Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 czerwca 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
136Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PKMP/13779.4811
268Andrzej Aleksandrzak
Adam Pigulski
15.0
3.0
WP
DS
WP/3003.6064.7411
367Adrian Bakalarz
Maria Niklaus
7.0
1.0
SL
WP
WP/30057.7910
437Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/13757.669
56Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/6746.029
618Wojciech Bartnik
Włodzimierz Fabjański
0.0
0.5
MAMA/28238.618
750Paweł Fiebig
Witold Szczepaniak
2.5
5.0
WPWP/2442.4038.178
813Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
3.0
3.0
MAMA/28237.597
931Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/28234.437
1059Jakub Zarzycki
Kajetan Siebieszuk
0.0
0.0
PMWP/30033.506
1125Bronisław Kamiński
Ryszard Karwat
3.0
2.0
MAMA/28232.565
1244Krzysztof Janecki
Andrzej Grześko
2.0
1.0
WPWP/2442.4032.005
1361Adam Zalwowski
Aleks Bukat
1.5
2.0
WP
DS
WP/300-0.5629.034
1416Beata Madej
Andrzej Reda
3.0
1.5
SL
MA
MA/28227.484
1542Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/13725.423
1623Mariusz Mączewski
Feliks Czechowski
2.0
2.0
MAMA/28224.843
1758Wiktor Chałupniczak
Kornelia Kołodziejska
1.0
0.0
WP
PM
WP/3003.6024.703
1854Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.5
2.5
WPWP/2442.4023.102
1922Alina Radlińska
Iwona Klorek
0.0
0.5

MA
MA/28222.982
2056Lidia Gapińska
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/2442.4021.642
215Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6720.312
229Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/6718.812
2326Franciszek Włodarski
Mieczysław Panfil
0.0
0.0
MA/28218.612
2447Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2442.4016.902
2514Roland Balicki
Mieczysław Hauswirt
0.0
1.0

MA
MA/28216.832
267Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6715.472
2771Władysław Walicki
Józef Bugajewski
1.5
1.5
LD
WP
WP/30011.962
284Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/67-1.0011.611
2963Kajetan Gościański
Karol Maćkowiak
2.0
1.5
WPWP/3009.251
3012Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/676.011
3132Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5

MA
MA/2825.571
3251Hanna Kempka
Robert Kempka
0.0
0.0
NZWP/2442.405.011
3364Alicja Kaczmarek
Grzegorz Świąder
1.0
0.0
WPWP/3003.603.871
3428Jacek Musiał
Edward Krusiewicz
3.0
7.0
MAMA/2823.111
352Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/672.731
3643Ryszard Paluczek
Zbyszko Paluczek
0.0
5.0
NZ
WP
WP/2442.401.481
3721Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
1.5
2.0
MAMA/2820.94
381Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/670.67
3965Michalina Krysiak
Arkadiusz Czarkowski
1.0
0.0
PMWP/300-4.55
4048Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.5
WPWP/2442.40-6.92
4170Fryderyk Józefowski
Łukasz Józkowiak
1.0
1.5
WPWP/3003.60-7.14
4255Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/2442.40-7.33
4369Małgorzata Bielińska
Stefan Chałupniczak
1.5
0.0
LD
WP
WP/300-0.56-8.36
4433Mirosława Swoboda
Poniatowska
1.5
0.0
MA
MA/282-9.35
4539Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/137-9.63
4657Ewa Morawska
Maria Banaszkiewicz
1.5
1.5
WPWP/300-10.27
4752Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jacek Melcer
7.0
5.0
WPWP/2442.40-10.41
4827Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Janina Orłowska
1.5
1.5
MAMA/282-10.62
4917Janusz Szymański
Andrzej Jaklewicz
1.0
0.0
MA
MA/282-12.84
5015Ilona Ziółkowska
Joanna Serwatowska
1.0
1.5
MAMA/282-13.07
5119Anna Zalewska
Jacek Jeleński
1.0
1.0
MAMA/282-15.00
5262Włodzimierz Krysztofczyk
Wojciech Paupa
9.0
0.0
LD
PM
WP/3003.60-15.46
5353Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/2442.40-17.89
5434Tomasz Gellert
Zdzisław Pietruszewski
1.5
1.5
MAMA/282-18.02
5574Magdalena Pawlak
Jakub Nawrocki
0.5
1.5
WPWP/3003.60-22.00
5611Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-25.83
5746Roman Wojciechowski
Alina Wojcieszyńska
1.5
0.0
WP
NZ
WP/2442.40-26.14
5829Krystyna Biernat
Teresa Rogoźnicka
0.0
0.0
MAMA/282-27.14
5938Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/137-27.74
608Jan Sadowski
Dariusz Artmański
4.0
5.0
DSDS/67-1.00-29.42
6135Marian Kloch
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/137-29.49
6266Mateusz Tomaszewski
Justyna Zielniewicz
0.5
0.5
WPWP/3003.60-32.04
6310Anna Jankowska
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/67-32.34
643Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/67-36.05
6545Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2442.40-38.39
6672Julia Bojanowska
Zofia Duda
1.5
1.5
LDWP/3003.60-42.76
6741Zbigniew Szkołut
Stefan Bentkowski
5.0
1.5
MPMP/137-46.68
6820Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/282-48.76
6924Witold Starkiewicz
Jerzy Kotowski
2.0
2.0
MAMA/282-48.90
7040Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/137-49.02
7130Adam Kowalczyk
Adam Olbrychowski
0.0
0.0
MAMA/282-59.85
7260Maksymilian Zarzycki
Karol Heimrath
0.5
0.0
LD
PM
WP/3003.60-61.00

Statystyka ośrodków...