Turniej na maksy

Wtorek, 21 maja 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Roch Rupniewski
Jerzy Misiórski
11.0
9.0
KPKP/29563.6714
240Eugeniusz Seichter
Julian Jurski
12.0
11.0
KPKP/29563.6214
342Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
0.5
KPKP/29562.1513
470Edward Kłosowski
Eugeniusz Zalewski
3.0
9.0
SLSL/4162.0512
585Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
2.5
WPWP/25461.4412
679Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPSL/4160.2811
768Marek Witek
Wojciech Sołtysik
21.0
5.0
SLSL/4159.0611
864Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Ewa Pułczyńska
1.5
2.0
MP
MA
SL/4158.9510
918Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29858.8410
1061Tadeusz Urbanek
Bogdan Grzelak
5.0
5.0
PK
WP
SL/4158.729
1195Ewa Knapik
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WPWP/25458.599
1236Marta Nowacka
Andrzej Janiszewski
0.0
0.0
KP/29558.188
1345Jacek Zając
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4558.187
144Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.5
DSDS/13657.997
1575Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
2.5
4.0
LDSL/4157.756
1657Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.5
2.5
SLSL/10557.636
1797Maciej Masłowski
Zdzisław Wawrzyniak
2.0
3.0
WPWP/25457.515
1831Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPKP/29556.375
1921Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/29856.244
2019Dariusz Artmański
Marzena Artmańska
5.0
0.5
DSDS/29856.103
2151Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.5
SLSL/10556.003
225Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DSDS/13655.403
2349Ryszard Woliński
Bogdan Piasecki
12.0
11.0
MPMP/4555.093
2444Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4554.653
2516Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29854.623
2656Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10554.583
2778Wioletta Matusik
Jerzy Hawryliszyn
2.5
2.0
MP
DS
SL/4154.483
2860Janusz Kopras
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WPSL/4154.403
2943Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4554.112
302Andrzej Augustyniak
Stanisław Gołdyn
5.0
2.0
DSDS/13653.992
3162Janina Czaja-Kozioł
Ludwik Murat
0.0
4.0
OP
LU
SL/4153.562
329Kajetan Marcinkowski
Aleksander Gos
0.5
1.0
DSDS/13653.232
3330Andrzej Ciechacki
Jacek Kostrzewski
1.0
1.5
KPKP/29553.182
3422Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/298-0.5053.182
3577Danuta Krupnik
Piotr Wróblewski
7.0
2.5
MASL/4153.032
3688Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.5
WPWP/25453.032
3792Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.5
0.5
WPWP/25452.902
3833Jan Siwczyński
Andrzej Łoziński
2.0
2.0
KPKP/29552.602
3955Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.5
0.0
SL
SL/10552.531
4054Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10552.511
4110Ewa Miakisz
Krzysztof Komenda
2.5
5.0
DSDS/13652.321
4286Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPWP/25452.281
438Józef Wiese
Zbigniew Buciuto
5.0
3.0
DSDS/13651.441
4472Rafał Furgal
Krzysztof Chmiel
4.0
4.0
SLSL/4151.161
4594Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.5
3.0
WPWP/25451.131
4647Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.5
MPMP/4551.071
4776Lucyna Mastalska
Barbara Warzyszyńska
0.0
0.0
SL/4151.061
4825Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
0.0
KP
KP/29550.791
4920Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/29850.59
5081Jerzy Paluchowski
Mateusz Lendor
0.0
0.0
 
SL
SL/4150.54
5180Małgorzata Gostyńska
Leszek Matusik
1.5
3.0
DS
MP
SL/4150.28
5267Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.5
SLSL/4150.11
5314Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
2.5
2.5
DSDS/29850.04
5435Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.5
KPKP/29550.03
5529Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/29549.83
567Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
0.0
0.0
DSDS/13649.77
5739Krzysztof Dzierżak
Marian Piasecki
1.0
1.5
KPKP/29549.56
5893Barbara Łukaszewska
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/25449.35
5983Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.5
1.5
WMSL/4149.15
6074Adam Robak
Cezary Góra
13.0
7.0
SLSL/4149.06
6111Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29848.94
6215Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29848.80
6337Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
2.0
1.5
KPKP/29548.49
6482Maja Żabierek
Adam Rydz
5.0
3.0
SWSL/4148.15
6548Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4547.94
6666Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
2.0
1.0
SWSL/4147.89
6723Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DSDS/29847.80
683Zdzisław Klimczak
Janusz Czerniawski
4.0
4.0
DSDS/13647.52
6998Barbara Podgórska
Tomasz Powęzka
5.0
2.0
WPWP/25447.42
7084Iwona Wróblewska
Jan Tokarczyk
2.0
3.0
MA
PK
SL/4147.33
7113Janusz Drozdowski
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/29846.96
7258Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
7.0
12.0
SLSL/10546.81
7396Eugeniusz Kubiak
Stefan Sytlak
1.0
1.0
WPWP/25445.70
7427Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29545.65
7590Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WPWP/25444.40
7634Ludwik Jurzysta
Krzysztof Bonowicz
0.5
1.5
KPKP/29544.04
771Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.5
0.5
DSDS/13643.94
7817Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29843.93
7987Wojciech Frąckowiak
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
WPWP/25443.74
8065Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
2.0
9.0
PM
MA
SL/4143.42
8189Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
2.0
WPWP/25442.03
8250Leszek Margasiński
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4541.35
8359Elżbieta Brewińska
Ewa Rosikoń
0.0
0.0
MA
SL
SL/4141.04
8432Andrzej Kita
Ewa Krakówka
1.0
2.0
KPKP/29540.79
8591Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25440.49
8626Kazimierz Wrzesiński
Janusz Strześniewski
0.5
1.0
KPKP/29539.99
8738Janusz Chojnowski
Mirosław Jackiewicz
1.0
1.0
KPKP/29539.05
8846Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MPMP/4538.32
8969Grzegorz Leśniak
Kamil Czerny
0.0
0.0
SL/4137.37
9063Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MASL/4137.29
9173Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.0
0.0
SL/4137.03
9271Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPSL/4136.81
936Bogdan Sadowski
Jan Pawlikaniec
1.5
5.0
DS
WP
DS/13634.40
9412Leszek Haber
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/29832.97
9528Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29532.01
9652Adrian Bakalarz
Bogdan Bialik
7.0
2.5
SLSL/10529.94

Statystyka ośrodków...