Turniej na maksy

Środa, 12 czerwca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
191Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24768.1116
272Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/24765.1016
314Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
2.0
7.0
MAMA/5563.9815
41Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
13.0
5.0
MAMA/36163.8614
538Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4061.7814
693Bogdan Świątek
Marek Szukała
12.0
19.0
WPWP/24760.6613
736Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4060.0212
852Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
MPMP/4059.2912
992Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24758.6111
1087Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24758.5710
1148Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4058.2610
128Jerzy Stanaszek
Dariusz Węgrowicz
0.0
5.0

MA
MA/36158.109
1353Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MPMP/4057.989
1473Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24757.538
77Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24757.538
1651Jacek Kalinowski
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4056.917
176Waldemar Gawin
Marek Ciszewski
0.0
0.0
MA/36156.846
1875Andrzej Kędzierski
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24756.735
1923Witold Stachnik
Aleksander Krych
9.0
7.0
MAMA/5556.095
2064Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MPMP/4055.814
2147Marek Orłowicz
Wojciech Strzemecki
3.0
21.0
MP
MA
MP/4055.704
2213Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
15.0
5.0
MAMA/5555.654
2339Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4055.573
2412Tomasz Wolfke
Lech Sadoś
2.0
12.0
MAMA/5555.453
2595Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24754.653
2678Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WPWP/24754.533
2750Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/4053.903
283Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/36153.683
2955Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4053.423
3028Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
4.0
9.0
MPMP/4053.103
3171Włodzimierz Kwiatkowski
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24753.083
3222Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/5553.042
3362Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4052.982
3415Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MAMA/5552.722
3568Wit Klapper
Marcin Wilczyński
21.0
5.0
SL
MP
MP/4052.562
3666Maksymilian Chodacki
Mariusz Kraśnicki
9.0
9.0
SL
LD
MP/4052.442
3796Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
3.0
2.0
WPWP/24752.402
3867Aleksandra Byra
Piotr Wzorek
2.5
3.0
MPMP/4052.052
3969Eugeniusz Dota
Maciej Masłowski
2.5
2.5
WPWP/24752.002
4054Magdalena Lankosz
Marian Czopek
9.0
7.0
MPMP/4051.582
4145Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/4051.541
4217Jerzy Małożewski
Andrzej Fengler
9.0
5.0
MAMA/5551.521
4358Michał Stasik
Franciszek Kurlit
2.0
2.5
MPMP/4051.381
4465Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
4.0
5.0
MPMP/4051.181
4556Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4051.181
4679Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24751.161
4737Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4050.901
4840Szymon Superson
Roman Madej
2.5
2.5
MPMP/4050.391
4944Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4050.381
5046Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4049.97
5163Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
2.0
2.0
MPMP/4049.91
5297Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.5
4.0
WPWP/24749.60
5329Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4049.58
5419Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.5
MAMA/5549.48
5521Janusz Wawrowski
Sławomir Rokicki
4.0
2.5
MAMA/5549.44
5625Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4049.09
575Jerzy Olszewski
Jan Jaworski
2.0
1.0
MAMA/36149.05
5827Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
3.0
MPMP/4048.95
5980Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24748.88
6016Zygmunt Dumała
Stefan Knothe
5.0
9.0
MAMA/5548.24
6185Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24748.04
629Anna Kosiorek
Tomasz Sadowski
2.0
2.0
MAMA/5548.00
6330Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4047.83
6498Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
13.0
17.0
WPWP/24747.80
6582Zbigniew Przybylczak
Janusz Suszczyński
4.0
5.0
WPWP/24747.52
6611Zenon Skrzypczak
Krzysztof Bekalarek
0.0
1.5
MAMA/5547.48
6724Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5546.88
6831Jacek Herman
Bogusław Wardzała
11.0
7.0
MPMP/4046.46
6960Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MPMP/4046.19
7089Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/24745.87
7126Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/40-0.3745.81
7235Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4045.50
7341Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4045.38
7418Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
2.0
5.0
LD
MA
MA/5545.35
81Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24745.35
7633Aleksander Barylak
Jan Surdej
0.5
1.0
MPMP/4045.17
7742Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4045.16
7894John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WPWP/24744.47
792Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MAMA/36144.13
8049Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/4044.12
8132Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4043.55
8290Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
5.0
0.5
WPWP/24743.55
8386Janusz Borowski
Małgorzata Grzybek
3.0
0.5
WPWP/24743.15
8488Zenon Wierzbicki
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24742.15
8557Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
5.0
MPMP/4041.67
8684Jakub Nawrocki
Józef Bugajewski
1.5
1.5
WPWP/24741.67
8759Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4041.50
8883Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
WPWP/24740.71
8910Jerzy Jodełka
Agnieszka Jonczyk
5.0
3.0
MAMA/5540.38
9034Adam Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/40-0.3739.94
917Magda Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/36138.92
9276Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WPWP/24737.90
9374Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24737.06
9461Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MPMP/4036.75
9543Piotr Stefanów
Marek Heichel
2.0
4.0
MPMP/4036.41
9620Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
2.0
2.0
MAMA/5536.30
9770Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24735.62
984Stanisław Cieśla
Jacek Leśniewski
0.0
0.0
MA/36135.42

Statystyka ośrodków...