Turniej na maksy
Środa, 26 czerwca 2019
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
46
Włodzimierz Wala
Piotr Stopa
19.0
13.0
MP
MP/40
61.42
17
7
54
Maria Krasowska
Marian Czopek
5.0
7.0
MP
MP/40
60.47
15
8
42
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MP
MP/40
60.40
14
11
27
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
59.32
13
15
64
Marcin Krawczyk
Jacek Kalinowski
12.0
7.0
MP
MP/40
57.49
11
18
49
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
9.0
4.0
MP
MP/40
56.94
9
25
26
Marcin Wilczyński
Jacek Gurgul
5.0
5.0
MP
MP/40
56.22
6
29
61
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
1.5
2.0
MP
MP/40
55.60
4
32
59
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MP
MP/40
55.44
4
33
56
Aleksander Jezioro
Mirosław Sady
21.0
12.0
MP
MP/40
55.41
4
36
63
Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0
MP
MP/40
54.94
3
39
44
Waldemar Rybka
Grzegorz Superson
5.0
12.0
MP
MP/40
54.56
3
40
25
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
MP/40
54.52
3
48
62
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
52.80
2
50
45
Magdalena Lankosz
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MP
MP/40
52.64
2
54
28
Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
4.0
9.0
MP
MP/40
51.88
2
57
34
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
51.73
1
60
50
Aleksandra Talaczek
Adam Brodowski
2.0
2.0
MP
MP/40
51.51
1
61
23
Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MP
MP/40
51.25
1
62
53
Aleksandra Byra
Przemysław Kurzak
2.5
3.0
MP
MP/40
51.14
1
64
57
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
50.84
1
66
37
Piotr Szewczyk
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
50.60
1
74
58
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/40
49.40
78
38
Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
5.0
9.0
MP
MP/40
48.62
79
33
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MP
MP/40
48.35
80
47
Marek Adamczyk
Józef Barczyk
7.0
7.0
MP
MP/40
48.34
83
41
Marek Kiepura
Adam Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
48.06
87
31
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
1.5
3.0
MP
MP/40
47.38
91
43
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
47.10
92
32
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
46.87
95
30
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MP
MP/40
46.13
96
39
Patryk Mrukot
Piotr Wzorek
1.5
3.0
MP
MP/40
46.12
101
60
Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
45.21
103
48
Zbigniew Przeginiak
Andrzej Borek
4.0
5.0
MP
MP/40
44.69
108
24
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
4.0
5.0
MP
MP/40
43.64
111
55
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
42.80
112
36
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
13.0
MP
MP/40
42.76
116
52
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MP
MP/40
42.17
120
40
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
4.0
MP
MP/40
41.81
121
51
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MP
MP/40
41.55
131
29
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MP
MP/40
37.39
134
35
Aleksander Barylak
Kamil Chełminiak
0.5
0.0
MP
MP/40
31.80
Statystyka ośrodków...