Turniej na maksy

Środa, 5 czerwca 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
190Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
WP
WM
WP/24765.3116
26Ireneusz Grynczewski
Jacek Metter
5.0
2.5
MAMA/36163.6316
356Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4062.4215
413Artur Rutkowski
Jacek Korpetta
19.0
17.0
MAMA/55-0.4261.4414
588Ryszard Nowicki
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24761.3314
689Przemysław Nowakowski
Janusz Suszczyński
2.5
5.0
WPWP/24760.7913
7107Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
13.0
17.0
WPWP/24759.9913
828Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
SL
MP
MP/4059.8012
9105Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24759.7112
1072John Catlow
Adam Peszke
2.5
5.0
WPWP/24759.4911
1150Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
21.0
3.0
MA
MP
MP/4058.9910
122Jerzy Olszewski
Jerzy Stanaszek
2.0
0.0
MA
MA/36158.3610
1360Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4057.849
1425Ryszard Cieślik
Zdzisław Gędłek
3.0
5.0
MPMP/4057.599
15103Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24757.208
1612Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.0
MAMA/5556.238
1733Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MPMP/4056.167
1898Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24755.866
1951Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
2.5
MPMP/4055.856
2030Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4055.725
21100Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24755.725
2279Wojciech Kaniewski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24755.644
2352Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4055.434
24109Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
11.0
11.0
WPWP/24755.274
2553Janusz Natorski
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MPMP/4055.063
2611Tomasz Kozłowski
Andrzej Fengler
3.0
5.0
MAMA/5554.943
27104Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24754.423
2875Małgorzata Zielonacka
Maciej Wybranowski
2.5
5.0
WPWP/24754.393
2957Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4054.263
3055Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4054.073
3124Michał Tuszyński
Barbara Batkiewicz
4.0
9.0
MPMP/4053.903
323Janusz Królikowski
Robert Głowacki
2.5
13.0
MAMA/36153.813
3386Henryk Duszyński
Tomasz Kuchta
5.0
0.5
WPWP/24753.773
3469Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
12.0
5.0
MPMP/4053.463
3577Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24753.322
36110Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
2.0
3.0
WPWP/24753.322
3758Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.272
38108Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24753.212
3926Roman Madej
Szymon Superson
2.5
2.5
MPMP/4053.182
4094Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24753.182
4166Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4052.582
4285Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24752.332
4323Piotr Radzikowski
Kazimierz Gałka
9.0
7.0
MPMP/4052.212
4465Piotr Szewczyk
Aleksander Barylak
1.5
0.5
MPMP/4052.002
4567Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
9.0
SLMP/4051.891
4617Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MAMA/5551.611
4735Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4051.601
4844Leszek Czarny
Jacek Klimczak
0.0
7.0
MPMP/4051.291
4940Przemysław Kurzak
Krzysztof Makieła
3.0
0.0
MPMP/4051.161
5063Patryk Mrukot
Wojciech Garncarz
1.5
2.0
MPMP/4051.091
5148Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4050.991
5232Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4050.811
5361Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
5.0
MPMP/4050.711
5462Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
4.0
MPMP/4050.581
557Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MAMA/36150.53
5682Krzysztof Galubiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24750.32
5714Waldemar Kostrzewa
Lech Sadoś
4.0
12.0
MAMA/5549.80
5871Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24749.72
5942Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4049.69
6015Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MAMA/5549.13
6187Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24749.09
6246Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
13.0
MPMP/4049.00
63101Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24748.91
6491Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.5
1.0
WPWP/24748.56
6578Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/24748.54
6681Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WPWP/24748.38
671Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/36148.24
6816Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
2.0
5.0
LD
MA
MA/5548.15
6921Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4047.75
7022Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
4.0
5.0
MPMP/4047.62
7197Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.5
WPWP/24747.58
7295Zbigniew Przybylczak
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/24747.57
7347Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4047.30
7445Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4047.28
7592Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/24747.06
7637Jarosław Nowakowski
Ewa Kwiecień
4.0
3.0
MPMP/4046.76
7734Marek Heichel
Robert Podsiadły
4.0
5.0
MPMP/4046.61
7829Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4046.54
7918Janusz Wawrowski
Marian Stupkiewicz
4.0
3.0
MAMA/5546.54
8041Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
3.0
0.0
MPMP/4046.39
8127Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4046.25
8249Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4046.07
8338Kazimierz Chłobowski
Włodzimierz Wala
11.0
19.0
MPMP/4045.67
8473Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
2.0
1.5
WPWP/24745.53
8570Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4045.46
868Bogusław Dziarmaga-Działyński
Dariusz Węgrowicz
4.0
5.0
MAMA/36145.43
8719Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5545.41
8843Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4044.27
8910Zygmunt Dumała
Stefan Knothe
5.0
9.0
MAMA/5543.98
9093Zenon Wierzbicki
Maciej Masłowski
5.0
2.5
WPWP/24743.87
9154Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MPMP/4043.70
929Witold Żygulski
Tomasz Wolfke
1.5
2.0
MAMA/5543.35
9374Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPWP/24743.17
944Waldemar Gawin
Marek Ciszewski
0.0
0.0
MA/36143.16
9564Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4042.24
9636Katarzyna Michałek
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MPMP/4040.64
9768Zofia Dąbrowska
Zdzisław Sarliński
0.0
0.0
MPMP/4040.45
9839Hanna Leskiewicz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
3.0
1.5
MPMP/4040.28
9959Jan Surdej
Jerzy Jasiński
1.0
1.5
MPMP/4039.58
100102Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.0
1.5
WPWP/24739.18
10199Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPWP/24738.15
10280Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24737.34
1035Magdalena Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/36136.84
10476Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24736.66
10531Barbara Schiere
Jan Schiere
0.0
0.0
MPMP/4036.55
10696Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WPWP/24735.37
10784Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24734.14
108106Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0
WPWP/24733.70

Statystyka ośrodków...