244
61.40
31
8
263
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WP
WP/244
61.39
31
15
257
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
60.09
27
36
260
Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WP
WP/244
57.34
18
55
261
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WP
WP/244
56.12
9
56
268
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WP
WP/244
56.08
9
65
282
Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
LB
WP
WP/244
55.24
7
70
269
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/244
54.57
6
76
277
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WP
WP/244
54.36
6
80
274
Paweł Marek
Paweł Fiebig
4.0
2.5
WP
WP/244
54.13
6
81
264
Andrzej Kędzierski
Andrzej Proniewicz
5.0
4.0
WP
WP/244
54.05
6
108
266
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WP
WP/244
52.41
4
115
278
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/244
51.94
3
138
280
Grzegorz Świąder
Kajetan Gościański
0.0
2.0
WP
WP/244
50.94
1
147
283
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WP
WP/244
50.68
151
259
Hieronim Nowacki
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/244
50.29
168
285
Krzysztof Galubiński
Bartosz Kaczmarek
2.5
4.0
WP
WP/244
49.06
184
256
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/244
48.17
185
276
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WP
WP/244
48.10
202
265
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WP
WP/244
47.03
210
267
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
46.61
227
275
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/244
45.15
229
271
Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
1.5
1.5
WP
WP/244
44.92
232
270
Hanna Kempka
Aleksandra Klupś
0.0
0.0
NZ
WP/244
44.49
252
255
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
42.56
258
284
Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WP
WP/244
41.94
260
262
Henryk Duszyński
Tomasz Kuchta
5.0
0.5
WP
WP/244
41.69
269
273
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/244
40.23
279
272
Jacek Płoszyński
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WP
WP/244
38.01
291
258
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WP
WP/244
27.60
Statystyka ośrodków...