Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 13 czerwca 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
121Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6070.4913
274Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/29249.5613
352Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4045.6312
470Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/2523.6042.5711
541Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/2472.4036.6611
61Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/723.6034.2310
751Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24733.409
832Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/12030.589
938Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/12030.548
1072Ryszard Olenderek
Jan Kuczera
12.0
7.0
WPWP/29230.157
1166Jan Matuszewski
Edward Korzeniowski
5.0
0.0
WP
WP/2523.6028.967
1233Tadeusz Grewling
Franciszek Szklennik
2.5
0.5
WPWP/12028.736
138Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/723.6028.475
1442Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
11.0
WPWP/24726.315
1516Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5825.994
1618Kazimierz Puczyński
Janusz Pietrzak
13.0
5.0
MAMA/5824.713
1771Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/29224.043
1877Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/29222.233
1928Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PKMP/1373.6022.193
2046Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24720.743
2162Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/2523.6020.213
227Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.6019.642
2322Ziemowit Sacha
Maciej Prokuszki
1.0
3.0
MPMP/13719.092
2447Franciszek Rychlik
Michał Frączek
0.5
1.5
MAWP/2472.4016.092
2560Janusz Przybysz
Waldemar Kożuchowski
9.0
4.0
WPWP/2523.6015.552
269Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
DSDS/723.6013.942
2775Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
3.0
4.0
DSWP/29213.672
2823Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.6011.432
2935Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12010.282
303Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/723.609.092
3148Andrzej Grześko
Ryszard Paluczek
1.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.408.691
3267Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/2523.608.511
3369Jerzy Schedler
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/2523.608.371
3439Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/2477.171
3513Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/586.981
3614Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/586.371
3711Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/724.811
385Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.603.011
3949Bogdan Świątek
Krzysztof Buzała
12.0
5.0
WPWP/2472.23
4050Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/2472.40-0.66
4120Zbigniew Szkołut
Stefan Bentkowski
5.0
1.5
MPMP/1373.60-0.74
4226Krzysztof Ziewacz
Waldemar Guła
5.0
5.0
MPMP/1373.60-1.90
4337Andrzej Kot
Janusz Jędrzejewski
2.5
5.0
WPWP/120-2.20
4431Bogusław Barański
Radzisław Oczkowicz
4.0
5.0
WPWP/120-5.74
4558Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.40-6.74
4665Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
1.0
WPWP/2523.60-7.46
4729Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
9.0
MA
MP
MP/1373.60-7.51
484Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DSDS/723.60-7.99
4957Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
4.0
WPWP/2472.40-8.37
5055Lidia Gapińska
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WPWP/2472.40-8.77
5168Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/2523.60-9.32
5240Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/2472.40-10.40
5373Stanisław Adamek
Daniel Mrugała
1.5
0.5
WPWP/292-10.51
5410Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/723.60-11.40
5519Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MPMP/1373.60-13.41
5653Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.5
2.0
WPWP/2472.40-13.94
5724Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/1373.60-14.49
5861Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
1.0
1.5
WPWP/2523.60-14.52
596Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/723.60-16.83
6034Marta Smętek
Wiesław Sierzchuła
0.5
3.0
WPWP/120-17.30
6180Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
4.0
 
DS
WP/292-18.71
6263Rafał Junik
Józef Malinowski
7.0
1.5
WPWP/2523.60-20.75
6345Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/2472.40-22.09
6415Andrzej Izwantowski
Piotr Józefaciuk
3.0
3.0
MAMA/58-23.14
6525Sławomir Reising
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/1373.60-24.44
6643Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/2472.40-24.60
6730Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/1373.60-24.70
6854Zygfryd Banecki
Piotr Biderman
4.0
4.0
WPWP/2472.40-27.51
6978Włodzimierz Ofierski
Grzegorz Więcek
1.5
3.0
WP
DS
WP/292-33.84
7064Andrzej Małdziński
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/252-36.11
7179Jerzy Ofierski
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.5
DSWP/292-36.43
7276Anna Filipiak
Roman Wiertelak
0.0
0.0
WP/292-40.15
7317Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/58-40.91
742Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-40.98
7544Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.0
WPWP/247-42.63
7636Ryszard Fryska
Stanisław Kinal
1.5
0.0
WP
WP/120-74.90

Statystyka ośrodków...