Turniej na maksy
Środa, 19 czerwca 2019
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
13
Ryszard Sakowicz
Marcin Sakowicz
18.0
1.0
LB
LB/127
68.20
22
2
3
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
64.32
22
3
15
Czesław Szymański
Zbigniew Kosiór
3.0
4.0
LB
LB/127
62.70
21
4
127
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MA
PM/41
62.69
21
5
72
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
9.0
11.0
SL
DS
MP/40
62.03
20
6
128
Bernard Jadczak
Andrzej Biliński
9.0
0.0
DS
MP
PM/41
61.87
19
7
119
Bogdan Grzelak
Piotr Wróblewski
5.0
2.5
WP
MA
PM/41
61.60
19
8
37
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MA
MA/62
61.37
18
9
65
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
60.85
18
10
90
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/40
60.49
17
11
141
Józef Sordyl
Tomasz Kuś
5.0
7.0
SL
PM/41
60.15
17
12
166
Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WP
WP/247
59.46
16
13
41
Janusz Wawrowski
Józef Lechman
4.0
0.0
MA
MA/62
59.12
16
14
51
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
59.01
15
15
168
Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
12.0
WP
WP/247
58.88
15
16
31
Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MA
MA/361
58.77
14
17
115
Dariusz Kulpiński
Jerzy Rybarski
9.0
2.5
PK
PK/118
58.48
14
18
151
Janusz Suszczyński
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WP
WP/247
58.48
13
19
158
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WP
WP/247
57.88
13
20
85
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MP
MP/40
57.38
12
21
101
Tomasz Twaróg
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
MP
PK
PK/118
57.30
12
22
9
Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LB
LB/127
57.21
11
23
64
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
57.05
11
24
94
Leszek Garbacik
Zdzisław Lech
5.0
0.0
PK
PK/118
56.97
10
25
43
Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
2.0
4.0
MA
MA/62
56.88
10
26
47
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
56.77
9
27
135
Mariusz Bakalarski
Jadwiga Bakalarska
2.0
2.0
SL
LB
PM/41
56.74
9
28
130
Krystyna Goreń
Jadwiga Nycz
1.0
1.0
MA
PM/41
56.65
8
29
108
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
56.48
8
30
102
Wincenty Chmiel
Marian Górecki
5.0
5.0
PK
PK/118
56.33
7
31
82
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
56.31
7
32
156
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WP
WP/247
56.10
6
33
61
Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/40
55.83
6
34
159
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
4.0
4.0
WP
WP/247
55.79
5
35
11
Łukasz Wieczorek
Ryszard Szkwarek
3.0
2.0
LB
LB/127
55.61
5
36
18
Marek Marciniak
Ryszard Andrzejewski
4.0
5.0
LB
LB/127
55.43
5
37
63
Włodzimierz Wala
Piotr Stopa
19.0
13.0
MP
MP/40
55.22
5
38
103
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
5.0
5.0
PK
PK/118
55.19
5
39
33
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
4.0
12.0
MA
MA/62
54.94
4
40
39
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/62
54.94
4
41
59
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
54.77
4
42
146
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WP
WP/247
54.64
4
43
117
Alicja Pers
Zbigniew Kozerski
1.0
1.5
MA
PM/41
54.51
4
44
5
Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
4.0
2.5
DS
DS/72
54.35
4
45
122
Małgorzata Węglewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.0
WP
SW
PM/41
54.31
4
46
78
Marcin Wilczyński
Jacek Kalinowski
5.0
7.0
MP
MP/40
53.78
4
47
83
Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MP
MP/40
53.71
4
48
154
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
5.0
WP
WP/247
53.59
4
49
131
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LB
PM/41
53.58
4
50
148
Andrzej Kędzierski
Małgorzata Zielonacka
5.0
2.5
WP
WP/247
53.41
4
51
27
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
MA/361
53.33
3
52
150
Eugeniusz Dota
Maciej Masłowski
2.5
2.5
WP
WP/247
53.28
3
53
29
Dariusz Węgrowicz
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MA
MA/361
53.19
3
54
70
Piotr Bizoń
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
WP
MP
MP/40
52.82
3
55
12
Sebastian Rawlik
Stanisław Kotas
3.0
5.0
LB
LB/127
52.68
3
56
100
Mariusz Kozaczyński
Stanisław Zych
7.0
5.0
PK
PK/118
52.60
3
57
53
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
1.5
9.0
MP
MP/40
52.56
3
58
93
Tomasz Ukraiński
Tomasz Jędrzejek
12.0
4.0
PK
PK/118
52.34
3
59
14
Ludwik Dancewicz
Tadeusz Każmierczak
0.0
0.0
NZ
LB/127
52.22
3
60
137
Marek Janota
Ryszard Pietrzak
2.5
1.5
MA
PM/41
52.01
3
61
4
Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DS
DS/72
52.00
3
62
71
Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MP
MP/40
51.80
2
63
98
Leszek Jarosz
Waldemar Kaszuba
4.0
3.0
PK
PK/118
51.79
2
64
152
Jan Borychowski
Włodzimierz Kwiatkowski
13.0
12.0
WP
WP/247
51.43
2
65
129
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Krzysztof Wierzbicki
0.0
0.0
MA
PM/41
51.33
2
66
124
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
PM/41
51.09
2
67
68
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/40
50.97
2
68
74
Maria Krasowska
Leszek Faber
5.0
4.0
MP
MP/40
50.92
2
69
110
Janusz Jarząbek
Józef Wrona
5.0
5.0
PK
PK/118
50.88
2
70
142
Aida Wójcik
Leszek Popiel
2.0
1.5
OP
MA
PM/41
50.85
2
71
44
Krzysztof Hordyński
Andrzej Miszewski
3.0
18.0
MA
MA/62
50.78
2
72
125
Petra Herr
Heinrich Manz
6.0
6.0
GER
PM/41
50.53
2
73
86
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MP
MP/40
50.50
1
74
109
Jerzy Włoch
Jerzy Puchała
3.0
5.0
PK
PK/118
50.46
1
75
79
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
50.33
1
76
40
Marian Stupkiewicz
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MA
MA/62
50.23
1
77
95
Hieronim Furman
Tadeusz Przybyło
9.0
9.0
PK
PK/118
50.18
1
78
136
Janina Czaja-Kozioł
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
OP
MP
PM/41
49.89
1
79
89
Stanisław Mierzwa
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
49.87
1
80
50
Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
4.0
9.0
MP
MP/40
49.85
1
81
25
Janusz Królikowski
Robert Głowacki
2.5
13.0
MA
MA/361
49.80
1
82
133
Dorota Staroń
Włodzimierz Staroń
6.0
6.0
GER
PM/41
49.77
1
83
58
Maciej Mąka
Marek Filipowski
7.0
12.0
MP
MP/40
49.75
1
84
147
Henryk Duszyński
Andrzej Zielonacki
5.0
2.0
WP
WP/247
49.52
85
106
Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
2.5
PK
PK/118
49.49
86
113
Mieczysław Sipowicz
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PK
PK/118
49.46
87
162
Tadeusz Dziadykiewicz
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WP
WP/247
49.45
88
49
Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MP
MP/40
49.42
89
97
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
5.0
PK
PK/118
49.40
90
22
Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.0
2.5
LB
LB/127
49.34
91
120
Ewa Neuman
Jerzy Wilczek
10.0
3.0
GER
WP
PM/41
49.18
92
60
Kazimierz Latawiec
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MP
MP/40
49.18
93
139
Elżbieta Brewińska
Grzegorz Bettin
0.5
0.0
MA
PM/41
49.16
94
38
Stefan Knothe
Krzysztof Waśniewski
9.0
7.0
MA
MA/62
49.10
95
2
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
48.98
96
96
Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PK
PK/118
48.53
97
107
Bogusław Kruczek
Zdzisław Baryła
11.0
4.0
PK
PK/118
48.49
98
76
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MP
MP/40
48.20
99
75
Marian Czopek
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
48.10
100
160
Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WP
WP/247
48.10
101
54
Rafał Synowiec
Piotr Dziedzic
9.0
1.5
MP
MP/40
48.10
102
17
Wojciech Felsztyński
Wacław Kaczmarek
1.5
0.0
LB
LB/127
48.03
103
36
Waldemar Putz
Mariusz Łasiewicki
5.0
4.0
MA
MA/62
48.01
104
24
Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
47.87
105
1
Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
5.0
5.0
DS
DS/72
47.74
106
67
Piotr Stefanów
Bogusław Wardzała
2.0
7.0
MP
MP/40
47.62
107
77
Rafał Śmiałek
Tomasz Stryszawski
5.0
9.0
MP
MP/40
47.56
108
153
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WP
WP/247
47.35
109
69
Tadeusz Garbacik
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
47.23
110
134
Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
1.5
DS
PM/41
47.22
111
111
Janusz Szeremeta
Jerzy Góralczyk
4.0
5.0
PK
PK/118
47.16
112
155
Maria Tomczewska
Ewa Knapik
7.0
5.0
PM
WP
WP/247
47.10
113
80
Aleksandra Talaczek
Anna Burda
2.0
2.5
MP
MP/40
46.94
114
84
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
46.85
115
144
Janusz Wieczorek
Krystyna Marson
2.0
0.0
MA
PM
PM/41
46.77
116
99
Tomasz Magryś
Jan Kadula
2.0
12.0
PK
PK/118
46.54
117
57
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
46.53
118
8
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DS
DS/72
46.36
119
104
Marek Pietraszek
Robert Kwiatkowski
18.0
4.0
PK
PK/118
46.13
120
48
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
MP/40
46.11
121
118
Joanna Jakubowska
Irena Wilczyńska
0.0
1.0
MA
PM/41
45.94
122
28
Magdalena Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/361
45.74
123
138
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.0
1.0
MA
PM/41
45.69
124
42
Julia Komorowska
Andrzej Kondeja
0.0
13.0
PM
MA
MA/62
45.63
125
16
Tadeusz Zwoliński
Czesław Niewiarowski
2.0
2.5
LB
LB/127
45.57
126
91
Jerzy Pasich
Tytus Bisping
7.0
7.0
MP
MP/40
45.53
127
163
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WP
WP/247
45.53
128
26
Jerzy Olszewski
Jan Jaworski
2.0
1.0
MA
MA/361
45.42
129
164
Janusz Kopras
Wojciech Witkowski
4.0
2.5
WP
WP/247
45.40
130
20
Czesław Plachimowicz
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LB
LB/127
45.36
131
7
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
45.35
132
161
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
45.31
133
88
Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MP
MP/40
45.29
134
105
Władysław Chodziński
Bogusław Surowiec
7.0
5.0
PK
PK/118
45.25
135
62
Andrzej Borek
Marek Heichel
5.0
4.0
MP
MP/40
45.09
136
126
Sylwester Smoluchowski
Lidia Smoluchowska
12.0
0.0
MA
PM/41
44.95
137
23
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/127
44.87
138
157
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
44.74
139
167
Marek Janik
Roman Mączkowski
5.0
4.0
WP
WP/247
44.43
140
92
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
44.41
141
114
Robert Przybyło
Wojciech Paszko
7.0
7.0
PK
PK/118
44.33
142
81
Szymon Superson
Bartosz Bunar
2.5
2.5
MP
MP/40
44.26
143
87
Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
12.0
0.5
MP
MP/40
43.92
144
30
Waldemar Gawin
Marek Ciszewski
0.0
0.0
MA/361
43.74
145
55
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
2.0
1.5
MP
MP/40
43.25
146
73
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
2.0
MP
MP/40
43.05
147
123
Janina Kalinowska
Bogdan Lipiński
0.0
1.5
MA
ZP
PM/41
42.43
148
19
Grzegorz Kozieł
Lutz Reichert
0.0
0.0
NZ
LB/127
42.32
149
34
Agnieszka Jonczyk
Jerzy Jodełka
3.0
5.0
MA
MA/62
41.98
150
66
Adam Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
41.38
151
52
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
41.31
152
35
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MA
MA/62
41.10
153
165
Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
5.0
WP
WP/247
41.03
154
6
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
40.90
155
145
Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.5
3.0
WP
WP/247
40.06
156
132
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
1.0
0.5
MA
PM/41
39.22
157
149
Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WP
WP/247
39.06
158
121
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA
PM/41
38.80
159
116
Jan Porada
Jan Rusin
5.0
5.0
PK
PK/118
38.43
160
56
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
38.12
161
143
Jacek Kowalewski
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
MA
MP
PM/41
37.97
162
112
Tadeusz Dańczak
Jadwiga Żulińska
1.0
2.0
PK
PK/118
37.80
163
21
Halina Grześkowiak
Maria Skowron
1.5
2.5
LB
LB/127
36.99
164
45
Tomasz Kozłowski
Piotr Guzik
3.0
1.5
MA
MA/62
35.92
165
10
Marian Buczkowski
Tadeusz Jakubowski
0.0
0.0
NZ
LB/127
35.75
166
140
Barbara Krasuska
Anita Michnowska
0.0
0.0
MA
PM/41
35.11
Statystyka ośrodków...