Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 maja 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
138Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/31788.8711
223Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.0
MAMA/28286.4511
339Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/31753.9310
413Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MAMA/2822.4049.0410
53Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/7245.639
665Sławomir Piechocki
Marcin Woźniak
11.0
9.0
WPWP/24443.908
733Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/31741.008
831Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
1.5
MAMA/2822.4039.407
953Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPSL/4134.717
1022Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
1.0
7.0
MAMA/28234.316
1124Anna Zalewska
Jacek Jeleński
1.0
1.0
MAMA/2822.4034.246
1252Wiesław Andruk
Bogdan Grzelak
9.0
5.0
MA
WP
SL/4134.245
1377Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24430.045
1428Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
1.5
MAMA/2822.4028.214
1574Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
WP
WM
WP/24424.483
1612Witold Jochym
Bronisław Kamiński
2.0
3.0
MAMA/28224.053
1766Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/24423.443
1861Hanna Kalotka-Kręglewska
Eugeniusz Zalewski
2.0
9.0
MA
SL
SL/4121.143
1921Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/2822.4020.432
2062Jan Tokarczyk
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
PK
MP
SL/4119.992
2172Jerzy Wilczek
Jarosław Lubczyński
3.0
5.0
WPWP/24419.782
221Tadeusz Kowalik
Dorota Kwintkiewicz
5.0
3.0
DSDS/7219.442
2358Maja Żabierek
Piotr Wróblewski
5.0
2.5
SW
MA
SL/4118.452
2450Jerzy Paluchowski
Mateusz Lendor
0.0
0.0

SL
SL/4117.702
2542Grzegorz Woskowicz
Paweł Miłkowski
1.0
1.0
MPMP/31714.642
2618Janina Orłowska
Ewa Orłowska
1.5
1.5
MAMA/2822.4012.852
2747Iwona Wróblewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MASL/4111.872
286Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7210.932
2949Tadeusz Urbanek
Leszek Matusik
5.0
3.0
PK
MP
SL/4110.691
3030Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MAMA/2822.408.731
3157Danuta Krupnik
Anna Bułat
7.0
3.0
MA
MP
SL/416.921
3210Jacek Musiał
Mieczysław Hauswirt
3.0
0.5
MAMA/2822.406.821
3341Sławomir Reising
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/3175.991
3445Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.5
SLSL/415.141
3564Ewa Rosikoń
Lucjan Buława
0.0
2.0
SL
ZP
SL/412.561
3678Barbara Matuszewska
Andrzej Gruszecki
1.0
0.0
WP
NZ
WP/2441.531
3743Jerzy Wielgus
Kazimierz Banek
4.0
7.0
MPMP/317-0.461
3848Ewa Pułczyńska
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
2.0
1.5
MA
MP
SL/41-1.561
3944Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MPMP/317-1.841
4069Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/244-1.87
4111Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA
MA/2822.40-2.35
425Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DSDS/72-2.36
438Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-2.66
447Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
12.0
5.0
DSDS/72-8.98
4519Krzysztof Wierzbicki
Roland Balicki
0.0
0.0
MA
MA/2822.40-9.13
4667Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/244-9.78
4763Lucyna Mastalska
Barbara Warzyszyńska
0.0
0.0
SL/41-11.07
4854Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.0
SWSL/41-11.26
4970Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/244-13.26
5076Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/244-14.06
5136Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/317-14.44
5232Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMA/282-14.59
5316Janina Kalinowska
Andrzej Reda
0.0
1.5

MA
MA/2822.40-15.03
5468Maciej Masłowski
Małgorzata Węglewska
2.0
1.5
WPWP/244-15.03
5556Janusz Kopras
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WPSL/41-15.18
564Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/72-15.68
5771Janina Bellmann
Wiesława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/244-17.78
5817Grażyna Ożóg
Marek Janota
0.5
2.5
MAMA/282-18.69
5920Waldemar Strzeliński
Andrzej Rzepecki
0.0
0.0

MA
MA/282-19.20
6029Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5

MA
MA/2822.40-19.83
6126Stanisław Rękas
Zygmunt Tolak
1.0
0.0
MA
MA/282-23.76
6260Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WMSL/41-26.26
6351Lidia Chłąd
Elżbieta Brewińska
2.0
0.0
PM
MA
SL/41-27.56
6455Janina Czaja-Kozioł
Ludwik Murat
0.0
4.0
OP
LU
SL/41-28.03
6559Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DSSL/41-28.79
6673Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244-29.44
6746Wioletta Matusik
Adam Rydz
2.5
3.0
MP
SW
SL/41-33.68
6840Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/317-33.83
6915Alina Radlińska
Iwona Klorek
0.0
0.5

MA
MA/282-34.56
709Alicja Pers
Aleksandra Krzemińska
1.0
0.0
MA
MA/282-38.28
7134Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/317-39.69
7275Henryk Duszyński
Lidia Gapińska
5.0
2.0
WPWP/244-41.94
732Wanda Kowalik
Urszula Czepiel
0.0
0.0
DS/72-46.34
7425Teresa Rogoźnicka
Krystyna Biernat
0.0
0.0
MAMA/2822.40-49.85
7535Adam Krysa
Andrzej Hycnar
11.0
13.0
PKMP/317-52.35
7637Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/317-61.83
7727Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MAMA/2822.40-65.65

Statystyka ośrodków...