Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 maja 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
152Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/24781.4612
237Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/1373.6068.9612
327Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/584.8051.8311
429Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/584.8051.5510
520Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/723.6046.5010
63Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.6045.359
716Ryszard Makuch
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/723.6042.478
861Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24740.227
942Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6037.197
1046Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/13735.386
1158Sławomir Piechocki
Krzysztof Brudka
11.0
13.0
WPWP/24734.595
1219Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6033.155
1367Edward Kaczmarek
Mirosław Sankiewicz
9.0
5.0
ZPZP/3083.6029.974
1410Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6728.003
1551Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
2.0
WPWP/24727.633
1668Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/3083.6024.603
1723Wiesław Ogrodnik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/721.6023.833
1860Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24722.683
1912Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6720.322
2071Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.6018.492
2147Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.5
WPWP/24714.812
2255Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24713.312
2335Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MPMP/1373.6012.902
2469Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/3083.6010.852
252Agnieszka Małas
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/673.608.972
2663Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/2478.242
2717Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.608.041
2830Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/584.807.791
294Dariusz Artmański
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
DSDS/673.605.141
3072Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.604.111
3145Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/1373.721
327Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/673.602.801
3357Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
5.0
4.0
WPWP/2472.651
346Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/673.601.691
3539Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/1373.600.861
3670Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3083.60-0.03
3764Zdzisław Tomyślak
Alina Wojcieszyńska
0.0
0.0
NZWP/247-0.12
3838Kazimierz Banek
Zygmunt Wróbel
7.0
2.5
MPMP/1373.60-1.95
3933Ziemowit Sacha
Maciej Prokuszki
1.0
3.0
MPMP/1373.60-2.34
4013Aleksander Czajka
Elżbieta Niewiadomska
7.0
2.0
DSDS/67-2.38
4134Jerzy Stępień
Zbigniew Maj
4.0
0.0
MP
 
MP/1373.60-2.57
4215Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/723.60-2.63
438Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/673.60-3.61
4426Andrzej Izwantowski
Piotr Józefaciuk
3.0
3.0
MAMA/584.80-4.93
455Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/673.60-5.09
4631Marek Jefremienko
Włodzimierz Rutkowski
0.5
4.0
MAMA/584.80-7.76
4766Stanisław Kamiński
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3083.60-11.48
4828Kazimierz Puczyński
Janusz Pietrzak
13.0
5.0
MAMA/584.80-12.36
4974Henryk Tyburczy
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/3083.60-13.62
501Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSDS/673.60-14.04
5154Zygfryd Banecki
Tadeusz Lejwoda
4.0
3.0
WPWP/247-16.07
5240Sławomir Reising
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/1373.60-19.76
5353Michał Kokociński
Edward Chojnacki
0.0
0.0
NZWP/247-20.81
549Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/673.60-22.03
5541Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/1373.60-25.38
5636Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1373.60-27.31
5756Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
5.0
2.5
WPWP/247-27.53
5848Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247-27.73
5965Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/3083.60-30.49
6062Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
4.0
NZ
WP
WP/247-31.84
6159Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/247-32.17
6211Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/67-32.73
6321Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/720.60-37.05
6422Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-38.57
6550John Catlow
Małgorzata Węglewska
2.5
2.0
WPWP/247-38.75
6644Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PKMP/137-43.70
6718Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.5
2.0
DSDS/723.60-48.35
6849Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/247-50.58
6932Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MAMA/584.80-52.52

Statystyka ośrodków...