Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 23 maja 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
38
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/317
88.87
11
2
23
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.0
MA
MA/282
86.45
11
3
39
Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/317
53.93
10
4
13
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.5
2.0
MA
MA/282
2.40
49.04
10
5
3
Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DS
DS/72
45.63
9
6
65
Sławomir Piechocki
Marcin Woźniak
11.0
9.0
WP
WP/244
43.90
8
7
33
Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MP
MP/317
41.00
8
8
31
Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.5
1.5
MA
MA/282
2.40
39.40
7
9
53
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
SL/41
34.71
7
10
22
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
1.0
7.0
MA
MA/282
34.31
6
11
24
Anna Zalewska
Jacek Jeleński
1.0
1.0
MA
MA/282
2.40
34.24
6
12
52
Wiesław Andruk
Bogdan Grzelak
9.0
5.0
MA
WP
SL/41
34.24
5
13
77
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/244
30.04
5
14
28
Zdzisław Pietruszewski
Tomasz Gellert
1.5
1.5
MA
MA/282
2.40
28.21
4
15
74
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
17.0
WP
WM
WP/244
24.48
3
16
12
Witold Jochym
Bronisław Kamiński
2.0
3.0
MA
MA/282
24.05
3
17
66
Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WP
WP/244
23.44
3
18
61
Hanna Kalotka-Kręglewska
Eugeniusz Zalewski
2.0
9.0
MA
SL
SL/41
21.14
3
19
21
Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/282
2.40
20.43
2
20
62
Jan Tokarczyk
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
PK
MP
SL/41
19.99
2
21
72
Jerzy Wilczek
Jarosław Lubczyński
3.0
5.0
WP
WP/244
19.78
2
22
1
Tadeusz Kowalik
Dorota Kwintkiewicz
5.0
3.0
DS
DS/72
19.44
2
23
58
Maja Żabierek
Piotr Wróblewski
5.0
2.5
SW
MA
SL/41
18.45
2
24
50
Jerzy Paluchowski
Mateusz Lendor
0.0
0.0
SL
SL/41
17.70
2
25
42
Grzegorz Woskowicz
Paweł Miłkowski
1.0
1.0
MP
MP/317
14.64
2
26
18
Janina Orłowska
Ewa Orłowska
1.5
1.5
MA
MA/282
2.40
12.85
2
27
47
Iwona Wróblewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MA
SL/41
11.87
2
28
6
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
10.93
2
29
49
Tadeusz Urbanek
Leszek Matusik
5.0
3.0
PK
MP
SL/41
10.69
1
30
30
Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MA
MA/282
2.40
8.73
1
31
57
Danuta Krupnik
Anna Bułat
7.0
3.0
MA
MP
SL/41
6.92
1
32
10
Jacek Musiał
Mieczysław Hauswirt
3.0
0.5
MA
MA/282
2.40
6.82
1
33
41
Sławomir Reising
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MP
MP/317
5.99
1
34
45
Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.5
SL
SL/41
5.14
1
35
64
Ewa Rosikoń
Lucjan Buława
0.0
2.0
SL
ZP
SL/41
2.56
1
36
78
Barbara Matuszewska
Andrzej Gruszecki
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244
1.53
1
37
43
Jerzy Wielgus
Kazimierz Banek
4.0
7.0
MP
MP/317
-0.46
1
38
48
Ewa Pułczyńska
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
2.0
1.5
MA
MP
SL/41
-1.56
1
39
44
Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
4.0
4.0
MP
MP/317
-1.84
1
40
69
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WP
WP/244
-1.87
41
11
Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA
MA/282
2.40
-2.35
42
5
Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DS
DS/72
-2.36
43
8
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DS
DS/72
-2.66
44
7
Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
12.0
5.0
DS
DS/72
-8.98
45
19
Krzysztof Wierzbicki
Roland Balicki
0.0
0.0
MA
MA/282
2.40
-9.13
46
67
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/244
-9.78
47
63
Lucyna Mastalska
Barbara Warzyszyńska
0.0
0.0
SL/41
-11.07
48
54
Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.0
SW
SL/41
-11.26
49
70
Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WP
WP/244
-13.26
50
76
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WP
WP/244
-14.06
51
36
Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MP
MP/317
-14.44
52
32
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MA
MA/282
-14.59
53
16
Janina Kalinowska
Andrzej Reda
0.0
1.5
MA
MA/282
2.40
-15.03
54
68
Maciej Masłowski
Małgorzata Węglewska
2.0
1.5
WP
WP/244
-15.03
55
56
Janusz Kopras
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WP
SL/41
-15.18
56
4
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
-15.68
57
71
Janina Bellmann
Wiesława Tomaszewska
0.0
0.0
NZ
WP/244
-17.78
58
17
Grażyna Ożóg
Marek Janota
0.5
2.5
MA
MA/282
-18.69
59
20
Waldemar Strzeliński
Andrzej Rzepecki
0.0
0.0
MA
MA/282
-19.20
60
29
Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5
MA
MA/282
2.40
-19.83
61
26
Stanisław Rękas
Zygmunt Tolak
1.0
0.0
MA
MA/282
-23.76
62
60
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WM
SL/41
-26.26
63
51
Lidia Chłąd
Elżbieta Brewińska
2.0
0.0
PM
MA
SL/41
-27.56
64
55
Janina Czaja-Kozioł
Ludwik Murat
0.0
4.0
OP
LU
SL/41
-28.03
65
59
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DS
SL/41
-28.79
66
73
Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/244
-29.44
67
46
Wioletta Matusik
Adam Rydz
2.5
3.0
MP
SW
SL/41
-33.68
68
40
Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MP
MP/317
-33.83
69
15
Alina Radlińska
Iwona Klorek
0.0
0.5
MA
MA/282
-34.56
70
9
Alicja Pers
Aleksandra Krzemińska
1.0
0.0
MA
MA/282
-38.28
71
34
Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MP
MP/317
-39.69
72
75
Henryk Duszyński
Lidia Gapińska
5.0
2.0
WP
WP/244
-41.94
73
2
Wanda Kowalik
Urszula Czepiel
0.0
0.0
DS/72
-46.34
74
25
Teresa Rogoźnicka
Krystyna Biernat
0.0
0.0
MA
MA/282
2.40
-49.85
75
35
Adam Krysa
Andrzej Hycnar
11.0
13.0
PK
MP/317
-52.35
76
37
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/317
-61.83
77
27
Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MA
MA/282
2.40
-65.65
Statystyka ośrodków...